lven
Jaunumi
“Ventspils” aizvadīs pirmssezonas pārbaudes spēles
28. Augusts 2018.
Dalīties:

Otrdien, 28.augustā, BK “Ventspils” aizvadīs savu pirmo pārbaudes spēli, kur Jelgavā tiksies ar Nikolaja Mazura trenēto “Parmas” komandu.

Savā laukumā ventspilnieki aizvadīs pārbaudes spēli pret kaimiņpilsētas komandu “Liepāja”. Spēle tiks aizvadīta sestdien, 1.septembrī, un tās sākums plkst. 17:00. Šo spēli būs iespēja vērot arī mūsu komandas līdzjutējiem.

“Ventspils” komanda piedalīsies arī tradicionālajā turnīrā Liepājā, kurš notiks no 6.- 9. septembrim. “Wind Basket 2018” turnīrā piedalīsies 6 komandas, kuras tiks sadalītas 2 apakšgrupās. Grupā A sacentīsies “Liepāja”, VEF Rīga un Krievijas klubs “Samara”. Savukārt “Ventspils”  grupā B sacentīsies arī Lietuvas klubu “Neptunas” un Krievijas klubu “Parma”.

Ventspilnieki turnīru sāks ar spēli pret “Neptunas” 6.septembrī plkst. 17:00. Savukārt spēli pret “Parma” aizvadīs 8.septembrī plkst. 16:00. Turnīra uzvarētājs tiks noskaidrots sacensību ceturtajā dienā 9.septembrī. Visas spēles tiks translētas tiešraidē Sportacentrs TV.

Jau nākošās nedēļas nogalē ventspilnieki dosies uz Lietuvu, kur 14. un 15. septembrī piedalīsies “Garastas CUP” turnīrā Klaipēdā. Ir zināms, ka 14. septembrī “Ventspils” tiksies ar “Vilnius Rytas” komandu. Spēles sākums plkst. 19:30.

Vēl 2 spēles tiks aizvadītas Ventspilī, kur 22. un 23. septembrī “Ventspils” savā laukumā uzņems Krievijas komandu “Enisey”. Abas spēles sāksies plkst. 17:00, un arī tās varēs komandas līdzjutēji vērot klātienē.

Šīs abas pārbaudes spēles savā laukumā būs noslēdzošās pirms gaidāmās jaunās sezonas, kas “Ventspils” komandai sāksies ar izbraukuma spēlēm Igaunijā, kur sāksies Latvijas – Igaunijas čempionāts. Pirmo spēli “Ventspils” komanda aizvadīs 28.septembrī ar “Kalev” komandu, bet 29. septembrī ar Igaunijas komandu “TTU”. Pirmo mājas spēli “Ventspils” komanda varētu aizvadīt 3. oktobrī pret Igaunijas komandu “Parnu”, kas tiks oficiāli paziņots pēc jaunizveidotās līgas kalendāra apstiprināšanas.

Basketbola klubs “Ventspils” šī gada jūnijā izcīnīja savu 10 Latvijas čempiona titulu, pārspējot “VEF Rīga” sērijā 4:2. Starpsezonā komandā veiktas būtiskas izmaiņas sastāva komplektācijā, bet komandu turpinās vadīt Roberts Štelmahers. Šobrīd komandas sastāvā ir pagājušās sezonas spēlētāji Rihards Lomažs, Ronalds Zaķis, Ingus Jakovičs, Roberts Freimanis, Māris Gulbis, Artūrs Grīnbergs un Kristaps Ķilps, bet jauni līgumi tika noslēgti ar Jāni Antropu, Lauri Blauu, Jāni Bērziņu un viesspēlētajiem Entoniju Bīnu un Džonatanu Arledžu.

Visas ziņas
Tuvākās spēles

Visas tiesības rezervētas. Pārpublicēšanas gadījumā saite uz bkventspils.lv ir obligāta.
Kontakti: E pasts: sports@bkventspils.lv, tālrunis/fakss + 371 63621966, Mobilais tālrunis + 371 25433053
Sadarbības un reklāmas jautājumi, informacija medijiem: E pasts: info@bkventspils.lv
Tālrunis/fakss + 371 63621966, Mobilais tālrunis + 371 22007768
Privātuma politika

Izstrāde: BRIGHT
Lietojot bkventspils.lv vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai saskaņā ar mūsu privātuma politiku
Piekrītu