lven
Jaunumi
Turpmāk  BK “Ventspils” komandu vadīs  Artūrs Visockis – Rubenis
29. Jūnijs 2019.
Dalīties:

Basketbola kluba “Ventspils” komandu turpmāk vadīs galvenais treneris Artūrs Visockis – Rubenis. Līgums ar Visocki – Rubeni noslēgts uz divām sezonām.

BK “Ventspils” visa kluba vārdā pateicas Robertam Štelmaheram par veiksmīgo sadarbību, izcīnot vairākus Latvijas čempionu titulus, kā arī vēsturiskos čempionu titulus Baltijas Basketbola līga 2013. gadā un Olybet Latvijas Igaunijas Basketbola līgā šī gada 6. aprīlī. Lai veiksmīga turpmākā basketbola trenera karjera!

BK “Ventspils” ģenerālmenedžeris Ralfs Pleinics: “ Mēs esam priecīgi, ka ir izdevies parakstīt 2 gadu sadarbības līgumu ar vienu no labākajiem gados jaunajiem galvenajiem treneriem Latvijā. Tās ir jaunas vēsmas BK “Ventspils”, ceram, ka komandas līdzjutēji to pamanīs un novērtēs. Strādāsim pie sastāva komplektācijas savu iespēju robežās. Ceram izveidot labu kolektīvu, kurš spēs sasniegt izvirzītos mērķus, sagādājot prieku un gandarījumu visiem BK “Ventspils” atbalstītājiem un līdzjutējiem.”

Artūrs Visockis – Rubenis trenera karjeru profesionālā basketbolā aizsāka 2011. gadā, kad kļuva par Latvijas Universitātes galveno treneri, bet 2016. gadā pievienojās BK “Ogre” komandai, kur aizvadītajā sezonā pārspēja jūrmalniekus, atnesot Ogres pilsētai augstāko sasniegumu līdz šim – bronzas medaļas. Turklāt Olybet Latvijas Igaunijas Basketbola līgas FINAL4 sarūpēja galvassāpes gan ventspilniekiem, gan Igaunijas čempioniem “Kalev/Cramo”, tomēr ogrēniešiem bija jāsamierinās ar 4.vietu, kas tika novērtēs kā augsts sasniegums.

Visockis – Rubenis šobrīd ir Latvijas U19 vīriešu izlases galvenais treneris un atrodas Grieķijā, lai kopā ar Latvijas izlases puišiem cīnītos Pasaules kausā. Pērn Visockis_Rubenis ar vairākiem  šiem pašiem spēlētājiem izcīnīja  Eiropas U18 čempionāta sudraba medaļas. 2015. gadā vadījis arī U16 jauniešu komandu, kur Eiropas čempionātā izcīnīja 11.vietu. Kopš 2015. gada apstiprināts arī par Latvijas vīriešu basketbola izlases galvenā trenera asistentu, tajā pašā gadā palīdzēja arī Latvijas sieviešu basketbola izlasei.

2018.gadā nosaukts par Latvijas Gada labāko basketbola treneri, saņemot Latvijas Basketbola Savienības apbalvojumu.

BK “Ventspils” galvenais treneris Artūrs Visockis-Rubenis: “Man ir milzīgs gods un izaicinājums pievienoties tādai organizācijai kā BK “Ventspils”. Organizācijai, kura balstās uz dziļām tradīcijām, augstiem sportiskiem sasniegumiem un mērķiem. Ticu, ka izveidosim spēcīgu un “izsalkušu” komandu, kura spēs sasniegt sev izvirzītos mērķus un tiekties uz izcilību. Man jāsaka liels paldies arī BK Ogre un visai Ogres pilsētai ar kuru kopā ir noieti neaizmirstami pēdējie trīs gadi. Tomēr katrai lietai ir savs nolikts laiks, un tagad ceļš turpināsies Ventspils pilsētā” .

Šobrīd Artūrs Visockis – Rubenis atrodas Grieķijā, kur Hēraklejā sāks Pasaules kauss basketbolā U19 vīriešiem. Latvijas izlase šodien, 29.jūnijā, plkst.13:15 tiksies ar Āfrikas čempioni Mali. Latvija Pasaules kausam kvalificējās pagājušā gada Eiropas U18 čempionātā, kas notika Latvijā. Eiropas vicečempione Latvija kopā ar Āfrikas čempioni Mali, Āzijas čempioni Austrāliju un Amerikas vicečempioni Kanādu tika ielozēta B apakšgrupā, un šā kvarteta komandas izslēgšanas spēlēs cīnīsies pret A četrinieka izlasēm – Senegālu, ASV, Jaunzēlandi un Lietuvu.

Vēlam izdošanas Artūram Visockim-Rubenim kopā ar savu Latvijas U19 izlasi sasniegt visaugstākos mērķus, turēsim īkšķus arī par diviem ventspilniekiem Dāvidu Vīksni un Ričardu Vitoļski, kuri abi ir Latvijas izlases sastāvā.

Savukārt BK “Ventspilī” šobrīd notiek aktīva komandas komplektācija, kur kopā ar  galveno treneri tiks veidota jauna komanda 2019./2020. gada sezonai, gatavojoties cīnīties kvalifikācijas turnīram FIBA Basketbola Čempionu līgā un Latvijas – Igaunijas basketbola līgā. “Ventspils” komanda vienmēr ir bijusi un būs gatava smagi strādāt, lai sasniegtu visaugstākos mērķus. Kopīga gatavošanās jaunajai sezonai sāksies augusta sākumā.

 

Basketbola klubu “Ventspils” finansiāli atbalsta Ventspils Brīvosta Pārvalde, Ventspils pilsētas dome, VATS, Ventspils Reiss, JOMA, Moller Auto Ventspils, Olimpiskais centrs “Ventspils”, Virši A, VENDEN.

 

Visas ziņas
Tuvākās spēles

Visas tiesības rezervētas. Pārpublicēšanas gadījumā saite uz bkventspils.lv ir obligāta.
Kontakti: E pasts: sports@bkventspils.lv, tālrunis/fakss + 371 63621966
Tālrunis/fakss + 371 63621966
Privātuma politika

Izstrāde: BRIGHT
Lietojot bkventspils.lv vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai saskaņā ar mūsu privātuma politiku
Piekrītu