lven
Jaunumi
Finālsērija turpinās: šovakar tiekamies ar “VEF Rīga” mājas spēlē!
11. Maijs 2021.
Dalīties:

Otrdienas, 11. maija vakarā, Latvijas Basketbola līgas finālsērijas otrā spēle, kurā BK “Ventspils” tiksies ar “VEF Rīga” savā laukumā. Cīņas sākums plkst. 19. Turam īkšķus!

Finālsērija sākās sestdien, 8. maijā, ar spēli Rīgā. Mačā, kas notika leģendārajā Daugavas Sporta namā, ventspilniekiem spēle īsti negāja no rokas un, objektīvi vērtējot, pretinieki bija pārāki. Kā būs šoreiz, rādīs spēle, taču BK “Ventspils” nedomā tik viegli padoties un cīnīsies līdz pēdējam. Komandā ierindā ir visi spēlētāji, atliek vien doties laukumā kaujinieciskā noskaņojumā un cīnīties par uzvaru.

Cik ļoti noderētu BK “Ventspils” enerģisko un uzmundrinošo līdzjutēju atbalsts mājas spēlē… Diemžēl, bet COVID-19 pandēmijas dēļ arvien spēle jāaizvada pie tukšām tribīnēm. Spēlei varēs sekot līdzi televīzijas tiešraidē, ko pārraidīs kanāls “BEST4SPORT”.

Atceroties finālsērijas pirmo spēli Rīgā, ventspilniekiem ne visai labi izdevās tikt galā ar “VEF Rīga” ātro sniegumu, kuri diezgan brīvi darbojās visās pozīcijās, it īpaši BK “Ventspils” soda laukumā. Ātri vien laukuma saimniekiem izdevās iekrāt lielu pārsvaru. Savukārt aizsardzībā rīdzinieki izvēlējās diezgan ciešu pretinieku segšanu, kas ventiņiem radīja būtiskus sarežģījumus bumbas nogādāšanā groza tuvumā. Tāpat arī diez ko neveicās metienu realizācijā, un bieži vien vienīgā iespēja bija tālmetieni, kopumā iemetot 12 no 34 trejačiem. Ja izdosies atrast efektīvu risinājumu zonas aizsardzībā un to īstenot spēlē, ierobežot “VEF Rīga” ātrumu, kā arī uzlabot precizitāti metienos un cīņā pie groziem, tad ir izredzes gūt pirmo panākumu finālsērijā. Svarīgi ir arī ne mirkli neatslābināties, lai neizjauktu uzņemto ritmu.

Pēc šīs spēles nākamā cīņa notiks 14. maijā Rīgā, bet 17. maijā abas komandas atkal tiksies Ventspilī. Jācer, ka izdosies sēriju pagarināt, tad mači paredzēti 19. maijā Rīgā, 21. maijā – Ventspilī un 23. maijā – atkal Rīgā.

Komandas finansiālie atbalstītāji un sadarbības partneri šajā sezonā: Ventspils pilsētas dome, Vats, Ventspils reiss, Kurzemes Filharmonija, Ostas celtnieks, Olimpiskais centrs “Ventspils”, VK Tranzīts, Joma, Moller Auto Ventspils, CTI MANAGEMENT, Virši A, Ventspils poliklīnika,  Branchess un Ventas Balss.

Artūrs Andžs

Visas ziņas
Tuvākās spēles

Visas tiesības rezervētas. Pārpublicēšanas gadījumā saite uz bkventspils.lv ir obligāta.
Kontakti: E pasts: sports@bkventspils.lv
Privātuma politika

Izstrāde: BRIGHT
Lietojot bkventspils.lv vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai saskaņā ar mūsu privātuma politiku
Piekrītu