lven
Jaunumi
BK “Ventspils” pievienojas amerikānis Emanuēls Ubilla
18. Augusts 2017.
Dalīties:

BK “Ventspils” noslēdzis viena gada līgumu ar amerikāņu basketbolistu Emanuēlu Ubillu ( Emanuel Ubilla).

31 gadu vecajam un 188 cm garajam saspēles vadītājam ir arī Puertoriko pilsonība. Līdz šim Ubilla ir aizvadījis veiksmīgu karjeru Eiropā, spēlējot Čehijā, Holandē un Somijā. Pēdējās divas sezonas aizvadījis Ungārijas čempionātā, vidēji spēlē gūstot 17,5 punktus, izcīnot 4,8 atlecošās bumbas un atdodot 8,1 rezultatīvu piespēli.

Šobrīd visi viesspēlētāji jau ir ieradušies Ventspilī, veikuši medicīniskās pārbaudes un gatavojas sezonai kopā ar komandu.
Tāpat ar komandu trenējas jaunie spēlētāji Artūrs Grīnbergs, Dāvis Gūtmanis, Vlads Mikuļskis un Deniss Vikentjevs. No U16 Eiropas čempionāta gaidām atgriežamies Kristapu Ķilpu, kurš pievienosies BK “Ventspils” komandai un gatavosies jaunajai sezonai.

Kā jau zināms, tad BK “Ventspils” nākamajā sezonā vadīs galvenais treneris Roberts Štelmahers, bet viņam asistēs Gints Fogels, Akselis Vairogs un Kaspars Rūmnieks. Komandas sastāvu veidos Ronalds Zaķis, Rihards Lomažs, Ingus Jakovičs, Aigars Šķēle, Māris Gulbis un jaunpienācēji Bleiks Hamiltons, Maiks Brusevics, Artūrs Bērziņš, Julius Jucikas un Emanuēls Ubilla. Komandas sastāvā plānots iekļaut arī 2 jaunos spēlētājus no Ventspils Basketbola skolas sistēmas.

Visas ziņas
Tuvākās spēles

Visas tiesības rezervētas. Pārpublicēšanas gadījumā saite uz bkventspils.lv ir obligāta.
Kontakti: E pasts: sports@bkventspils.lv, tālrunis/fakss + 371 63621966, Mobilais tālrunis + 371 25433053
Sadarbības un reklāmas jautājumi, informacija medijiem: E pasts: info@bkventspils.lv
Tālrunis/fakss + 371 63621966, Mobilais tālrunis + 371 22007768
Privātuma politika

Izstrāde: BRIGHT
Lietojot bkventspils.lv vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai saskaņā ar mūsu privātuma politiku
Piekrītu