lven
Jaunumi
BK “Ventspils” noslēdz komandas komplektāciju ar amerikāņa uzbrucēja Raiena Lutera pievienošanos
12. Augusts 2019.
Dalīties:

BK “Ventspils” noslēdz jaunās sezonas komandas komplektāciju ar amerikāņu basketbolistu Raienu Luteru (Ryan Luther).

206 cm slaidais uzbrucējs basketbola prasmes slīpējis Pitsburgas koledžā, bet pagājušo sezonu papildinājis Arizonas koledžas basketbola komandas rindas. Bijis pamatsastāva spēlētājs un aizvadījis 32 spēles. Luters vidēji spēlē guva 9 punktus un izcīnīja 5 atlēkušās bumbas.

BK “Ventspils” ģenerālmenedžeris Ralfs Pleinics: “Līdz ar Lutera pievienošanos BK Ventspils sastāvam, 2019./2020.sezonas komandas modeļa komplektācijas galvenā fāze ir noslēgusies. Raiens ir pirmgadnieks profesionālajā basketbolā, kurš spēj sevi labi parādīt spēka uzbrucēja un centra pozīcijās, kā arī ir pietiekami mobils aizsardzības spēlētājs. Pašlaik notiek pārbaudes spēļu grafika saskaņošana un intensīvs treniņu process. Pirmās spēles plānojam augusta trešajā dekādē, un kopsummā aizvadīsim 8-10 pārbaudes spēles. Komandas sastāvs ir relatīvi “neapšaudīts’, tāpēc centīsimies vienoties ar potenciāli stipriem pretiniekiem, lai, pateicoties, laba līmeņa spēlēm, pēc iespējas ātrāk sasniegtu gatavību FIBA Basketbola čempionu līgas atlases spēlēm. Daudz iespēju mums nebūs un skaidrs jau tagad, ka neviens mums neko nedāvinās, viss būs jāpaņem pašiem. Laika nav daudz un tas mums jāizmanto pēc iespējas mērķtiecīgāk.”

BK “Ventspils” ir noslēdzis komandas komplektāciju un gatavojas piedalīties vairākos pārbaudes turnīros. Komanda pilnā sastāvā sāks trenēties jau nākamajā nedēļā. Ventspilnieki 2019./2020. gada sezonā gatavojas cīnīties kvalifikācijas turnīrā FIBA Basketbola Čempionu līgā, kā arī Latvijas – Igaunijas basketbola līgas turnīrā.

Šobrīd komandas sastāvu veido Mārcis Vītols, Artūrs Grīnbergs, Kristaps Ķilps, Dāvids Vīksne, Jānis Bērziņš, Ronalds Zaķis, Jānis Kaufmanis, Klāvs Čavars, Linards Jaunzems, kā arī amerikāņu basketbolisti Džeilons Teits un Vess Vašpūns Komandā uz vēl divām sezonām paliek arī ilggadējais komandas kapteinis Māris Gulbis.

Treneru sastāvu viedos – galvenais treneris Artūrs Visockis – Rubenis, bet viņam asistēs Gints Fogels un Gatis Melderis, kā arī fiziskās sagatavošanas treneris Edgars Seredjuks.
BK “Ventspils” sezonu sāks 26.septembrī, kad izbraukumā tiksies ar FIBA Basketbola Čempionu līgas kvalifikācijas kārtas pārvarējušo komandu – savu valstu čempioniem Ungārijas Sombathejas “Falco” vai Rumānijas Oradejas CSM. Bet pirmo mājas spēli savā laukumā ventspilnieki aizvadīs 29.septembrī, kas būs atbildes spēle Basketbola Čempionu līgas kvalifikācijas 2.kārtai par iekļūšanu regulārās sezonas pamatturnīrā.

Basketbola klubu “Ventspils” finansiāli atbalsta Ventspils Brīvosta Pārvalde, Ventspils pilsētas dome, VATS, Ventspils Reiss, JOMA, Moller Auto Ventspils, Olimpiskais centrs “Ventspils”, Virši A, VENDEN,
VK Tranzīts, Diāna.

Ryan Luther
Dzimis 10.09.1995.
Pozīcija: uzbrukums
Augums: 206 cm

Visas ziņas
Tuvākās spēles

Visas tiesības rezervētas. Pārpublicēšanas gadījumā saite uz bkventspils.lv ir obligāta.
Kontakti: E pasts: sports@bkventspils.lv
Privātuma politika

Izstrāde: BRIGHT
Lietojot bkventspils.lv vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai saskaņā ar mūsu privātuma politiku
Piekrītu