lven
Jaunumi
Gada pirmā spēle savā laukumā pret Ogri
05. Janvāris 2018.
Dalīties:

Piektdien, 5.janvārī, BK “Ventspils” aizvadīs 2018. gada pirmo spēli, kura notiks ventspilnieku mājvietā Olimpiskajā centrā “Ventspils”. Pretiniekos sīkstā BK “Ogre” komanda. Spēles sākums plkst. 19:00.

Spēle sola lielu intrigu, jo pirmajā tikšanās reizē Ogrē, ventspilniekiem neklājās viegli. Tikai pašā spēles galotnē izdevās izcīnīt uzvaru ar rezultātu 89:82. BK “Ventspils” komandai izdevās uzvarēt trīs spēles ceturtdaļās. Pamatīgs klupiens bija spēles 3.ceturtdaļa, kad Ogres komandai izdevās realizēt savus metienus, bet ventspilniekiem traucēja pašu nerealizētie metieni un pieļautās kļūdas. Arī spēles pēdējais nogrieznis bija nervozs, ogrēniešiem pat sapelnot tehniskās piezīmes un samazinot rezultātu starpību līdz tikai viena punktam, tomēr BK “Ventspils” spēles galotni nospēlēja pārliecinošāk, un tā bija 12. uzvara Latvijas čempionātā.

Rezultatīvākais aizvadītā spēlē BK “Ventspils” komandā bija Emanuēls Ubilla, kurš guva 19 punktus, izcīnīja 2 atlēkušās bumbas un atdeva 5 rezultatīvās piespēles. Pēc ilgākas klusēšanas rezultatīvi izdevās nospēlēt arī Ronaldam Zaķim, kurš guva 14 punktus un izcīnīja 10 atlēkušās bumbas. Savukārt BK “Ogres” komandā ar 22 punktiem rezultatīvākais bija Jānis Pozņaks, viņam arī 5 atlēkušās bumbas.

Tieši Ronalds Zaķis atdzīts par Olybet Latvijas Basketbola līgas decembra mēneša rezultatīvāko spēlētāju un pirms piektdienas spēles tiks sumināts nelielā apsveikumu ceremonijā un saņems vērtīgo balvu.

Pirms pirmās tikšanās reizes abas komandas bija turnīra līdervienības. Ventspils komandai 1. vietu ir izdevies saglabāt, jo gada nogalē nosvinēta vēl viena uzvara pār Liepāju, bet Ogrei zaudējums Ventspilij un aizvadītā gada nogalē arī Jūrmalai (82:85) maksājis dārgi – 4.vieta regulārās sezonas tabulā.

Ogres komandā sastāvā izmaiņu nav, kamēr BK “Ventspils” ir atvadījies no horvāta Tomislava Gabriča, kuram bija noteikts pārbaudes laiks līdz 2017.gada 31.decembrim. Tomislavam neizdevās nostiprināties sastāvā. Roberts Štelmahers atdzina, ka Gabričam nav izdevies parādīt to sniegumu, kas no viņa tika gaidīts: “Tomislavam nav ko pārmest par darbošanos treniņos. Viņš ir labs komandas biedrs, labi strādāja treniņos, iekļāvās komandas kolektīvā, tomēr spēlēs mēs nevarējām sagaidīt to sniegumu uz ko viņš varētu būt spējīgs un ko redzējām treniņos”.

Piektdienas vakarā gaidāma spraiga cīņa, tāpēc visi laipni gaidīti uz spēli, kura sāksies plkst. 19:00.

Visas ziņas
Tuvākās spēles

Visas tiesības rezervētas. Pārpublicēšanas gadījumā saite uz bkventspils.lv ir obligāta.
Kontakti: E pasts: sports@bkventspils.lv, tālrunis/fakss + 371 63621966, Mobilais tālrunis + 371 25433053
Sadarbības un reklāmas jautājumi, informacija medijiem: E pasts: info@bkventspils.lv
Tālrunis/fakss + 371 63621966, Mobilais tālrunis + 371 22007768
Privātuma politika

Izstrāde: BRIGHT
Lietojot bkventspils.lv vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai saskaņā ar mūsu privātuma politiku
Piekrītu