lven
Jaunumi
Pirms pauzes pret itāļiem
13. Novembris 2017.
Dalīties:

Otrdien, 14.novembrī, Basketbola klubs “Ventspils” savā laukumā uzņems Itālijas komandu SikeliArchivi Capo d’Orlando. Tā būs pēdējā spēle pirms nelielas pauzes FIBA Basketbola Čempionu līgā, jo valstu nacionālās izlases aizvadīs 2019.gada Pasaules kausa kvalifikācijas spēles. Arī Latvijas nacionālā vīriešu izlase piedalīsies šajās kvalifikācijas spēlēs, kur tiksies ar Turcijas, Zviedrijas un Ukrainas izlasēm. FIBA Basketbola Čempionu līga atsāksies 5.decembrī.

Itālijas komanda, ar latviešu ausīm kolorīto nosaukumu SikelieArchivi Capo d’Orlando, līdz šim demonstrējusi ne to labāko sniegumu, pamatturnīrā piekāpjoties visām komandām. Turklāt itāļi pamanās zaudēt ar visai iespaidīgu rezultātu starpību, lielākā no tam – 41 izbraukumā pret līgas čempioniem “Ieberostar Tenerife” (47:88). Arī aizvadītās nedēļas spēle 7.novembrī nebija no vieglajām, jo savā laukuma nācās atzīt Lietuvas komandas “Neptunas” pārākumu ar 30 punktiem (60:90). Līdz šim itāļiem šajā turnīrā izdevies uzvarēt tikai kvalifikācijas pēdējā kārtā, kur no tālākās dalības izslēdza “Avtodor Saratov” komandu. Šobrīd Itālijas komandai B apakšgrupā jāsamierinās ar 5 punktiem un pēdējo vietu turnīra tabulā. Turpretī ventspilnieki turnīra tabula iekārtojušies vidusdaļā, kur ar 3 uzvarām, 2 zaudējumiem un 8 punktiem ieņem 4 vietu.

Arī Itālijas līgā d’Orlando komandai neklājas viegli, šobrīd 16 komandu konkurencē, ieņemot 10. vietu. Vietējā čempionātā izcīnītas 3 uzvaras,bet zaudētas 4 spēles.

d’Orlando komanda ir internacionāla, kuras dalībnieks ir arī latviešu basketbolists, 19 gadus jaunais Artūrs Strautiņš. Bez latvieša leģionāra komandā vēl spēlē Amerikas, Slovākijas, Francijas, Lietuvas, Horvātijas, Kanādas, Polijas, Serbijas un arī Itālijas pilsoņi. Komandas vidējais vecums ir 22 gadi.

Itāļu komandas līderis FIBA Basketbola Čempionu līgā ir francūzis Inglis ar 12 punktiem, 4 atlēkušām bumbām un 3 rezultatīvam piespēlēm vidēji spēlē. Rezultatīvs ir arī kanādietis Edvards, viņš vidēji spēlē gūst 11 punktus un izcīna 7 atlēkušās bumbas. Savukārt Artūrs Strautiņš laukumā vidēji pavada 9 minūtes un gūst 2 punktus.

Ventspilnieku rindās rezultatīvākais ar 14 punktiem ir Aigars Šķēle, viņam arī 6 atlēkušās bumbas un 5 rezultatīvās piespēles vidēji spēlē. Rezultatīvs ir arī Hamiltons, kuram 13 punkti un 6 atlēkušās bumbas vidēji katrā spēlē. Ja atceramies, tad tieši Hamiltons bija tas spēlētājs, kurš neļāvās vājuma mirklim izbraukuma spēlē pret Gaziantepa komandu, un palīdzēja komandai noturēt drošu uzvaru pār turkiem. Kopumā komandas sastāvā izmaiņu nav, spēlētāji ir gatavi doties cīņā. Joprojām palīdzēt komandai nevar Artūrs Bērziņš, kurš atveseļojas pēc smagas slimības, kas nav saistīta ar sportisku traumu.

14.novembra spēles sākums Olimpiskajā centrā “Ventspils” kā ierasts plkst. 19:00. To tiešraidē translēs Lattelecom kanāls Best4Sport. Biļetes iespējams iegādāties visās Biļešu servisa kasēs.

Visas ziņas
Tuvākās spēles

Visas tiesības rezervētas. Pārpublicēšanas gadījumā saite uz bkventspils.lv ir obligāta.
Kontakti: E pasts: sports@bkventspils.lv, tālrunis/fakss + 371 63621966, Mobilais tālrunis + 371 25433053
Sadarbības un reklāmas jautājumi, informacija medijiem: E pasts: info@bkventspils.lv
Tālrunis/fakss + 371 63621966, Mobilais tālrunis + 371 22007768

Izstrāde: BRIGHT