lven
Jaunumi
Latvijas Čempionātā basketbolā finālsērija sāksies 5. maijā Ventspilī
28. Aprīlis 2019.
Dalīties:

OlyBet Latvijas Basketbola līgas 28. sezonas finālsērijas pirmā spēle BK “Ventspils” – “VEF Rīga” notiks 5. maijā, svētdien, plkst. 17.00 Olimpiskajā centrā “Ventspils”. Olybet LBL fināls ritēs līdz vienas komandas četrām uzvarām.  Pirms pirmās gaidāmās spēles 16:50 svinīgā ceremonijā Olimpiskā centra “Ventspils” basketbola hallē tiks pacelts Olybet Latvijas Igaunijas basketbola līgas čempionu karogs.

Visas fināla un bronza sērijas spēles būs pieejamas tiešraidēs Best4SportTV un Delfi.lv.

BK “Ventspils” Latvijas čempionāta finālā spēlēs 19 reizi, bet“VEF Rīga” –  desmito sezonu pēc kārtas. “Ventspils” finālos šajā laikā ir izcīnījusi 10 zelta un 8 sudraba medaļas, kamēr rīdziniekiem 5 zelta un 4 sudraba medaļas.

BK “Ventspils” galvenais treneris Roberts Štelmahers: “Visu sezonu esam gatavojušies šiem mirkļiem, ko sauc par fināliem. Viens fināls ir uzvarēts, tagad priekšā ir jauns izaicinājums, un mēs esam tam pilnībā gatavi. Mūsu mērķis ir Latvijas čempionu tituls un mēs par to cīnīsimies katrā finālsērijas spēlē!”

Savukārt “VEF Rīga” galvenais treneris Jānis Gailītis oficiālajā līgas mājas lapā basket.lv izteicies: “Ventspils šosezon ir mūs vinnējusi trīs reizes dažādos sezonas nogriežņos. Viņi šajā sērijā ir favorīti, zinot situācijas ar komandu sastāviem un to sniegumu, ko viņi ir demonstrējuši. Mēs no savas puses centīsimies radīt maksimālu intrigu un cīnīties. Ticam, ka mūsu spēlētāji var uzlabot sniegumu, salīdzinot ar iepriekšējām savstarpējām spēlēm ar “Ventspili” – centīsimies spēlēt labāk. Ventspilniekiem ir arī mājas laukuma priekšrocības, kas ir vēl viens pluss. Mūsu uzdevums ir radīt sev iespējas un censties tās izmantot. Mums ir spēlētāji, kas prot spēlēt abos laukuma galos un ir ar raksturu. Jācer, ka kopā spēsim radīt labu produktu – lai tas būtu kvalitatīvs un tad arī radīsim iespējas uzvarēt un izmantosim tās.”

OlyBet LBL finālsērijas BK “Ventspils” – “VEF Rīga” spēļu kalendārs:

  • svētdiena, 5. maijā, plkst. 17:00 – OC Ventspils;
  • trešdiena, 8. maijā, plkst. 20:00 – Arēna Rīga;
  • sestdiena, 11. maijā, plkst. 17:00 – OC Ventspils;
  • otrdiena,  14. maijā, plkst. 19:30 – Arēna Rīga;
  • piektdiena,17. maijā, plkst. 19:30 – OC Ventspils* ;
  • svētdiena, 19. maijā, plkst. 17:00 – Arēna Rīga* ;
  • otrdiena, 21. maijā, plkst. 19:30 – OC Ventspils*;

* – ja nepieciešams.

Visas fināla un arī bronza sērijas spēles, kurās tiksies BK “Ogre” un BK “Jūrmala/Betsafe” būs pieejamas tiešraidēs Best4SportTV un Delfi.lv.

Basketbola klubu “Ventspils” finansiāli atbalsta – Ventspils brīvostas pārvalde, Ventspils pilsētas dome, LDZ Cargo, VATS, JOMA, Moller Auto Ventspils, Olimpiskais centrs “Ventspils”, Virši A, VENDEN, VK Tranzīts.

Visas ziņas
Tuvākās spēles

Visas tiesības rezervētas. Pārpublicēšanas gadījumā saite uz bkventspils.lv ir obligāta.
Kontakti: E pasts: sports@bkventspils.lv, tālrunis/fakss + 371 63621966
Sadarbības un reklāmas jautājumi, informacija medijiem: E pasts: info@bkventspils.lv
Tālrunis/fakss + 371 63621966
Privātuma politika

Izstrāde: BRIGHT
Lietojot bkventspils.lv vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai saskaņā ar mūsu privātuma politiku
Piekrītu