lven
Jaunumi
Štelmahers: “Lomažam ir jāsāk uzņemties līdera loma”
13. Augusts 2018.
Dalīties:

BK “Ventspils” un Rihards Lomažs ir noslēguši līgumu uz vienu sezonu ar iespēju to pagarināt uz vēl vienu.

Rihards Lomažs BK “Ventspils” rindās aizvadīs jau 4. sezonu, bet vēl pirms tam spēlējis arī vietējā sporta skolas “Spars” un Ventspils Augstskolas komandās. Rihards Lomažs ir spēlējis visu vecumu jauniešu izlasēs un bijis vīriešu izlases sastāvā.

Basketbolistam pagalam neizdevās 2016./2017. gada sezona, jo jau pašā sezonas sākumā iedzīvojās traumā, kas liedza doties laukumā visu atlikušo laiku. 2017./2018. gada sezonā Rihards atgriezās laukumā un demonstrēja lielisku sniegumu. Pagājušajā sezonā Latvijas čempionātā aizvadīja 34 spēles, vidēji gūstot 10 punktus, izcīnot 2 atlēkušās bumbas un atdodot 3 rezultatīvas piespēles. Savukārt Eiropas Basketbola čempionu līgā  vidēji spēlē guva 6 punktus, izcīnīja 3 atlēkušās bumbas un atdeva 2 rezultatīvas piespēles.

BK “Ventspils” galvenais treneris Roberts Štelmahers ir gandarīts, ka Rihards nolēmis palikt Ventspilī uz vismaz vēl vienu sezonu: “Lomažam ir jāsāk uzņemties līdera loma komandā, redzēsim kā viņam ar to veiksies. Mēs, protams, ceram uz vislabāko rezultātu un palīdzēsim Rihardam progresēt kā profesionālam basketbolistam”.

BK “Ventspils” komandā nolēmis vēl uz 2 sezonām palikt arī Ronalds Zaķis, bet no pagājušās sezonas līgumi bija saglabājušies Ingum Jakovičam, Robertam Freimanim, Mārim Gulbim, Artūram Grīnbergam un Kristapam Ķilpam, bet jauni līgumi tika noslēgti ar Jāni Antropu, Lauri Blauu, Jāni Bērziņu, Entoniju Bīnu un Džonatanu Arledžu.

 

Visas ziņas
Tuvākās spēles

Visas tiesības rezervētas. Pārpublicēšanas gadījumā saite uz bkventspils.lv ir obligāta.
Kontakti: E pasts: sports@bkventspils.lv, tālrunis/fakss + 371 63621966, Mobilais tālrunis + 371 25433053
Sadarbības un reklāmas jautājumi, informacija medijiem: E pasts: info@bkventspils.lv
Tālrunis/fakss + 371 63621966, Mobilais tālrunis + 371 22007768
Privātuma politika

Izstrāde: BRIGHT
Lietojot bkventspils.lv vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai saskaņā ar mūsu privātuma politiku
Piekrītu