Gulbis turpina vest komandu pretī uzvarām
08. Oktobris 2020.

Trešdien, 7.oktobrī, Olimpiskajā centrā “Ventspils” ar pirmo mājas jaunajā sezonā turpinājās tikko iesākusies Pafbet Latvijas Igaunijas Basketbola līga. “Ventspils” komandas savā laukumā uzņēma studentus no Latvijas Universitāti, kurus spēles izskaņā salauza ar rezultātu 91:85 (23:22; 21:21; 26:25; 21:17). Lielisku kārtējo spēli aizvadīja komandas kapteinis Māris Gulbis, kurš spēles laikā pretinieku grozā sameta 29 punktus un pievienoja 9 atlēkušās bumbas, laukumā pavadot 31 minūti.

“Ventspils” komanda ir aizvadījusi divas cīņas sezonā un abas ir prasījušas daudz spēka, jo spēles noritējušas punkts punktā. Pagājušās nedēļas nogalē izbraukumā tikai pēdējā spēles minūtē izdevās izraut uzvaru pār BK “Liepājas” komandu ar rezultātu 92:91.

Arī šī cīņa izdevās smaga jau no spēles pirmajām minūtēm. “Ventspils” komanda jau bija piedzīvojusi zaudējumu Latvijas Universitātes komandai pārbaudes spēlēs, tāpēc šoreiz zaudējumu rūgtumu, turklāt sezonas laikā, piedzīvot vēlreiz nevēlējās. Pirmais spēles nogrieznis izdevās līdzīgs, kur milzīgu pienesumu deva Māris Gulbis, jo jau pirmajā spēles puslaikā guva 14 punktus un izcīnīja 7 atlēkušās bumbas.

Arī otrais puslaiks norit punkts punktā, bet studentu komandai pagalam neveiksmīgas bija spēles pēdējās četras minūtes, kuras laikā neizdevās gūt punktus, ko izmantoja “Ventspils” komanda, atgriežot vadību un vedot pretī savai otrajai uzvarai šajā sezonā. Veiksmīgi spēli aizvadīja arī Kriss Kofijs, kurš komandai palīdzēja ar „double-double”, viņam 17 punkti un 10 atlēkušās bumbas.

Nākamās divas spēles ventspilnieki aizvadīs izbraukumā, kur 10.oktobrī tiksies ar BK “Ogre”, bet 17. oktobrī gaidāma cīņā ar “VEF Rīga”. Ventspilnieki savā laukumā atgriezīsies 24. oktobrī, kad pretī stāsies Valmiera Glass/VIA.
Atgādinām! Līdzjutējiem, apmeklējot spēli, ir jāievēro vairāki noteikumi, kas saistīti ar bīstamās infekcijas COVID-19 izplatības ierobežošanu. Galvenais nosacījums – spēli apmeklēt var līdzjutēji, kuri pirms ieiešanas zālē uz uzvilkuši sejas aizsargmaskas, kā arī jāsēž nemarķētās sēdvietās, ievērojot distanci. BK “Ventspils” aicina līdzjutējus būt atbildīgiem, lai sezona varētu notikt.

Komandas finansiālie atbalstītāji un sadarbības partneri šajā sezonā: Ventspils pilsētas dome, Vats, Ventspils reiss, Olimpiskais centrs “Ventspils”, VK Tranzīts, Joma, Moller Auto Ventspils, Virši A, Branchess un Ventas Balss.