lven
Jaunumi
“Ventspils” dodas pēc pirmās uzvaras Čempionu līgā
23. Oktobris 2018.
Dalīties:

Otrdien, 23.oktobrī, BK “Ventspils” savā laukumā uzņems “Banvit” komandu no Turcijas. Spēles sākums Olimpiskajā centrā “Ventspils” plkst. 19:00. Savukārt tie līdzjutēji, kuri nevarēs spēli vērot klātienē, to varēs redzēt tiešraidē Best4Sport HD kanālā, kas pieejams Helio interaktīvās televīzijas, Virszemes televīzijas un lietotnes Shortcut skatītājiem.

Ventspils komandai turnīra sākums nav izdevies, jo aizvadītās spēlēs piedzīvoti 2 zaudējumi. Vispirms piedzīvota pamatīga sagrāve pret Polijas čempioniem “Anwil” (78:99) , bet pēc tam sāpīgs zaudējums izbraukumā Spānijā pret vietējo “UCAM Murcia” (85:91) komandu.

Sezonu Latvijas čempioniem nācās uzsākt pavisam īsā sastāvā. Robertam Štelmaheram visbiežāk rotācijā nācās izmantot tikai 8 spēlētājus, jo pirmssezonā savainojumos iedzīvojās vairāki spēlētāji. Bet sastāvu vēl īsāku padarīja fakts, ka centra pozīcija kurzemniekiem palika praktiski tukša – Zaķim lauzts deguns, Blauam cirkšņa trauma. Neskatoties uz to, komanda cīnījās katrā spēlē un  izmantoja tos trumpjus, kas bija komandas rokās. Ja Latvijas – Igaunijas līgas spēlēs tas izdevās, tad Eiropas turnīrā šādus iztrūkumus ir grūti aizpildīt.

Labā ziņa, ka laukumā ir atgriezies Jānis Bērziņš, aizvadot pirmo spēli pret Liepāju. Uz rezervistu soliņa jau ir apsēdies Lauris Blaus, kas vieš cerību, ka arī viņš varēs doties laukumā pavisam drīz. Tomēr, lai vēl vairāk nodrošinātu šobrīd traumām vajāto garo galu un atslogotu Džonatanu Arledžu, kurš šobrīd iznes visu smagumu šajā pozīcijā, komandai uz pārbaudes laiku pievienojies Ousmans Drame. Jauniegūtais spēlētājs jau šovakar dosies laukumā un lūkos palīdzēt komandai izcīnīt pirmo uzvaru.

Līdz šim Čempionu līgas pirmajās spēlēs ventspilniekiem labākie bijuši Džonatans Arledžs (vidēji 16 punkti un 4 atlēkušās), Rihards Lomažs (15), Entonijs Bīns (13), Ārons Džonsons (12 + 7 piespēles) un Ingus Jakovičs 11.

Cita aina parādās mūsu pretinieku “Banvit” vienības nometnē. Komanda sākusi ar uzvarām abās spēlēs. Vispirms savā laukumā uzvarēta “MHP Riesen Ludwigsburg” (89:76) , bet pēc tam tur pat Turcijā kritusi arī  Francijas čempione “Le Mans” (96:67).  Viens no komandas līderiem ir centra spēlētājs Džordans Morgans, kurš vidēji spēlē guva 25 punktus un izcīnīja 8 atlēkušās bumbas. Tas liek domāt, ka šovakar cīņa zem groziem būs pavisam karsta. Jāatzīmē, ka viens no “Banvit” līderiem ir pērn “VEF Rīga” pārstāvējušais aizsargs Alekss Peress

Lai cik arī šobrīd Ventspils komanda atrastos nepatīkamā situācijā komandas sastāva dēļ, tā ir spējusi katrā spēlē pierādīt, ka ir gatava doties laukumā un ar lielu cīņas sparu cīnīties arī par tiem komandas biedriem, kuri šobrīd to nevar darīt veselības dēļ.

BK “Ventspils” aicina atbalstīt savu komandu šajā spēlē un piepildīt Olimpiskā centra “Ventspils” tribīnes, lai palīdzētu izcīnīt pirmo uzvaru šajā sezonā FIBA Basketbola Čempionu līgā.

Visas ziņas
Tuvākās spēles

Visas tiesības rezervētas. Pārpublicēšanas gadījumā saite uz bkventspils.lv ir obligāta.
Kontakti: E pasts: sports@bkventspils.lv, tālrunis/fakss + 371 63621966, Mobilais tālrunis + 371 25433053
Sadarbības un reklāmas jautājumi, informacija medijiem: E pasts: info@bkventspils.lv
Tālrunis/fakss + 371 63621966, Mobilais tālrunis + 371 22007768
Privātuma politika

Izstrāde: BRIGHT
Lietojot bkventspils.lv vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai saskaņā ar mūsu privātuma politiku
Piekrītu