lven
Jaunumi
Pavasara basketbols sākas ar spēli pret Ogri savā laukumā
06. Aprīlis 2018.
Dalīties:

Sestdien, 7. aprīlī, BK Ventspils savā laukumā uzņems BK “Ogre”, tā būs abu komandu pēdējā tikšanās reize regulārā sezonā, bet, vai pēdējā tikšanās reize vispār sezonā, vēl nav zināms. Spēles sākums 17:00.

Ogre ir tā komanda, kura sagādāja pirmo zaudējumu Ventspils komandai Olybet Latvijas Basketbola līgas čempionātā. Tas notika uzreiz pēc tam, kad BK “Ventspils” piedzīvoja zaudējumu savā laukumā Basketbola Čempionu līgā pret Grieķijas klubu “PAOK” un izstājās no tālākās dalības šajā Eiropas turnīrā. Toreiz, 10.februāra spēlē, ventspilnieki Ogrei zaudēja tikai ar 2 punktu starpību 87:89.  Uzvarētāju komandā rezultatīvākie bija Gints Antrops un Rihards Zēbergs, abiem pa 13 punktiem. Savukārt BK “Ventspils” komandai ar 17 punktiem atzīmējās Jūlijs Juciks, bet 16 punkti arī Rihardam Lomažam. Spēle aizritēja kā pa viļņiem. Sākums padevās labāks ogrēniešiem, pēc tam būtisku izrāvienu veica ventspilnieki, bet Ogres komanda prata atspēlēties un Sirsniņa gaumē noslēgt spēli ar uzvaru.

Arī abas iepriekšējās spēles, lai gan ar BK “Ventspils” uzvaru, tomēr bija gana līdzīgas un nācās cīnīties par katru laukuma centimetru. Pirmajā savstarpējā spēlē ventspilnieki bija pārāki ar rezultātu 89:82, bet otrajā ar 75:68. Kopš februāra abās komandās ir notikušas izmaiņas. Ventspils komandā vairs nespēlē Artūrs Bērziņš, kurš veselības dēļ tā arī šajā sezonā laukumā nedevās, bet tagad ir pārgājis pie sestdienas tiešajiem konkurentiem BK “Ogri”. Cik minūtes laukumā pavadīs Bērziņš, nav zināms, bet jebkurā gadījumā BK “Ventspils” komanda vēl Artūram Bērziņam stipru veselību. Vēl viens papildinājums ir Mārcis Šteinbergs. Savukārt BK “Ventspils” rindās šobrīd nav Bleiks Hamiltons, kurš dziedē traumu. Savukārt komandai pievienojies ukrainis arī ar Amerikas pasi Denis Ikovļevs.

Šobrīd BK “Ventspils” atrodas regulārās sezonas tabulas 1. vietā (22:2), kamēr BK Ogre ar 17 uzvarām un 8 zaudējumiem 4. vietā, un viņus sagaida spēlēs izslēgšanas turnīrā. Ventspils komanda par savu uzvaru regulārā sezonā nevar būt droša, jo noteikti jāuzvar VEF Rīga 14.martā un nevar atļauties zaudēt vairāk par vienu spēli kādā no atlikušajām.

BK “Ventspils” visus aicina uz savu mājas spēli, tās sākums kā ierasts 17:00. Līdzjutēju atbalsts pavasara izšķirošajās spēlēs ir ļoti būtisks.

 

Visas ziņas
Tuvākās spēles

Visas tiesības rezervētas. Pārpublicēšanas gadījumā saite uz bkventspils.lv ir obligāta.
Kontakti: E pasts: sports@bkventspils.lv, tālrunis/fakss + 371 63621966, Mobilais tālrunis + 371 25433053
Sadarbības un reklāmas jautājumi, informacija medijiem: E pasts: info@bkventspils.lv
Tālrunis/fakss + 371 63621966, Mobilais tālrunis + 371 22007768
Privātuma politika

Izstrāde: BRIGHT
Lietojot bkventspils.lv vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai saskaņā ar mūsu privātuma politiku
Piekrītu