lven
Jaunumi
Līderu cīņa Rīgā
26. Februāris 2021.
Dalīties:

Piektdien, 26.februārī, BK “Ventspils” atsāks Pafbet Latvijas Igaunijas Basketbola līgas spēles, kur izbraukumā tiksies ar čempionāta līdervienību VEF Rīga. Spēles sākums 17:00, to tiešraidē varēs vērot Best4Sport TV.

Ventspilnieki bija devušies nelielā spēļu pauzē, jo Latvijā norisinājās Eiropas čempionātā kvalifikācijas izšķirošās spēles un uz Latvijas izlasi tika izsaukts arī ventspilnieku līderis un kapteinis Māris Gulbis.

Ventspils komanda ar VEF Rīga šajā sezonā ir tikusies trīs reizes, visās piedzīvojot zaudējumu. Pirmā tikšanās reizē 17.oktobrī cīņa aizritēja līdzīgi, kur ventspilnieki piekāpās vien spēles noslēgumā ar rezultātu 93:96. Savukārt 20.novembra cīņa jau izvērtās pavisam savādāka, kur rīdzinieki savu pārākumu nodemonstrēja ar uzvaru un rezultātu 84:97. Trešo spēli aizvadīja janvāra biegās, kur atkal zaudējums 87:99.  Kamēr ventspilnieki cīnījās gan arī COVID-19 apkarošanu komandā, gan neveiksmīgām spēlēm pret BK Ogri, Latvijas Universitāti un galu beigās neveiksmīgais zaudējums Valmiera Glass/ViA, tikmēr rīdzinieki krāja uzvaru pēc uzvaras ne tikai vietējā līgā, bet arī FIBA Basketbola Čempionu līgā, kurā kvalificējušies labāko sešpadsmitniekam.

Šobrīd VEF Rīga ieņem stabilu pozīciju turnīra tabulas 1.vietā ar 17 uzvarām un 2 zaudējumiem, tikmēr BK Ventspils ierindojas uzreiz pēc rīdziniekiem ar 11 uzvarām un 5 zaudējumiem.

Kāda izvērsīsies šīs dienas spēle, to skatieties tiešraidē Best4Sport TV. Spēles sākums 17:00.

Komandas finansiālie atbalstītāji un sadarbības partneri šajā sezonā: Ventspils pilsētas dome, Vats, Ventspils reiss, Kurzemes Filharmonija, Ostas celtnieks, Olimpiskais centrs “Ventspils”, VK Tranzīts, Joma, Moller Auto Ventspils, CTI MANAGEMENT, Virši A, Branchess un Ventas Balss.

Visas ziņas
Tuvākās spēles

Visas tiesības rezervētas. Pārpublicēšanas gadījumā saite uz bkventspils.lv ir obligāta.
Kontakti: E pasts: sports@bkventspils.lv
Privātuma politika

Izstrāde: BRIGHT
Lietojot bkventspils.lv vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai saskaņā ar mūsu privātuma politiku
Piekrītu