lven
Jaunumi
“Ventspils” izņem uzvaru “Ogrei” no rokām
15. Novembris 2020.
Dalīties:

Sestdien, 14.novembrī, Olimpiskajā centrā “Ventspils” tika aizvadīta kārtējā Pafbet Latvijas Igaunijas basketbola līgas spēli, kur BK “Ventspils” tikās ar BK “Ogre” komandu. Trillera cienīgā spēles noslēgumā BK “Ventspils” burtiski izņēma uzvaru ogrēniešiem no rokām. Izšķirošos punktus no soda metienu līnijas guva Kriss Kofijs, bet pēdējā viesu uzbrukumā bija acīgs, pārtverot pretinieku piespēli, neļaujot tiem tikt līdz metienam, kurš atnestu uzvaru, ja vien būtu precīzs. “Ventspils” svinēja uzvaru ar rezultātu 82:81.

Varam tikai iedomāties, cik skaļi šādā spēlē būtu bijuši līdzjutēji. Un kas zina, kurā brīdī, kurai komandai pietrūka tieši šis emocionālais atbalsts. COVID-19 infekcijas slimības ēnā, šobrīd visas spēles tiek aizvadītas bez līdzjutēju klātbūtnes.

Komandas sastāvā bija atgriezies Māris Gulbis, kurš bija izlaidis divas pēdējā spēles. Turklāt atgriešanās izvērtās svinīga, jo Gulbim pirms spēles tika pasniegta balva ka Pafbet Latvijas Igaunijas oktobra mēneša vērtīgākajam spēlētājam.

Savukārt ogrēnieši bija ieradušies bez sava groza apakšas vērtīgākā spēlētāja Kaspara Bērziņa, kurš turpmākās spēles izlaidīs traumas dēļ.

Spēli apņēmīgāk iesāka viesi, kuri uzreiz izvirzījās vadībā. Tomēr tad spēle pārgāja šūpolēs, te + 8 ventspilniekiem, bet te +8 Ogrei.

Visu otro puslaiku vadībā bija Ogre, tomēr ventspilnieki pedējā spēles minūtēs spēja atspēlēt -9 punktus, bet Kriss Kofijs pierādija, ka viņa vēnās plūst auksts ūdens. Tieši tik nesatricināmi viņš nostājās uz soda metienu līnijas pie -1. Abus soda metienus viņš realizēja nevainojami, bet pēdējo viesu uzbrukumu izjauca sev raksturīgā manierē, precīzi paredzot piespēles trajektoriju, ātrumu un vietu. Tādējādi izjaucot viesiem iespēju pacīnīties par uzvaru spēlē.

Uzvarētājiem Kamerons Randlls guva 26 punktus (3p. 6/8), Artūrs Ausējs 15, Kristaps Mediss 13, Kriss Kofijs 10+11 atl.

Nākamo spēli ventspilnieki aizvadīs pret vēl spēcīgāku pretinieku VEF Rīga, kura arī norisināsies Ventspilī 20.novembrī. Bet arī tā diemžēl notiks bez līdzjutēju klātbūtnes. Spēli tiešraidē varēs skatīties Best4Sport TV.

Komandas finansiālie atbalstītāji un sadarbības partneri šajā sezonā: Ventspils pilsētas dome, Vats, Ventspils reiss, Kurzemes Filharmonija, Ostas celtnieks, Olimpiskais centrs “Ventspils”, VK Tranzīts, Joma, Moller Auto Ventspils, Virši A, Branchess un Ventas Balss.

 

Visas ziņas
Galerija ( 24 )
skatīt
skatīt
skatīt
skatīt
skatīt
skatīt
skatīt
skatīt
skatīt
skatīt
skatīt
skatīt
skatīt
skatīt
skatīt
skatīt
skatīt
skatīt
skatīt
skatīt
skatīt
skatīt
skatīt
skatīt
Tuvākās spēles

Visas tiesības rezervētas. Pārpublicēšanas gadījumā saite uz bkventspils.lv ir obligāta.
Kontakti: E pasts: sports@bkventspils.lv, tālrunis/fakss + 371 63621966
Sadarbības un reklāmas jautājumi, informacija medijiem: E pasts: info@bkventspils.lv
Tālrunis/fakss + 371 63621966
Privātuma politika

Izstrāde: BRIGHT
Lietojot bkventspils.lv vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai saskaņā ar mūsu privātuma politiku
Piekrītu