lven
Jaunumi
Pirmajā finālspēlē izlozēs ceļojumu uz Zviedriju
17. Maijs 2017.
Dalīties:

Sezona tuvojas izskaņai, un ir pienācis laiks noteikt laimīgos sezonas abonementa īpašniekus, kur kāds laimēs ceļojumu uz Zviedriju ar prāmi no kompānijas Stena Line, bet kādam tiks laimīgā loze – jaunās sezonas abonements 2 personām.

Izloze norisināsies 19. maija finālspēles pret VEF Rīga lielā pārtraukuma laikā ap plkst. 20:20 (spēles sākums 19:40). Izloze piedalīsies visi tie abonementa īpašnieki, kuri iegādājās sezonas abonementu. Laimīgam izlozes dalībniekam būs jāuzrāda savs sezonas abonements, pretī saņemot vērtīgās balvas.

BK “Ventspils” pateicas prāmju līnijai Stena Line par atbalstu visas sezonas garumā, nodrošinot ar šo lielisko balvu, kur laimīgais īpašnieks varēs kopā vēl ar 3 cilvēkiem doties uz Zviedrijas pilsētu Nīnashamni, apskatīt burvīgo pilsētu un doties atpakaļ uz Ventspili. Laimīgajam uzvarētājam būs apmaksāta arī automašīnas transportēšana, kas nozīmē, ka ceļojums var pārvērsties īstā Zviedrijas apskatē.

Prāmju līnija Stena Line piedāvā visizdevīgākos prāmju pārbraucienus no Latvijas. Maršrutā Ventspils – Nīnashamna Stena Line piedāvā ceļot ar diviem prāmjiem: Stena Flavia un Scottish Viking. Uz abiem prāmjiem tiek piedāvātas ērtības, kuras pārbraucienu padara vēl pievilcīgāku. Kompānija piedāvā ērtus pārbraucienus un labākās cenas gan dienas, gan nakts reisiem.

Gaidām visus spēlē, jo varbūt tieši Tu kļūsi par laimīgo lieliskā ceļojuma īpašnieku!

Visas ziņas
Tuvākās spēles

Visas tiesības rezervētas. Pārpublicēšanas gadījumā saite uz bkventspils.lv ir obligāta.
Kontakti: E pasts: sports@bkventspils.lv, tālrunis/fakss + 371 63621966, Mobilais tālrunis + 371 25433053
Sadarbības un reklāmas jautājumi, informacija medijiem: E pasts: info@bkventspils.lv
Tālrunis/fakss + 371 63621966, Mobilais tālrunis + 371 22007768

Izstrāde: BRIGHT