lven
Jaunumi
BK “Ventspils” kļūst par pirmajiem Latvijas e-basketbola čempioniem
25. Maijs 2020.
Dalīties:

Sestdien, 23.maijā, noslēdzās pirmais Latvijas e-Basketbola līgas čempionāts, kurā triumfēja BK “Ventspils” virtuālās komandas spēlētāji, finālā divu spēļu summā ar +31 uzvarot VEF Rīga un  balvā saņemot uzvarētāju kausu un medaļas, kā arī iespēju Latviju pārstāvēt Eiropas turnīros.

BK “Ventspils” komandu veidoja e-basketbolisti no vairākām Latvijas pilsētām – Ventspils, Rīgas, Tukuma, Kandavas un Jēkabpils. Vairāki no šiem spēlētājiem jau iepriekš bija kopā spēlējuši dažādos e-basketbola turnīros, pārstāvot BK “Ventspils” komandu.

Komandas sastāvu veidoja: – komandas kapteinis  Māris Bileskalns /avatars – bills_LV/, Radijs Tīrons /avatars – Ziirgs/, Kaspars Valkovskis /avatars- Kasiits_LV/, Atis Logins – /avatars -Atels20/, Kaspars Krūms /avatars-moins8/, Matīss Indriksons /avatars -makarons29/ un  Filantrops. Komandas menedžeris, kurš organizēja komandas darbu – Rets Ralfs Zilgme.

BK “Ventspils” e-basketbolisti regulāras sezonas spēlēs piekāpās tikai vienu reizi, ar – 20 zaudējot VEF Rīgas komandai. Kā vēlāk intervijā atzinās BK “Ventspils” runas vīrs Kaspars Valkovskis, tad tā bijusi komandas taktika, piekāpties regulārā sezonā, lai saprastu kā spēlē vefieši un audzētu pretinieku pašpārliecinātību. Kā izrādījās vēlāk, tad šās taktiskais gājiens bija zelta medaļas vērts.

“Ventspils” komanda pusfinālā tikās ar BK “Ogres” komandu, kur divu spēļu summā svinēja pārliecinošu uzvaru. Savukārt “VEF Rīga” uzvaru svinēja par liepājniekiem.

Pusfināla spēlēs “Ventspilij” Ziirgs sakrāja savu trešo triple-double turnīrā, sametot 25 punktus un pa desmit reizēm savācot bumbu un atdodot rezultatīvām piespēlēm, bet 23 punkti, astoņas piespēles un sešas pārķertas piespēles bils_LV kontā. “Ogrei” labākais punktu guvējs bija BigBxllerAziats ar 26.

Pirms lielā fināla tika aizvadītas  bronzas sērijas spēles, kur uzvaru svinēja “Ogres” komanda, sīvā cīņā uzvarot BK “Liepāja” komandu.

Fināls tika gaidīts ar lielu interesi. Par favorītiem tika uzskatīti vefieši, kuru komandas sastāvu veidoja Latvijas izlases spēlētāji. Tomēr taktiski viltīgais gājiens un profesionālā pieeja spēlēm – pretinieku analīze, savu spēlētāju uzlabošana un atbildība pret savu komandu, deva augļus- “Ventspils” svinēja uzvaru divu spēļu summā ar +31 punktu. Lai arī pirmajā spēlē ventspilnieki iekrāja tikai +1 punkta pārsvaru, tomēr otrajā jau droši soļoja pretī uzvarai un vēl vienam vēsturiskam ierakstam BK “Ventspils” kluba dzīvē, kļūstot par pirmajiem Latvijas e-basketbola čempioniem.

Turnīrā piedalījās  – BK “Ventspils”, “VEF Rīga”, BK “Ogre”, BK “Liepāja”, “Latvijas Universitāte” un “Valmiera GLASS Via komandas.

BK “Ventspils” pateicas spēlētājiem par ieguldījumu un veltīto laiku, pārstāvot klubu pirmajā Latvijas e-basketbola turnīrā. 

 

 

 

Visas ziņas
Tuvākās spēles

Visas tiesības rezervētas. Pārpublicēšanas gadījumā saite uz bkventspils.lv ir obligāta.
Kontakti: E pasts: sports@bkventspils.lv, tālrunis/fakss + 371 63621966
Sadarbības un reklāmas jautājumi, informacija medijiem: E pasts: info@bkventspils.lv
Tālrunis/fakss + 371 63621966
Privātuma politika

Izstrāde: BRIGHT
Lietojot bkventspils.lv vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai saskaņā ar mūsu privātuma politiku
Piekrītu