lven
Jaunumi
BK “Ventspils” septembri sāks ar treniņspēlēm
30. Augusts 2017.
Dalīties:

BK “Ventspils” septembrī aizvadīs vairākas treniņspēles. Pirmā no tām pret Andreja Gražuļa pārstāvēto Krievijas klubu “Parma”.

Ventspilnieki treniņspēli pret “Parma” aizvadīs 3.septembrī Rīgā. Šajā treniņu spēlē nepiedalīsies Gražulis, kā arī mūsu komandas spēlētājs Šķēle, jo abi atrodas Latvijas vīriešu valstsvienības rīcībā un devušies uz Stambulu.

Vienīgo treniņspēli  savā laukumā BK “Ventspils” aizvadīs 5. septembrī, kad tiksies ar Igaunijas klubu “Tartu/Rock”. Šo treniņspēli klātienē varēs noskatīties arī skatītāji. Spēles sākums 19:00, un skatītājiem tiks atvērtas E,F,G un H tribīnes. Ieeja spēlē bez maksas.

Šobrīd tiek saskaņoti datumi un laiki par pārējām treniņspēlēm. Paredzams, ka jaunā sezonā varētu sākties 27.septembrī.

Kā jau zināms, tad BK “Ventspils” nākamajā sezonā vadīs galvenais treneris Roberts Štelmahers, bet viņam asistēs Gints Fogels, Akselis Vairogs un Kaspars Rūmnieks. Komandas sastāvu veidos Ronalds Zaķis, Rihards Lomažs, Ingus Jakovičs, Aigars Šķēle, Māris Gulbis un jaunpienācēji Bleiks Hamiltons, Maiks Brusevics, Artūrs Bērziņš, Julius Jucikas un Emanuēls Ubilla. Komandas sastāvā plānots iekļaut arī 2 jaunos spēlētājus no Ventspils Basketbola skolas sistēmas.

Tāpat ar komandu trenējas jaunie spēlētāji Artūrs Grīnbergs, Dāvis Gūtmanis, Vlads Mikuļskis, Deniss Vikentjevs un Kristaps Ķilps.

Visas ziņas
Tuvākās spēles

Visas tiesības rezervētas. Pārpublicēšanas gadījumā saite uz bkventspils.lv ir obligāta.
Kontakti: E pasts: sports@bkventspils.lv, tālrunis/fakss + 371 63621966, Mobilais tālrunis + 371 25433053
Sadarbības un reklāmas jautājumi, informacija medijiem: E pasts: info@bkventspils.lv
Tālrunis/fakss + 371 63621966, Mobilais tālrunis + 371 22007768

Izstrāde: BRIGHT