Nākamā lapa

Ventspilī noslēdzies turnīrs "Basketvīruss" 14.04.2014 11:58 +5

Sestdien, 12. aprīlī, noslēdzās 6 dienu ilgs projekts - turnīrs "Basketvīruss", kuru organizēja Basketbola klubs "Ventspils" sadarbībā ar Ventspils vispārizglītojošām skolām . Par pirmajiem "Basketvīrusa" turnīra uzvarētājiem kļuva Ventspils 4. vidusskolas basketbola komandas un viņu treneri BK "Ventspils" spēlētāji Akselis Vairogs un Ronalds Zaķis.
2. vietu ieguva Ventspils 1.pamatskola un viņu treneri Lorenco Viljams un Dāvis Lejasmeiers. Cīņā par trešo vietu pārāka izrādījās Ventspils 6. vidusskola un viņu treneri Sandis Valters un Artjoms Butjankovs, bet ar 4. vietu nācās samierināties Ventspils 2. pamatskolai un treneriem Mārim Gulbim un Kristeram Zeidakam. Savukārt 5. vietā ierindojās Ventspils 1. ģimnāzija, kurus visu nedēļu trenēja Džerai Grants un Jānis Timma, bet 6. vietā ierindojās Ventspils 5. vidusskola un viņu treneri Vilijs Kemps un Mārtiņš Laksa.Katrs no turnīra dalībniekiem saņēma piemiņas balvas no Basketbola kluba "Ventspils", kā arī garšīgu kliņģeri, savukārt 1.-3. vieta tika pie medaļām un kausiem, kurus pasniedza BK "Ventspils" galvenais treneris Roberts Štelmahers. Pirmās vietas ieguvēji saņēma īpašos čempionu kreklus, kā arī balvu - doties uz kādu no BK "Ventspils" izbraukuma spēlēm. Savukārt BK "Ventspils" spēlētāji saņēma treneru sertifikātus, par kvalitatīvi veiktu darbu.
Video sagatavoja Gita Martiņsone un operators Mareks SumļennijsUz tikšanos nākamajā sezonā!

BK "Ventspils" spēlētāji veic "Basketvīrusa" turnīra izlozi 12.04.2014 11:45 +2

Šodien Ventspilī aizsākas pirmais "Basketvīruss" turnīrs, kura mērķis ir popularizēt basketbolu un veselīgu dzīvesveidu jauniešu vidū. Veselu nedēļu BK "Ventspils" spēlētāji devās uz Ventspils vispārizglītojošām skolām, lai trenētu 7.-8. klašu puišus un sagatavotu viņus cīņai par uzvaru "Basketvīrusa" turnīrā. Dienu pirms turnīra notika izloze, šajā videostāstā par izlozes norisi, prognozēm un cerībā.
Video sagatavoja žurnāliste Gita Mārtiņsone un operators Mareks Sumļennijs

Viljams un Lejasmeiers trenē sportisko 1.pamatskolas komandu 11.04.2014 13:54 +1

Dāvim Lejasmeieram Ventspils 1. pamatskola ir viņa skola, jo šeit ieguvis ne tikai pamatizglītību, bet arī uzsācis apgūt basketbola prasmes. Tāpēc trenēt savas skolas basketbola komandu viņam bija īpašs prieks. Kā viņam un komandas biedram Lorenco Viljamam veicās, kāda ir viņu komanda, kā tiek aizvadīti treniņi, par to visu šajā videostāstā.
Video sagatavoja žurnāliste Gita Mārtiņsone un operators Mareks Sumļennijs

Kemps un Laksa kopā ar saviem "Piektiem" 11.04.2014 09:36 +1

Basketvīruss turpina plosīt Ventspils skolas un filmēšanas grupa devās noskaidrot, kādus postījumus vai ieguvumus šis vīruss paveicis Ventspils 5.vidusskolā. Šī skola vienīgā atrodas Ventas otrajā krastā un skolā pārsvarā bērni nenodarbojas ar basketbolu, bet gan citiem sporta veidiem. Tāpēc Vilijam Kempam un Mārtiņam Laksam ir ļoti sarežģīts uzdevums - vienas nedēļas laikā bērniem iemācīt basketbolu un uzvarēt sestdienas, 12. aprīļa turnīrā "Basketvīruss".
Video sagatavoja žurnāliste Gita Mārtiņsone un operators Mareks Sumļennijs

Vairogs un Zaķis trenē basketbolistus Ventspils 4. vidusskolā 10.04.2014 16:44

Akselis Vairogs un Ronalds Zaķis kļuvuši par Ventspils 4. vidusskolas treneriem. Abi BK "Ventspils" spēlētāji nopietni pieiet treniņu procesam un saka, ka sestdienas turnīram "Basketvīruss" centīsies sagatavot komandu, kura cīnīsies par uzvaru. Kā veicas treniņos, ko par treneriem domā spēlētāji un kādi mērķi izvirzīti turnīram, par to visu uzzināsiet šajā videostāstā.
Atgādinām, ka Akseli Vairogu un Ronaldu Zaķi treneru lomā redzēsiet jau šo sestdien, 12. aprīlī, kad no plkst. 11:00 savu Ventspils 4. vidusskolas komandu vedīs cīņā par uzvaru turnīrā. Tiekamies Olimpiskā centra "Ventspils" Basketbola hallē.
Video sagatavoja žurnāliste Gita Mārtiņsone un operators Mareks Sumļennijs.

Gulbis un Zeidaks kopā ar savu "Pīrādziņa" komandu 10.04.2014 10:45 +2

BK "Ventspils" spēlētāji Māris Gulbis un Kristers Zeidaks ir kļuvuši par Ventspils 2.pamatskolas treneriem "Basketvīruss" turnīra ietvaros. Kopā ar savu komandu izdomājuši nosaukumu "Pīrādziņš". Kāpēc tieši šāds nosaukums un kā notiek gatavošanās šajā skolā, par to video stāstā.
Atgādinām, ka turnīrs "Basketvīruss" norisināsies sestdien, 12. aprīlī, no plkst. 11:00 Olimpiskā centra "Ventspils" Basketbola hallē.
Video sagatavoja žurnāliste Gita Mārtiņsone un operators Mareks Sumļennijs

Valters un Butjankovs treneru arodu slīpē Ventspils 6.vidusskolā 09.04.2014 13:41 +2

Basketvīruss turpina plosīt Ventspili, tāpēc šajā video iepazīstināsim ar vēl vienu vīrusa skarto skolu - Ventspils 6.vidusskolu, kuras galvenie treneri ir Sandis Valters un Artjoms Butjankovs.
Basketvīruss Ventspilī plosīsies visu šo nedēļu, kuras laikā BK "Ventspils" spēlētāji iejūtas treneru lomā un dodas uz Ventspils vispārizglītojošām skolām, lai sagatavotu 7.-8. klases puišus basketbola turnīram. "Basketvīruss" turnīrs norisināsies sestdien, 12. aprīlī, Olimpiskā centra "Ventspils" Basketbola hallē.
Video sagatavoja žurnāliste Gita Mārtiņsone un operators Mareks Sumļennijs

Basketvīruss plosās Ventspils 1.ģimnāzijā 09.04.2014 09:04 +1

Basketbola klubs "Ventspils" sadarbībā ar Ventspils vispārizglītojošām skolām šajā nedēļā piedalās projektā "Basketvīruss". BK "Ventspils" spēlētāji dodas uz skolām un izveido basketbola komandu no 7.-8. klases puišiem. Vienas nedēļas laikā BK "Ventspils" spēlētājiem jāizveido komanda, jāapmāca un jācīnās par uzvaru turnīrā "Basketvīruss", kurš norisināsies sestdien, 12.aprīlī, no plkst. 11:00 Olimpiskā centra "Ventspils" Basketbola hallē. Tā būs unikāla iespēja visus BK "Ventspils" spēlētājus redzēt treneru lomā un just līdzi viņu izveidotām komandām.
Piedāvājam iepazīties ar Jāņa Timmas un Harveja Granta trenēto Ventspils 1.ģimnāzijas komandu.
Video sagatavoja žurnāliste Gita Mārtiņsone un operators Mareks Sumļennijs

Video: Štelmahers: "Atlicis vēl viens turnīrs, kurā varam sevi pierādīt" (12) 15.03.2014 21:12

Baltijas Basketbola līgas ceturtdaļfināla spēlē BK „Ventspils” ar 71:68 pieveica Lietuvas „Siauliai” komandu, tiesa, ar šo uzvaru bija par maz, lai iekļūtu pusfinālā, jo divu spēļu summā ciests zaudējums ar mīnus trīs. Jūsu uzmanībai BK "Ventspils" un BC "Siauliai" pēcspēles preses konference.

" Ķeriet Lapsu aiz astes" jeb BK "Ventspils" sirdsstāsti (2) 05.03.2014 11:25 +4

Basketbola klubs "Ventspils" turpina savu "Sirdsstāstu" sēriju, kurā iepazīstinām visus ar mūsu kluba lielāko bagātību - komandas faniem. BK "Ventspils" pavisam drīz svinēs savu 20. dzimšanas dienu. Šajā laikā izcīnīti čempiona tituli, svinētas uzvaras un pārdzīvoti sāpīgi zaudējumi, bet komandas vienīgā un patiesā vērtība ir tās līdzjutēji. Mēs ar lepnumu sakām - mūsu līdzjutēji ir mūsu zelts.
Šoreiz "Sirdsstāstu" galvenā varone Aleksandra Serebrjakova, kura kopā ar komandu ir no kluba pirmajām dienām. Lai gan tālajā 1994. gadā viņa bija vēl pavisam maza meitene, tomēr atceras, ka vislabākie brīži ir bijuši tie, kad spēlētāji, kādā cīņas epizodē, ieskrien skatītājos... Tādi ir mūsu komandas līdzjutēji - patiesi, sirsnīgi, mīloši, uzticīgi un ļoti gudri. Stāsts par meiteni Lapsu jeb Aleksandru Serebrjakovu.
Video sagatavoja: žurnāliste Gita Mārtiņsone un operators Mareks Sumļennijs

Video: Valters: "Ja mēs zaudētu, mums neviens to nepiedotu" (4) 01.03.2014 20:23 +6

Pirmo soli iepretim Baltijas Basketbola līgas (BBL) čempiontitula aizstāvēšanai šodien spēra BK ''Ventspils'', kas savā laukumā astotdaļfināla sērijas otrajā spēlē pārliecinoši revanšējās Paņevežas ''Lietkabelis'' vienībai . Jūsu uzmanība Sanda Valtera pēcspēles komentāri.

Video: ''Ventspils'' Eirokausu sezonu noslēdz ar cienīgu zaudējumu Krievijā (1) 26.02.2014 00:19 +1

FIBA Izaicinājuma kausā pēdējo maču aizvadījis basketbola klubs ''Ventspils'', kas, spēlējot cienīgi, mača beigās atzina Ļubercu ''Triumph'' pārākumu ar 71:80. ''Ventspils'' komanda K apakšgrupu ar vienu uzvaru un pieciem zaudējumiem noslēgusi ceturtajā vietā.

Video: Zaķis: ''Eirokausu sezona bija laba, žēl, ka netikām tālāk'' (8) 25.02.2014 22:19 +1

FIBA Izaicinājuma kausā pēdējo spēli aizvadījis basketbola klubs ''Ventspils'', kas izbraukumā ar 71:80 atzina Ļubercu ''Triumph'' pārākumu. Pēc mača par spēli un Eirokausu sezonu komentāru sniedza viens no ''Ventspils'' līderiem Ronalds Zaķis.

Video: ''Ventspils'' Eirokausu sezonu noslēgs ar maču Krievijā (4) 25.02.2014 08:05 +8

Pēdējo spēli šosezon FIBA Izaicinājuma kausā aizvadīs basketbola klubs ''Ventspils'', kas izbraukumā sacentīsies ar Krievijas komandu Ļubercu ''Triumph''. Ventspilniekiem vairs nav izredžu iekļūt turnīra labāko astotniekā, bet ''Triumph'' jau nodrošinājusi otro vietu K apakšgrupā. Kā ''Ventspils'' gatavojas cīņai ar vienu no Krievijas spēcīgākajām komandām, skaties Sportacentrs.com sagatavotajā sižetā.

Video: ''Ventspilij'' sāpīgs un cerību nogalinošs zaudējums Francijā (1) 19.02.2014 04:03 +1

Zaudējumu FIBA Izaicinājuma kausa izcīņas K apakšgrupas izšķirošajā spēlē piedzīvoja BK ''Ventspils'', kas izbraukumā ar rezultātu 72:74 piekāpās Francijas klubam ''JDA Dijon''. Šī neveiksme nozīmē, ka ventspilniekiem zudušas cerības uz kvalificēšanos turnīra ceturtdaļfinālam.

Video: FIBA EuroChallenge: Dijon - Ventspils. Spēles ieraksts 18.02.2014 23:30

FIBA EuroChallenge: Dijon - Ventspils. Spēles ieraksts.

Video: Cerības nav zudušas, ''Ventspils'' turpina ar cīņu Francijā (10) 18.02.2014 08:30 +6

Otrdienas vakarā basketbola klubs ''Ventspils'' aizvadīs FIBA Izaicinājuma kausa ''Last16'' kārtas spēli, izbraukumā tiekoties ar Francijas vienu no spēcīgākajām komandām ''JDA Dijon''. Ventspilnieki četrās spēlēs izcīnījuši vienu uzvaru un piedzīvojuši trīs zaudējumus. Lai saglabātu cerības uz iekļūšanu Izaicinājuma kausa labāko astotniekā, ''Ventspilij'' jāuzvar Francijā, bet Ļubercu ''Triumph'' jāzaudē Turcijā. Kā kurzemnieki gatavojas cīņai Dižonā, skaties Sportacentrs.com sagatavotajā sižetā.

Video: Štelmahers: "Ar zaudējumiem tālāk netiek" (1) 15.02.2014 19:49 +3

Basketbola klubs "Ventspils" (10-2) sestdien, 15. februārī pielika treknu punktu Baltijas līgas regulārajai sezonai, mājas spēlē sagraujot Šauļu komandu (9-3) ar rezultātu 98:56 (26:15, 24:10, 24:14, 24:17), kā rezultātā nodrošinot pirmo vieta B grupā. Jūsu uzmanībai Roberta Štelmahera pēcspēles komentāri.

BK "Ventspils" zvaigznes Aldaris LBL Zvaigžņu spēlē (3) 12.02.2014 11:47 +5

Svētdien, 9. februārī,
"Aldaris" LBL Zvaigžņu spēle Jēkabpilī noslēdzās ar iespaidīgu pašmāju spēlētāju uzvaru, leģionārus sagraujot 154:110, turklāt ventspilniekiem arī uzvaras trīs konkursos - uzvarēja karsējkomanda, Sandis Valters tālmetienu konkursā, Jānis Timma bija labākais bumbas triekšanā no augšas. Kā ventspilniekiem gāja šajā pasākumā, ko Valters un Timma nezināja par kādu ļoti slavenu cilvēku, kādas derības tika noslēgtas un kā priecājas par balvām, tas viss šajā video stāstā.
Video sagatavoja: žurnāliste Gita Mārtiņsone un operators Mareks Sumļennijs.

Video: Vairogs: "Es nevaru pateikt, ka šodien izlikām visu laukumā!" (5) 12.02.2014 00:09 +3

Šodien neveiksmi FIBA Izaicinājuma kausa izcīņas ''Last 16'' K apakšgrupas spēlē piedzīvoja BK ''Ventspils'', kas savā laukumā ar rezultātu 46:71 piekāpās Turcijas klubam ''Royal Hali Gaziantep''. Jūsu uzmanībai pēcspēles preses konference

Nākamā lapa

Kalendārs

Aprīlis 2014

 • P
 • O
 • T
 • C
 • P
 • S
 • Sv
 • 31
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9
 • 10
 • 11
 • 12
 • 13
 • 14
 • 15
 • 16
 • 17
 • 18
 • 19
 • 20
 • 21
 • 22
 • 23
 • 24
 • 25
 • 26
 • 27
 • 28
 • 29
 • 30
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4