lven
Labumu grozs

T-krekls katram abonementa īpašniekam

Katrs abonementa īpašnieks dāvanā saņem fanu kreklu, kuri tapuši pateicoties veikalam “Mājai un dārzam”.

Ceļojumu 4 personām uz Zviedriju no Stena Line

Visi abonementa īpašnieki piedalīsies sezonas noslēguma loterijā, kur viens laimīgais saņems biļetes 4 personām uz Stena Line prāmi, ceļojumam no Ventspils uz Nynasham (Zviedrija)

Atlaides pie mūsu sadarbības partneriem
7%
Atlaide Ventspils top!
Veikals “top! atbalsta savējos un piedāvā visiem BK “Ventspils” abonementiem atlaidi visos Ventspils “top!” veikalos.

Veikals “top! atbalsta savējos un piedāvā visiem BK “Ventspils” abonementiem atlaidi visos Ventspils “top!” veikalos.

20%
Atlaide Ventspils "Sportland" veikalā NIKE precēm
Sportland ir sporta preču mazumtirdzniecības tīkls, kas piedāvā pasaulē kvalitatīvāko un atzītāko sporta apģērbu, aksesuāru, apavu un inventāru ražotāju produkciju.…

Sportland ir sporta preču mazumtirdzniecības tīkls, kas piedāvā pasaulē kvalitatīvāko un atzītāko sporta apģērbu, aksesuāru, apavu un inventāru ražotāju produkciju. Sportland veikalos pieejams arī kvalitatīvs velosipēdu un ziemas inventāra apkopes serviss.
Sportland ir enerģijas, iedvesmas un pozitīvisma pilns, uz šīs sajūtas uzņēmums nodod ikvienam savam pircējam caur piedāvāto preču klāstu, saviem darbiniekiem un apkalpošanas kvalitāti.
Sportland misija ir padarīt jaunu cilvēku dzīvi interesantāku, labāku un emocionālāku ar mūsu piedāvātajām precēm un pakalpojumiem.

Nike

Sākums – We Run Riga

facebook.com

Nike Riga Run – draugiem.lv

Sporta preču veikals Nike
Nike ir Nr. 1 sporta zīmols pasaulē! Nike veikalos var izdevīgi
iegādāties augstākās kvalitātes apģērbus, apavus un ekipējumu,
kas radīti, lai atraisītu sportot prieku gan iesācējos, gan
profesionāļos.

7%
Atlaide visos Ventspils veikalos "Mājai un dārzam"
Veikalam “Mājai un Dārzam” ir svarīgs katrs BK “Ventspils” atbalstītājs!

Veikalam “Mājai un Dārzam” ir svarīgs katrs BK “Ventspils” atbalstītājs!

10%
Rezerves daļām un servisam
Moller Auto Ventspils ir autorizēts Volkswagen markas automašīnu tirgotājs – dīleris, servisa partneris un oriģinālo rezerves daļu tirgotājs Latvijā, Ventspilī…

Moller Auto Ventspils ir autorizēts Volkswagen markas automašīnu tirgotājs – dīleris, servisa partneris un oriģinālo rezerves daļu tirgotājs Latvijā, Ventspilī ar 15 gadu lielu pieredzi.

Sākumlapa – jauni auto, lietoti auto, rezerves…
Serviss 63664724
Rezerves daļas 63607466
Automašīnu tirdzniecība 63620925

10%
Basketbola halles atlētiskās vingrošanas zāles abonementam
Olimpiskais centrs „Ventspils” ir viens no lielākajiem un modernākajiem sporta kompleksiem Latvijā. Basketbola halle ar multifunkcionālu sporta spēļu zāli un…

Olimpiskais centrs „Ventspils” ir viens no lielākajiem un modernākajiem sporta kompleksiem Latvijā. Basketbola halle ar multifunkcionālu sporta spēļu zāli un tribīnēm 3000 skatītājiem, kā arī boksa, cīņas, sporta vingrošanas un atlētiskās vingrošanas zālēm, pirts kompleksu un ārsta kabinetu ir viens no centrālajiem Olimpiskā centra „Ventspils” objektiem.

Centrālajā kompleksā ietilpst arī Ledus halle ar skatītāju tribīnēm, ģērbtuvēm un mājīgu kafejnīcu. Ledus hallē tiek piedāvātas publiskās slidotavas gan ar disko mūziku, gan hokeja spēli.
Olimpiskais centrs „Ventspils”
Sporta iela 7/9, Ventspils
Basketbola halles tālrunis 636 22061
Ledus halles tālrunis 636 21998
OC Ventspils
twitter: @OC_Ventspils

10%
Lielā peldbaseina abonementiem
Ūdens piedzīvojumu parkā piedāvājam baudīt aktīvu atpūtu atrakciju zonā un SPA kompleksā, kā arī lielajā un mazajā peldbaseinā. Atrakciju zonā…

Ūdens piedzīvojumu parkā piedāvājam baudīt aktīvu atpūtu atrakciju zonā un SPA kompleksā, kā arī lielajā un mazajā peldbaseinā. Atrakciju zonā izveidots 1,6 m dziļš mākslīgo viļņu baseins, kurā viļņi darbojas periodiski. Šajā daļā ir arī siltais baseins ar ūdens kaskādi un horizontālām masāžas strūklām, bērnu baseins, kā arī divas 53 un 56m garas un 6 m augstas slīdrenes, „Kalnu upe”, SPA vannas un sauna. SPA zonā atrodas trīs dažādas pirtis, sāls istaba, masāžas vanna un dušas. Veldzējošus dzērienus un veselīgu malīti piedāvā kafejnīca „Ūdensroze”. Gan ūdens atrakciju, gan SPA pakalpojumus var iegādāties kopā vai atsevišķi.
Ūdens piedzīvojumu parks
Lauku iela 5, Ventspils, tālrunis 63623974,
Ventspils ūdens piedzīvojumu parks
twitter: @OC_Ventspils

25%
Kancelejas preču iegādei
SIA Charlot ir viens no vadošajiem kancelejas un biroja preču, kā arī biroja papīra piegādātājiem ne tikai Latvijas, bet arī…

SIA Charlot ir viens no vadošajiem kancelejas un biroja preču, kā arī biroja papīra piegādātājiem ne tikai Latvijas, bet arī Baltijas tirgū, kas savu darbību sācis jau 1991. gadā un kopš tā laika nav pārtraucis savu attīstību un pilnveidošanos, nodrošinot saviem klientiem arvien plašāku sortimentu un labāku servisu. Mūsu piedāvājumā Jūs atradīsiet plašu birojam un skolai nepieciešamo preču klāstu, sākot no rakstāmpiederumiem, papīra izstrādājumiem, skolas somām, bērnu radošiem komplektiem līdz biroja mēbelēm, tehnikai, ādas izstrādājumiem un lietišķām dāvanām.

SIA Charlot ir 5 veikali Knopka lielākajās Latvijas pilsētās. Savus klientus ik mēnesi priecējam ar dažādām akcijām, piedāvājot interesantas un noderīgas dāvanas.

Veikalu adreses:

· Ieriķu 2a-1, Rīga

· Ģertrūdes 13, Ventspils

· Graudu 43, Liepāja

· Jaunā iela 5a, Talsi

· Lielā iela 16, Jelgava

Pils iela 9, Tukums

T/C Dole, Rīga

office@charlot.lv

TOP prece – Kancelejas un biroja preces….

Tālr. 67565659

https://www.facebook.com/SiaCharlot

https://twitter.com/SIA_Charlot

10%
Visām picām
Stilīga un sportiska kafejnīca pašā Ventspils pilsētas Zilā karoga pludmalē. Kafejnīcā iespējams nobaudīt gardus ēdienus un dzērienus visu cauru gadu.…

Stilīga un sportiska kafejnīca pašā Ventspils pilsētas Zilā karoga pludmalē. Kafejnīcā iespējams nobaudīt gardus ēdienus un dzērienus visu cauru gadu.

https://www.facebook.com/bolerscaffe/?fref=nf

 

Visas tiesības rezervētas. Pārpublicēšanas gadījumā saite uz bkventspils.lv ir obligāta.
Kontakti: E pasts: sports@bkventspils.lv, tālrunis/fakss + 371 63621966, Mobilais tālrunis + 371 25433053
Sadarbības un reklāmas jautājumi, informacija medijiem: E pasts: info@bkventspils.lv
Tālrunis/fakss + 371 63621966, Mobilais tālrunis + 371 22007768

Izstrāde: BRIGHT