lven
Jaunumi
Ventspilī sākas pozitīvais basketbola turnīrs “Basketvīruss 2019”
08. Aprīlis 2019.
Dalīties:

Nulle kā Olybet Latvijas Igaunijas basketbola līgas čempionu titulu izcīnījušie BK “Ventspils” ilgi svinībām neļaujas, bet atsāk darbu gan treniņu zālēs, gan arī dodas uz skolām, kur iejūtas treneru lomā, jo šajā nedēļā Ventspilī norisinās “Basketvīruss 2019”.

Turnīrs norisināsies jau 6. gadu pēc kārtas. Tajā piedalīsies 6 Ventspils vispārizglītojošo skolu 7.-8.klašu skolēni – Pārventas pamatskola, Ventspils valsts 1.ģimnāzija, 2.pamatskola, 2.vidusskola, 4.vidusskola un 6.vidusskola.

2018.gada Basketvīrusa turnīrā triumfēja Ventspils valsts 1.ģimnāzijas komanda Inga Jakoviča un Emanuela Ubilla vadībā. Arī karsējmeiteņu konkurencē labākā bija 1.ģimnāzijas komanda.

BK “Ventspils” spēlētāji trenēs skolēnu komandu

Basketbola kluba “Ventspils” spēlētāji veica izlozi, kurā noskaidroja savu jauno komandu. Basketbolisti no 8. – 11. aprīlim dosies uz skolām, lai sagatavotu skolēnus basketbola turnīram “Basketvīruss”, kurš norisināsies 12. aprīlī no plkst. 12:00 Olimpiskā centra “Ventspils” Basketbola hallē.

No  8.-11. aprīlim katru dienu BK “Ventspils” spēlētāji dosies uz  Ventspils skolām, lai trenētu savu komandu, kuras sastāvā ir 7.-8. klases zēni. Tikai trīs no 16 spēlētājiem ir saistīti ar basketbolu, pārējie šo sporta spēli spēlējuši vien sporta stundās. BK “Ventspils” spēlētājiem ir jāizveido komanda, jāapmāca un galu beigās arī jāuzvar turnīrā. Tādējādi tiks noteikta labākā Ventspils “Basketvīrusa” skola, kā arī labākie treneri BK “Ventspils” spēlētāju vidū.

Meitenes varēs iejusties karsējmeiteņu lomā

“Basketvīrusā” piedalīsies arī meitenes, kuras basketbolu nespēlēs, bet varēs iejusties karsējmeiteņu lomā un mācīsies atbalstīt savas skolas zēnu komandu. Tā pat kā zēnus, arī meitenes apmācīs profesionāļi – BK “Ventspils” karsējmeitenes. Meitenēm būs jāsagatavo viens deju priekšnesums, kā arī viens uzmundrinošs sauklis. Arī meitenes sacentīsies 12. aprīlī, kur žūrija noteiks, kuras ir labākās Ventspils skolu karsējmeitenes..

BK “Ventspils” spēlētāji izlozēja savas skolas

BK “Ventspils” spēlētāji veica izlozi, kuras skolas treneri viņi būs turpmāko nedēļu un mēģinās aizvest savu komandu līdz uzvarai turnīrā. Par Pārventas pamatskolas treneriem kļuva Roberts Freimanis un Džonatans Arledžs, Ventspils Valsts 1.gimnāziju trenēs Māris Gulbis un Artūrs Grīnbergs (kurš ir arī šīs skolas absolvents), 2. pamatskolas komandu trenēs Ingus Jakovičs un Ārons Džonsons, bet 2. vidusskolu trenēs pat trīs treneri – Rihards Lomažs, Kristaps Ķilps un Dāvids Vīksne. Par 4.vidusskolas treneriem kļuva Jānis Bērziņš un Ūsmans Dramē, bet 6.vidusskolā treneru lomu uzņemsies Ronalds Zaķis un Mārcis Vītols.

Šajā sezonā “Basketvīrusa” turnīrā jauniešiem būs iespēja sacensties arī metienu konkursā, veicot metienus no dažādām vietām. Katra skola deleģēs pa vienam savas skolas līderim, priekšsacīkstēs noskaidrojot divus labākos dalībniekus, kuri kvalificēsies finālam.

Noslēgums 12.aprīlī plkst 12.00  Basketbola hallē

Basketbola klubs “Ventspils” aicina Ventspils pilsētas skolas atbalstīt savas komandas un 12. aprīlī plkst. 12:00 doties uz Olimpiskā centra “Ventspils” Basketbola halli, kur līdzi just savām skolas komandām basketbolā un karsējmeiteņu konkursā, kā arī atbalstīt BK “Ventspils” spēlētājus un karsējmeitenes, kuri būs iejutušies treneru lomā.

BK “Ventspils” cer, ka šis turnīrs nākotnē kļūs par tradīciju un jauniešu vidū popularizēs basketbolu, mīlestību pret savu skolu, skolas biedriem un  veselīgu dzīvesveidu.

Visas nedēļas garumā BK “Ventspils” aktīvi informēs par notikumiem skolās, treniņu norisēm, kā arī dzirdēsim komandu treneru un viņu audzēkņu viedokļus.

Basketvīruss Ventspilī var sākties!

Projekts atbalstīts Ventspils pilsētas pašvaldības sporta projektu konkursā ar pašvaldības finansiālu atbalstu.

Basketbola klubu “Ventspils” finansiāli atbalsta – Ventspils brīvostas pārvalde, Ventspils pilsētas dome, LDZ Cargo, VATS, JOMA, Moller Auto Ventspils, Olimpiskais centrs “Ventspils”, Virši A, VENDEN, VK Tranzīts.

 

 

Visas ziņas
Galerija ( 1 )
skatīt
Tuvākās spēles

Visas tiesības rezervētas. Pārpublicēšanas gadījumā saite uz bkventspils.lv ir obligāta.
Kontakti: E pasts: sports@bkventspils.lv, tālrunis/fakss + 371 63621966, Mobilais tālrunis + 371 25433053
Sadarbības un reklāmas jautājumi, informacija medijiem: E pasts: info@bkventspils.lv
Tālrunis/fakss + 371 63621966, Mobilais tālrunis + 371 22007768
Privātuma politika

Izstrāde: BRIGHT
Lietojot bkventspils.lv vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai saskaņā ar mūsu privātuma politiku
Piekrītu