lven
Jaunumi
Komandai pievienojas divkārtējais Eiropas čempions Tomislavs Gabričs
28. Novembris 2017.
Dalīties:

BK “Ventspils” ir noslēdzis vienošanos ar 22 gadus jauno Horvātijas basketbolistu – spēka uzbrucēju Tomislavu Gabriču (Tomislav Gabric). Līgums ir noslēgts līdz sezonas beigām ar pārbaudes laiku līdz 2017.gada 30.decembrim.

203 cm garais basketbolists ir dzimis vidus Dalmācijas skaistākajā Horvātijas pilsētā Šibenikā. Šajā pilsētā Gabričs uzsāka savas profesionālā sportista gaitas, spēlējot vietējā basketbola komandā. Kopš 2011. gada ir bijis iekļauts visās Horvātijas jaunatnes izlasēs, startējot Eiropas un Pasaules čempionātos, tiekot pie divām zelta, sudraba un bronzas godalgām.

Divas sezonas aizvadīja Horvātijas kluba KK “Cibona”, bet 2015./2016. gadā pārcēlās uz Serbiju, kur spēlēja “Metalac Farmakom Valjevo” komandā. Pērn Tomislava Gabriča ceļš veda uz Rumāniju, kur kļuva par vietējās komandas “BCM U Pitesti” spēlētāju. Šo sezonu Gabričs iesāka Turcijas klubā “Yesilgiresun Belediye”.

Tomislavs Gabričs ir jau ieradies Ventspilī un aizvadījis vairākus treniņus kopā ar komandu. BK “Ventspils” valdes priekšsēdētājs Ralfs Pleinics norāda, ka jauno komandas spēlētāju plānots izmantot gan 3., gan 4. numura pozīcijās. Pirmo spēli Gabričs Ventspils formā aizvadīs trešdien, 29.novembrī, kad BK “Ventspils” ar izbraukuma spēli viesosies Jēkabpilī, kur Olybet LBL ietvaros tiksies ar vietējo basketbola klubu.

BK “Ventspils” tā būs pirmā spēle pēc ilgāka pārtraukuma gan Latvijas, gan Eiropas turnīros, jo aizvadītās nedēļās nacionālās valstsvienības gatavojās 2019. gada Pasaules kvalifikācijas spēlēm. Latvijas nacionālajā izlasē Ventspili pārstāvēja Aigars Šķēle un Ingus Jakovičs. Arī viņi ir atgriezušies Ventspilī, aizvada treniņus ar komandu un ir gatavi doties laukumā spēlē pret BK “Jēkabpili”. Spēles sākums plkst. 18:30.

Visas ziņas
Tuvākās spēles

Visas tiesības rezervētas. Pārpublicēšanas gadījumā saite uz bkventspils.lv ir obligāta.
Kontakti: E pasts: sports@bkventspils.lv, tālrunis/fakss + 371 63621966, Mobilais tālrunis + 371 25433053
Sadarbības un reklāmas jautājumi, informacija medijiem: E pasts: info@bkventspils.lv
Tālrunis/fakss + 371 63621966, Mobilais tālrunis + 371 22007768

Izstrāde: BRIGHT