lven
Jaunumi
Šodien uz Ogri, svētdien savās mājās pret VEF Rīga
24. Marts 2021.
Dalīties:

Šajā nedēļā BK “Ventspils” jāaizvada divas ļoti smagas spēles Pafbet Latvijas Igaunijas basketbola līgā.

Trešdien, 24.martā, ventspilnieki dosies uz Ogri, kur aizvadīsi jau piekto spēli šajā sezonā. Līdz šim uzvarēto un zaudēto spēļu bilance ir 3:1 ventspilnieki labā. Trīs no aizvadītajā spēlēm, kur uzvaru svinēja ventspilnieki, bija rezultātā ļoti līdzīgas (83:76; 82:81; 88:82), tomēr zaudētajā spēlē ventspilnieki cieta pamatīgu sakāvi ar rezultātu 65:93. Šajā spēlē ventspilniekiem nebija nekādas izredzes, jo tika zaudētas visas spēles ceturtdaļas, un Ogres komanda demonstrēja pārākumu visās spēles statistikas ailēs. Tiesa, šī spēle tika aizvadīta īsi pēc tam, kad ventspilnieki atgriezās basketbola laukumā pēc ilgāka pārtraukuma, jo komanda bija devusies pašizolācijā saistībā ar COVID 19 infekcijas izplatības ierobežošanu.

Lai gan visa šī sezona ir pārsteigumiem bagāta, jo abas komandas pamanās zaudēt komandām, kurām teorētiski nebija plānots piedzīvot zaudējumu. Tā, piemēram, Ventspils negaidītais zaudējums Latvijas Universitātes komandai un arī Valmiera Glass/ViA, bet Ogrei marta mēnesis padevies vēl skarbāks – trīs zaudējumi pēc kārtas – BK Liepāja, tad Valmiera Glass/ViA un visbeidzot arī pēdējā spēlē 20.martā zaudējums VEF Rīga komandai. Abas komandas šodien laukumā dosies ar visaugstāko motivāciju- Ogre beidzot vēlas uzkāpt uz uzvaras takas, bet Ventspils nostiprināt pārliecību, ka pēdējais zaudējums Ogrei norakstāms uz spēļu prakses trūkumu janvāra mēnesī.  Spēles sākums 19:00 un to tiešraidē translēs Best4SportTV kanālā.

Savukārt, svētdien, 28. martā, BK “Ventspils” savā laukumā uzņems VEF Rīga komandu. Šobrīd vefieši ir turnīra līderi un šajā sezonā ar ventspilniekiem ir bijušas četras tikšanās reizes, kurās visās uzvaru svinējuši rīdzinieki ( 93:96; 84:97; 87:99; 75:82). Spēles sākums 17:00 un  to tiešraidē translēs Best4Sport.

Joprojām visas spēles tiek organizētas bez skatītāju klātbūtnes.

Šobrīd turnīra tabulā 1.vietu ieņem VEF Rīga ar 20 uzvarām un 2 zaudējumiem, bet otrā vietā BK “Ventspils” komanda ar 14 uzvarām un 7 zaudējumiem, bet trešajā vietā BK Ogre ar  13 uzvarām un 9 zaudējumiem.

Komandas finansiālie atbalstītāji un sadarbības partneri šajā sezonā: Ventspils pilsētas dome, Vats, Ventspils reiss, Kurzemes Filharmonija, Ostas celtnieks, Olimpiskais centrs “Ventspils”, VK Tranzīts, Joma, Moller Auto Ventspils, CTI MANAGEMENT, Virši A, Ventspils poliklīnika,  Branchess un Ventas Balss.

 

 

 

Visas ziņas
Tuvākās spēles

Visas tiesības rezervētas. Pārpublicēšanas gadījumā saite uz bkventspils.lv ir obligāta.
Kontakti: E pasts: sports@bkventspils.lv
Privātuma politika

Izstrāde: BRIGHT
Lietojot bkventspils.lv vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai saskaņā ar mūsu privātuma politiku
Piekrītu