lven
Jaunumi
Šovakar cīnīsimies atkal Rīgā!
14. Maijs 2021.
Dalīties:

Piektdien, 14. maija vakarā, Rīgā aizvadīsim trešo finālspēli Latvijas Basketbola līgā pret spēcīgo “VEF Rīga”. Lai kā mums ir gājis iepriekšējās spēlēs, noteikti neesam padevušies un centīsimies parādīt vēl lielāku raksturu un cīņassparu. Spēles sākums plkst. 19, un to varēsiet vērot telekanāla “BEST4SPORT” tiešraidē.

Pirmās divas spēles esam zaudējuši, taču īpaši otrajā mačā savās mājās parādījām, ka varam cīnīties. Ļoti labi pagāja mums pirmais puslaiks, it īpaši sākums, bet vēl ir kur pieslīpēt uzbrukumā un aizsardzībā, bet jo īpaši noturēt vilni visas spēles garumā. Nav bijusi viegla sezona, taču finālsērija ir kas cits. Komandā iekšējais gars ir ļoti kaujiniecisks, cīnīsimies!

Galvenais uzdevums ir noturēt savu zonu aizsardzībā un spēlēt aktīvi abās laukuma pusēs. Ventspils parādīja, ka to var, bet galvenais – nenervozēt. Jo to lieliski spēs izmantot rīdzinieki, kuriem ļoti labi padodas izmantot teju katru vājo punktu. Turam īkšķus!

Komandas finansiālie atbalstītāji un sadarbības partneri šajā sezonā: Ventspils pilsētas dome, Vats, Ventspils reiss, Kurzemes Filharmonija, Ostas celtnieks, Olimpiskais centrs “Ventspils”, VK Tranzīts, Joma, Moller Auto Ventspils, CTI MANAGEMENT, Virši A, Ventspils poliklīnika,  Branchess un Ventas Balss.

Artūrs Andžs

Visas ziņas
Tuvākās spēles

Visas tiesības rezervētas. Pārpublicēšanas gadījumā saite uz bkventspils.lv ir obligāta.
Kontakti: E pasts: sports@bkventspils.lv
Privātuma politika

Izstrāde: BRIGHT
Lietojot bkventspils.lv vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai saskaņā ar mūsu privātuma politiku
Piekrītu