lven
Jaunumi
Kapteinis Māris Gulbis paliek Ventspilī!
31. Jūlijs 2019.
Dalīties:

Ilggadējais BK “Ventspils” komandas kapteinis Māris Gulbis noslēdzis līgumu vēl uz divām sezonām ar Vemtspils klubu. Māris Gulbis “Ventspils” komandā spēlēs 8.sezonu.

Māris Gulbis pēdējās sezonās kļuvis par vienu no BK “Ventspils” simboliem un ilggadējākajiem spēlētājiem, kurš uzņēmies arī komandas kapteiņa lomu un pildījis šo pienākumu ar lielu atbildības sajūtu. Turklāt Gulbis ir vairākkārti uzsvēris, ka “Ventspils” klubs viņam nozīmē jau daudz vairāk nekā tikai darba vietu, jo apzinās, ka ir saaudzis ar šo pilsētu un tās iedzīvotājiem, kas ir arī šī kluba atbalstītāji. Tas uzliek papildus atbildību pret pilsētu un tās iemīļoto komandu.

Māris Gulbis pagājušajā sezonā FIBA Basketbola Čempionu līgas turnīrā aizvadīja 12 spēles, atzīmējoties ar 11 punktiem un 4 atlēkušajām bumbām vidēji spēlē. Lielisku sezonu Gulbis aizvadīja arī Latvijas – Igaunijas basketbola līgas čempionātā, kurā kopā ar savu komandu svinēja pārliecinošu triumfu gan regulārā sezonā, gan arī FINAL4, atnesot savai pilsētai vēsturisku uzvaru – pirmo čempionu titulu šajā līgā. Gulbis turnīrā aizvadīja 28 spēles, kuros vidēji gūti 12 punkti un izcīnītas 4 bumbas zem groziem. Savukārt Latvijas čempionāta izslēgšanas turnīra astoņās spēlēs vidēji katrā Gulbis guva 8 punktus un izvcīnīja 3 atlēkošās bumbas.

Lieliski jaunumi arī Māra Gulbja personīgajā dzīvē, kur, kopā ar savu dzīves biedri Aigu, kļuvuši par vecākiem vēl vienai meitiņai. Gulbju ģimenē jau aug meita Letija, nu pievienojusies arī mazā māsiņa Gabriela. BK “Ventspils” sirsnīgi sveic Gulbju ģimeni ar māsiņas piedzimšanu!

BK “Ventspils” šobrīd notiek aktīva komandas komplektācija, kur kopā ar galveno treneri Artūru Visocki – Rubeni tiek veidota jauna komanda 2019./2020. gada sezonai, gatavojoties cīnīties kvalifikācijas turnīrā FIBA Basketbola Čempionu līgā, kā arī Latvijas – Igaunijas basketbola līgas turnīram. Šobrīd spēkā esoši līgumi nākamai sezonai ir Mārcim Vītolam, Artūram Grīnbergam, Kristapam Ķilpam, Dāvidam Vīksnem, Jānim Bērziņam, Ronaldam Zaķim, kuriem pievienojušies arī Jānis Kaufmanis, Klāvs Čavars, Linards Jaunzems, kā arī amerikāņu basketbolists Džeilons Teits.

Komanda kopīgus treniņus uzsāks augusta sākumā, plānojot piedalīties arī vairākos starptautiskos un vietējos pārbaudes spēļu turnīros pirmssezonā.

BK “Ventspils” sezonu sāks 26.septembrī, kad izbraukumā tiksies ar FIBA Basketbola Čempionu līgas kvalifikācijas kārtas pārvarējušo komandu – savu valstu čempioniem Ungārijas Sombathejas “Falco” vai Rumānijas Oradejas CSM. Bet pirmo mājas spēli savā laukumā ventspilnieki aizvadīs 29.septembrī, kas būs atbildes spēle Basketbola Čempionu līgas kvalifikācijas 2.kārtai par iekļūšanu regulārās sezonas pamatturnīrā.

Basketbola klubu “Ventspils” finansiāli atbalsta Ventspils Brīvosta Pārvalde, Ventspils pilsētas dome, VATS, Ventspils Reiss, JOMA, Moller Auto Ventspils, Olimpiskais centrs “Ventspils”, Virši A, VENDEN, VK Tranzīts, Diāna.

Visas ziņas
Tuvākās spēles

Visas tiesības rezervētas. Pārpublicēšanas gadījumā saite uz bkventspils.lv ir obligāta.
Kontakti: E pasts: sports@bkventspils.lv, tālrunis/fakss + 371 63621966
Sadarbības un reklāmas jautājumi, informacija medijiem: E pasts: info@bkventspils.lv
Tālrunis/fakss + 371 63621966
Privātuma politika

Izstrāde: BRIGHT
Lietojot bkventspils.lv vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai saskaņā ar mūsu privātuma politiku
Piekrītu