lven
Jaunumi
Dodamies cīņā pret jūrmalniekiem
06. Oktobris 2017.
Dalīties:

Sestdien, 7.oktobrī, Olimpiskā centra “Ventspils” Basketbola hallē tiks aizvadītas divas Latvijas Basketbola līgas spēles. Vispirms mūsu jauniešu komanda “Ventspils Augstskola” plkst. 14:00  tiksies ar BK “Saldus” komandu LBL 2 ietvaros savā pirmajā sezonas spēlē.  Savukārt plkst. 17:00 BK “Ventspils” tiksies ar komandu, kura Latvijas čempionātā ielēca jau ripojošā vilcienā – BK “Jūrmala”.

Aizvadītā vasara vairākām Latvijas basketbola komandām bija izšķiroša. Ilgi par savu likteni nezināja BK “Jēkabpils”, tāpat neziņā bija arī BK “Jūrmala. Tomēr rudens nāca ar priecīgām ziņām, abas komandas tomēr čempionātā startēs. Tiesa, BK “Jūrmala” savu dalību apstiprināja vien dienu pirms Latvijas Čempionāta sākuma. Tomēr ir arī kāds zaudējums. Ilggadējais Latvijas basketbola līgas dalībnieks BK “Barons kvartāls” šajā sezonā nebūs redzams dalībkomandu vidū. Vēl arī jāatzīmē, ka VEF Rīga komanda, līdzšinējo 2 apļu vietā, aizvadīs 3 apļus, kas nozīmē, ka 2 spēles rīdzinieki aizvadīs izbraukumā, bet vienu spēli savā laukumā, kurš gan mainās atkarībā no pretinieka.

Lai kāda arī nebūtu aizvadītā “Baigā vasara”, Olybet Latvijas Basketbola līgas čempionāts turpinās un Ventspils komanda to ir uzsākusi jau ar 3 uzvarām. Visas uzvaras ir nākušas šķietami viegli. Pārspēta BK “Valkas/Valga” (88:54) komanda, pēc tam arī Valmiera/Ordo (101:81), bet savā pirmajā mājas spēlē uzvarēts arī BK “Latvijas Universitāte” (85:58). Lai arī rezultātu starpības ir lielas, tomēr ne kluba galvenais treneris Roberts Štelmahers, ne arī komandas kapteinis Māris Gulbis īsti ar aizvadīto spēļu sniegumu apmierināti nav. Kā Štelmahers, tā Gulbis uzskata, ka komandā vēl trūkst saspēlētības un ļoti daudz jāstrādā pie komandas aizsardzības.

BK “Jūrmala” šajā sezonā ir aizvadījusi tikai vienu spēli, kurā pārspēja komandu BK “Jēkabpils” ar rezultātu 72:49. Ar visvairāk gūtiem punktiem aizvadītā spēlē izcēlās Haralds Kārlis, viņam 18 punktiem.

Kopumā šobrīd BK “Jūrmala” komandas sastāvu veido 10 basketbolisti, starp kuriem ir labi zināmie Edgars Jeremanovs, kurš ir arī komandas ģenerālmenedžeris,  Haralds Kārlis, Ivars Rihards Žvīgurs, Artūrs Strēlnieks, Uģis Pinete, Edvīns Jonāts, Jānis Dilevka, Kristaps Pļavnieks, Mārcis Saulītis un lietuvietis Denis Krestinin. Savukārt komandas galvenais treneris ir Māris Gulbis, kurš pagājušajā sezonā BK “Barons Kvartāls” aizveda līdz Latvijas čempionāta bronzas medaļām.

Jauna sezona, jaunas komandas un jauni notikumi. Tāpēc visi līdzjutēji laipni gaidīti spēlē, kas būs pēdējā spēle pirms gaidāmās pirmās spēles FIBA Basketbola čempionu līgā. Tā notiks OC “Ventspils” basketbola hallē 11.oktobrī, plkst. 19:00 pret pagājušās sezonas turnīra čempioniem Spānijas klubu “Iberostar Tenerife”.

Aicinām līdzjutējus biļetes uz spēlēm iegādāties savlaicīgi. To iespējams izdarīt visās Biļešu servisa kasēs, internetā www.bilesuserviss.lv, kā arī Olimpiskā centra “Ventspils” basketbola halles kasē.

Visas ziņas
Tuvākās spēles

Visas tiesības rezervētas. Pārpublicēšanas gadījumā saite uz bkventspils.lv ir obligāta.
Kontakti: E pasts: sports@bkventspils.lv, tālrunis/fakss + 371 63621966, Mobilais tālrunis + 371 25433053
Sadarbības un reklāmas jautājumi, informacija medijiem: E pasts: info@bkventspils.lv
Tālrunis/fakss + 371 63621966, Mobilais tālrunis + 371 22007768

Izstrāde: BRIGHT