lven
Jaunumi
BK “Ventspils” sezonu sāk ar jaunu prezidentu, padomi, samazinātu budžetu un jauniem komandas sezonas mērķiem
24. Septembris 2020.
Dalīties:

Otrdien, 22.septembrī, notika Biedrības “Basketbola kluba “Ventspils”” biedru pilnsapulce, kurā tika izskatīt jautājumi, kas saistīt ar kluba darbību jaunajā 2020./2021. gada sezonā, kluba mērķiem, kā arī veiktas izmaiņas kluba padomes sastāvā un ievēlēts jauns kluba prezidents.

Dienas kārtības vienas no pirmajiem jautājumiem bija jaunas biedrības padomes izveide, kurā atkārtoti ievēlēja Mārci Paulu, Edvīnu Bergmani, Renāru Pūci un Ģirtu Štekerhofu, bet padomei pirmo reizi pievienojās Balvis Leimanis, kurš ir pirmais Basketbola kluba “Ventspils” komandas kapteinis, izcils Latvijas basketbolists un īstens Ventspils basketbola patriots.

Savukārt jaunievēlētā padome prezidenta amatam virzīja Ģirtu Štekerhofu, kurš arī tika apstiprināts vienbalsīgi, un kluba pastāvēšanas vēsturē kļuvis par otro prezidentu. Ģirts Štekerhofs ir Latvijā un īpaši Ventspilī cienījams ārsts, liels basketbola cienītājs, kā arī mecenāts.

BK “Ventspils” kluba prezidents Ģirts Štekerhovs

Kopš kluba dibināšanas 1994. gadā prezidenta pienākumus pildīja Aivars Lembergs, kura vadībā “Ventspils” basketbola komanda ir kļuvusi par titulētāko vīriešu šī sporta veida komandu Latvijā, kļūstot par 10.-kārtējiem Latvijas čempioniem, Baltijas Basketbola līgas čempioniem, pirmajiem un līdz šim vienīgajiem Latvijas Igaunijas Basketbola līgas čempioniem, kā arī bijusi vienīgā komanda Latvijā, kura kopš 1997. gada regulāri piedalījusies starptautiska mēroga sacensībās, pārstāvot Latviju basketbola sabiedrībā. Aivara Lemberga un līdzšinējās padomes ieguldījums Ventspils un Latvijas basketbolā ir bijis neatsverams, par ko klubs izsaka milzīgu pateicību. Paldies par ieguldīto darbu arī līdzšinējiem padomes locekļiem Guntim Blumbergam, Jānim Vītoliņam un Guntim Tīrmanim.

Pirmais un ilgadējais BK “Ventspils” kluba prezidents Aivars Lembergs

Biedru sapulcē tika apstiprināts arī jaunās sezonas budžets, kurš, salīdzinot ar iepriekšējo sezonu, ir samazinājies par 56%. Tāpat tika izvirzīti mērķi – cīnīties par izslēgšanas turnīru Latvijas Igaunijas basketbola līgā, medaļām Latvijas čempionātā, kā arī iekļūt finālā jaunizveidotā Latvijas kausa izcīņā, kas šogad norisināsies pirmo reizi.

Komandu vadīs ventspilnieks Gints Fogels, bet viņam asistēs Andris Gūtmanis, kuri abi savulaik ir pārstāvējuši “Ventspils” komandas krāsas, bet par komandas fizisko sagatavotību rūpēsies Edgars Seredjuks. Kluba valdes priekšsēdētāja amatu ieņems Uldis Boitmanis, ģenerālmenedžera funkcijas pildīs Ralfs Pleinics.

Komandas finansiālie atbalstītāji un sadarbības partneri šajā sezonā būs Ventspils pilsētas dome, Vats, Ventspils reiss, Olimpiskais centrs “Ventspils”, VK Tranzīts, Joma, Moller Auto Ventspils, Virši A, Branchess un Ventas Balss.

 

Visas ziņas
Tuvākās spēles

Visas tiesības rezervētas. Pārpublicēšanas gadījumā saite uz bkventspils.lv ir obligāta.
Kontakti: E pasts: sports@bkventspils.lv, tālrunis/fakss + 371 63621966
Sadarbības un reklāmas jautājumi, informacija medijiem: E pasts: info@bkventspils.lv
Tālrunis/fakss + 371 63621966
Privātuma politika

Izstrāde: BRIGHT
Lietojot bkventspils.lv vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai saskaņā ar mūsu privātuma politiku
Piekrītu