lven
Jaunumi
PALDIES!
11. Jūnijs 2018.
Dalīties:

BK “Ventspils” ir noslēdzis savu zelta sezonu, kurā soli pa solim tuvojies savam galvenajam sezonas mērķim – izcīnīt Latvijas čempiona titulu. Tas arī izdevās! BK “Ventspils” šobrīd iesoļo Latvijas basketbola atzīmē ar skaitli 10, jo esam vienīgā komanda Latvijā, kura izcīnījusi tik daudz čempionu titulu.

Tomēr šis sasniegums nebūtu iespējams bez tiem cilvēkiem un uzņēmumiem, kuri sniedz mums atbalstu visas sezonas garumā. Mēs to saņemam ikdienā gan kā padomu, gan kā finansiālu atbalstu, gan vienkārši kā draudzīgu plecu.

Vislielāko paldies sakām visiem mūsu kluba līdzjutējiem, kuri mūs atbalstīja klātienē un arī pie TV ekrāniem visas sezonas garumā. Pateicamies par skaļo atbalstu skatītāju tribīnēs un laba vēlējumiem ikdienā.

Lielu paldies vēlamies teikt mūsu kluba prezidentam Aivaram Lembergam, kurš velta savu laiku, zināšanas un atbalstu, lai komanda varētu startēt Eiropas un Latvijas mēroga sacensībās. Paldies kluba viceprezidentam Guntim Blumbergam, kā arī padomes locekļiem Jānim Vītoliņam, Uldim Boitmanim, Ģirtam Štekerhofam, Edvīnam Bergmanim un Guntim Tīrmanim.

Paldies sakām arī kluba juridiskiem un fiziskiem biedriem par ieguldīto laiku un zināšanām kluba attīstībā – Aivaram Lembergam, Guntim Blumbergam, Jānim Vītoliņam, Leonardam Čamanim, Laimonim Strujevičam, Jānim Vašukam, Raivim Veckāganam, Aleksandram Iesalniekam, Aldim Ābelem, Renāram Pūcem, Uldim Boitmanim, Mihailam Soiferam, Ģirtam Štekerhofam,Igoram Skokam, Olafam Berķim, Andrim Vilcmeieram, Arnim Janvaram, Edgaram Jansonam, Edvīnam Bergmanim, Mārcim Paulam, uzņēmumiem Ventspils pilsētas domei, SIA Pilsbūve, SIA Ventamnojaks serviss,  SIA Ventspils Tirdzniecības osta, SIA Latrostrans, SIA VentPlac,  AS Diāna, AS Ventbetons, SIA Skatvis, SIA Baltimar VT, LSF Holdings.

Bez mūsu sponsoriem nebūtu iespējams piedzīvot pat vismazāko kluba izsapņoti sapni, tāpēc sakām lielu paldies kluba labvēļiem – Ventspils Brīvosta pārvaldei, īpaši Imantam Sarmulim un Igoram Udodovam, Ventspils pilsētas domei, īpaši Aivaram Lembergam, Guntim Blumbergam un Dainai Paipalai,  LDZ Cargo, īpaši Svetlanai Bergai, SIA Vats, īpaši Aigaram Komisaram, SIA VK Tranzīts, īpaši Renāram Pūcem, SIA “Virši A”, īpaši Jānim Riekstiņam , Joma, īpaši Anastasijai Kučinskai un Igoram Jacevičam, SIA Moller Auto Ventspils, īpaši Uvim Braunfeldam un Kristapam Feldmanim,  SIA “Olimpiskam centram “Ventspils””, īpaši Jurģim Liepājniekam un Ainaram Zablovskim, laikrakstam “Ventas Balss”, īpaši Gundegai Mertenai, AS “Diāna, īpaši Edvīnam Bergmanim, SIA “Venden”, īpaši Aijai Rudzītei, SIA “Ventspils Reiss, īpaši Arturam Lieģim, SIA “StenaLine” īpaši Elīzai Rutkai, “Sportland”,  kā arī veikaliem “Branchess” un Mājai un dārzam.

Sirsnīgu paldies sakām arī mūsu fanu klubam “A Sektors”, kuri šogad bija kopā ar mums gan uzvarās, gan zaudējumos. Īpašs paldies kluba fāterim Pēterim Neimanim.

Lielu paldies sakām arī mūsu karsējmeiteņu ģimenei, sākot no pašām mazākām līdz pat lielajai komandai. Paldies, meitenes, par nenogurstošo atbalstu! Īpašs paldies trenerēm Anitai Lapiņai un Katrīnai Sviķei.

Vislielākais paldies mūsu komandas ģimenēm, kuras bija ikdienas atbalsts un spēks! Jūsu ieguldījums ir nenovērtējams!

PALDIES visiem, kuri palīdzēja organizēt spēles, sadarbības partneriem ikdienas darbos, draugiem un visiem, visiem, kuri bija kopā ar mums šajā čempionu ceļā!

JŪS VISI ESIET MŪSU ZELTS!

 

Visas ziņas
Tuvākās spēles

Visas tiesības rezervētas. Pārpublicēšanas gadījumā saite uz bkventspils.lv ir obligāta.
Kontakti: E pasts: sports@bkventspils.lv, tālrunis/fakss + 371 63621966, Mobilais tālrunis + 371 25433053
Sadarbības un reklāmas jautājumi, informacija medijiem: E pasts: info@bkventspils.lv
Tālrunis/fakss + 371 63621966, Mobilais tālrunis + 371 22007768
Privātuma politika

Izstrāde: BRIGHT
Lietojot bkventspils.lv vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai saskaņā ar mūsu privātuma politiku
Piekrītu