lven
Jaunumi
Notiks Latvijas e-basketbola līgas čempionu sveikšana
05. Jūnijs 2020.
Dalīties:

Piektdien, 5.jūnijā, Ventspils Olimpiskajā centrā notiks aizvadītā Latvijas  e-basketbola līgas čempionu sveikšana, par kuriem kronēti tika BK “Ventspils” e-basketbola komanda. Ventspils e-basketbolisti regulārā sezonā piekāpās tikai vienā spēlē pret VEF Rīga, bet pusfināla un fināla spēles aizvadīja nevainojami, fināla spēlēs divas reizes pārspējot vefiešus,  kļūstot par Latvijas vēsturē pirmajiem e-basketbola čempioniem.

Sveikšanā piedalīsies Ventspils pilsētas domes vadība, Latvijas basketbola savienības vadība, kā arī Basketbola klubs “Ventspils”.  BK “Ventspils atvainojas, ka , ņemot vērā esošos pasākumu rīkošanas ierobežojumus, svinīgā medaļu pasniegšana būs daļēji slēgts pasākums par kura norisi informācija tiks sniegta masu medijos pēc pasākuma noslēguma.

Komandas dalībnieku identitātes rūpīgi tiek slēptas, aizstājot vārdus un uzvārdus ar virtuālajā pasaulē ierastajiem pieņemtajiem vārdiem. BK “Ventspils” komandu pārstāvēja un par Latvijas čempioniem kļuva  Bils_LV, Atels20, Kasiits_LV, moins8, Ziirgs, makarons29. Komandu komplektēt un koordinēt  palīdzēja Rets Ralfs Zilgme.

Jau zināms, ka izsludinot ārkārtas stāvokli Latvijas Republikā, tika atceltas visas basketbola spēles, tādējādi daudziem basketbola līdzjutējiem tika liegta iespēja izgaršot kārtējo basketbola pavasari.

Latvijas Basketbola savienība, kā alternatīvas sacensības, virtuālajā vidē, noorganizēja Pafbet e-Basketbola līgu, kurā, 6 komandu konkurencē, pirmo reizi šādu sacensību vēsturē, čempionu nosaukumu un tiesības pārstāvēt Latviju starptautiskos turnīros, izcīnīja Basketbola kluba “Ventspils” e-basketbola komanda.

Basketbola klubs “Ventspils” ir desmitkārtējie Latvijas čempioni, Baltijas čempioni, Latvijas –Igaunijas čempioni, FIBA sacensību laureāti, un nu arī vienīgie Latvijas e-Basketbola līgas čempioni.

 

Visas ziņas
Tuvākās spēles

Visas tiesības rezervētas. Pārpublicēšanas gadījumā saite uz bkventspils.lv ir obligāta.
Kontakti: E pasts: sports@bkventspils.lv, tālrunis/fakss + 371 63621966
Sadarbības un reklāmas jautājumi, informacija medijiem: E pasts: info@bkventspils.lv
Tālrunis/fakss + 371 63621966
Privātuma politika

Izstrāde: BRIGHT
Lietojot bkventspils.lv vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai saskaņā ar mūsu privātuma politiku
Piekrītu