lven
Jaunumi
Pirms FIBA Basketbola Čempionu līgas vēl viena uzvara
07. Oktobris 2017.
Dalīties:

Pirms gaidāmās FIBA Basketbola Čempionu līgas spēles,  BK “Ventspils” aizvadīja vēl vienu cīņu Olybet Latvijas Basketbola līgā, kur savā laukumā tikās ar BK “Jūrmala” komandu. Ventspilnieki svinēja pārliecinošu uzvaru ar rezultātu 85:70.

Iepriekš jau tika ziņots, ka BK “Jūrmala” dalību Olybet LBL apstiprināja tikai dienu pirms turnīra sākuma. Tomēr iepriekš bija aizvadījuši ļoti labu spēli pret BK “Jēkabpils”, to pārspējot ar rezultātu 72:49. Zinot arī neērto pretinieku – treneri Mārtiņu Gulbi un pieredzējušos Jūrmalas komandas spēlētājus, ventspilniekiem viegla pastaiga netika solīta. Tomēr BK “Ventspils komanda spēlei bija koncentrējusies un pierādīja, ka arī šajā sezonā ir gatava katrai spēlei.

Roberts Štelmahers sākuma sastāvā šovakar laukumā izvēlējās sūtīt Šķēli, Juciku, Gulbi, Ubillu un Hamiltonu.

1.ceturtdaļa. Spēles rezultātu atklāj BK “Jūrmala”, Rihardam Žvīguram realizējot efektīgu danku. Bet otrā laukuma galā Šķēle atbild ar 3 punktiem. Pēc tam elegants caurgājiens padodas Ubillam un 2 punkti. Pinetes tālmetiens vadībā izvirza jūrmalniekus (5:7), bet Jucikas ar lielisku danku rezultātu izlīdzina (7:7).  Lielāku iniciatīvu laukumā uzņemas BK “Jūrmala” un, pēc Žvīgura precīzi realizēta caurgājiena (9:12), Štelmahers pieprasa minūtes pārtraukumu. Pēc tās Jakovičs ar spēku izlaužas līdz groza apakšai un gūst 2 punktus (11:12). Ceturtdaļas izskaņā 3. piezīmi saņem Zaķis, ar ko ir ļoti neapmierināts, un Roberts Štelmahers nosēdina Zaķi malā. Asi reaģē BK “Ventspils” rezervistu soliņš un tas saņem tehnisko piezīmi. Situāciju uzlabo Jakovičs, kurš realizē precīzu tālmetienu (16:14), pēc kura minūtes pārtraukumu pieprasa jau BK “Jūrmalas” galvenais treneris Mārtiņš Gulbis. Ceturtdaļa noslēdzas ar minimālu jūrmalnieku pārsvaru 20:21.

2.ceturtdaļa. Iesākas ar Hamiltona precīzu tālmetienu (23:21). Pinete iemet tālmetienu, bet uz to ventspilnieku spēlētājs Bruševics atbild ar elegantu caurgājienu (29:24). Tomēr pēc tam 4 punktus pēc kārtas gūst jūrmalnieki, un rezultāts samazināts līdz minimumam (29:28). Hamiltons izpilda precīzu caurgājienu, tikmēr Jonāts atkal precīzs no tālās distances un neizšķirts (31:31). Šķēle gūst 2 punktus un viņam jāizpilda vēl soda metiens, tomēr tas nesasniedz savu mērķi. Jonāts realizē visus 3 soda metienus un izvirza jūrmalniekus vadībā (33:34). Tomēr Hamiltons nepaliek atbildi parādā un gūst 2 punktus. Juciks nospēlē lieliski aizsardzībā un Šķēlem ātrajā uzbrukumā vēl 2 punkti (37:34). Juciks veiksmīgi noslēdz 2 uzbrukumus pēc kārtas un jau + 7 vadībā BK “Ventspils” (41:34). Pinete BK “Jūrmalai” pēdējā ceturtdaļas sekundē atnes 3 punktus un ceturtdaļa noslēdzas ar rezultātu 43:38.

3.ceturtdaļa. Šķēle 3.spēles nogriezni iesāk ar precīzu caurgājienu un pievieno vēl arī tālmetienu, līdz ar to lielākais pārsvars + 10 ventspilniekiem (48:38). Precīzu tālmetienu realizē arī Ubilla, uz ko ar 2 punktiem atbild Jeremanovs (51:42). Vairākas veiksmīgas epizodes uzbrukumā un aizsardzībā aizvada Bruševics un BK “Ventspils” jau +12 (57:45). Ubilla pievieno 2 precīzus tālmetienus pēc kārtas un izskatās, ka ventspilnieki ir atraduši spēles pavedienu kā salauzt jūrmalnieku spēli (63:45). Divus ātros uzbrukumus veiksmīgi noslēdz Jakovičs un vēl vienu Bruševics, ceturtdaļu noslēdzot uz labas nots 71:45.

4.ceturtdaļa. Pēdējās spēles ceturtdaļas pirmā puse aizrit bez būtiskām spēles gaitas izmaiņām. BK “Ventspils” komanda turpina iekrāt pārsvaru. Zaķis saņem 5.piezīmi, bet ceturtdaļas vidū laukumā tiek sūtīts Ķilps. Tehnisko piezīmi nopelna Gulbis, bet ar 5. piezīmēm uz rezervistu soliņu vietu ieņem arī Juciks. Skatītājiem par lielu prieku tālmetienu realizē mūsu komandas jaunākais spēlētājs Kristaps Ķilps (85:66). Spēle noslēdzas ar rezultātu 85:70.

Rezultatīvākais BK “Ventspils” komandā bija Ingus Jakovičs, kurš savas komandas labā guva 17 punktus, izcīnīja 3 atlēkušās bumbas un atdeva 1 rezultatīvu piespēli. Rezultatīvs bija arī Bleiks Hamiltons, kurš guva 15 punktus, lieliski darbojas zem groza un viņam izcīnītas 8 atlēkušas bumbas, kā arī 4 reizes atdeva rezultatīvas piespēles. Savukārt Aigars Šķēle pretinieku grozā sameta 13 punktus , izcīnīja 5 atlēkušās bumbas un atdeva 2 rezultatīvas piespēles.

BK “Ventspils” pret BK “Jūrmala” 85:70 (20:21; 23:17; 28:7; 14:25).

BK “Ventspils”: Jakovičs 17, Hamiltons 15, Šķēle 13, Ubilla 11, Juciks 11, Bruševics 8, Gulbis 4, Zaķis 3, Ķilps 3, Gūtmanis, Grīnbergs, Lomažs.

BK “Jūrmala”: Žvīgurs 19, Jonāts 17, Pinete 12, Krestinin 9, Kārlis 5, Dilevka 3, Saulītis 2, Jeremanovs 2, Pļavnieks 1.

Nākamo spēli BK “Ventspils” aizvadīs savā laukumā 11.oktobrī, kad uzsāks FIBA Basketbola Čempionu līgu. Pretiniekos uzreiz mūsu komandai tiek iedots pati spēcīgākā šīs līgas komanda līdz šim – pagājušās sezonas čempioni “Iberostar Tenerife” no Spānijas. Spēles sākums Olimpiskajā centra “Ventspils” plkst. 19:00 un to tiešraidē translēs Best4Sport.

 

Visas ziņas
Galerija ( 36 )
skatīt
skatīt
skatīt
skatīt
skatīt
skatīt
skatīt
skatīt
skatīt
skatīt
skatīt
skatīt
skatīt
skatīt
skatīt
skatīt
skatīt
skatīt
skatīt
skatīt
skatīt
skatīt
skatīt
skatīt
skatīt
skatīt
skatīt
skatīt
skatīt
skatīt
skatīt
skatīt
skatīt
skatīt
skatīt
skatīt
Tuvākās spēles

Visas tiesības rezervētas. Pārpublicēšanas gadījumā saite uz bkventspils.lv ir obligāta.
Kontakti: E pasts: sports@bkventspils.lv, tālrunis/fakss + 371 63621966, Mobilais tālrunis + 371 25433053
Sadarbības un reklāmas jautājumi, informacija medijiem: E pasts: info@bkventspils.lv
Tālrunis/fakss + 371 63621966, Mobilais tālrunis + 371 22007768

Izstrāde: BRIGHT