lven
Jaunumi
BK “Ventspils” izlozē uzzina savus pretiniekus Basketbola Čempionu līgā
11. Jūlijs 2018.
Dalīties:

Trešdien, 11.jūlijā, desmitkārtējā Latvijas basketbola čempione BK “Ventspils” uzzināja savus pretiniekus FIBA Basketbola Čempionu līgā.

Izlozē noskaidrojās, ka Ventspils komanda atkal tiksies ar ļoti spēcīgo Vācijas klubu “MHP Riesen”. Pagājušajā sezonā tā arī ventspilniekiem neizdevās pārspēt atlētisko Vācijas klubu, kuri arī pelnīti nokļuva starp fināla labākām četrām komandām.  Arī atlikušās 4 komandas ir BK “Ventspils” zināmas, un ceļi krustojušies citos laikos un turnīros –  Francijas čempioni “Le Mans”, Polijas “Anwil”, Turcijas “Banvit” un Itālijas “Avellino”. Atlikušie divi pretinieki kļūs zināmi pēc tam, kad beigsies kvalifikācijas kārtas. “Ventspils” komanda nokļuva A apakšgrupā.

BK “Ventspils”, tāpat kā iepriekšējos gadus, bija nodrošinājis vietu regulārā sezonā.  Kopumā pamatturnīrā piedalās 26 komandas, bet vēl 6 tiks noskaidrotas kvalifikācijas kārtās, kuras sacensības sāks jau 20.septembrī. Regulārā sezonā komandas tiks sadalītas 4 apakšgrupās, katrā pa 8 komandām, turklāt sadalītas tā, lai vienā apakšgrupā nespēlētu vienas valsts komadas.

Prognozēts, ka FIBA Basketbola Čempionu līgas regulārās sezonas turnīrs sāksies 9.oktobrī.

FIBA Basketbola Čempionu līgas izlozē komandai tika izrādīts īpašs gods, uzzaicinot veikt izlozi. Šāds gods izrādīts ventspilniekiem, jo izcīnīts valsts čempionu tituls. BK “Ventspils” izlozē Šveicē pārstāvēja kluba menedžeris Mārtiņš Rībens.

BK “Ventspils” komandu arī nākamajā sezonā vadīs Roberts Štelmahers, bet viņam asistēs Gints Fogels, Akselis Vairogs un Kaspars Rūmnieks. Šobrīd spēkā esoši līgumi uz nākamo sezonu ir  Ingum Jakovičam, Mārim Gulbim, Robertam Freimanim, Kristapam Ķilpam un Artūram Grīnbergam. Komandas treneri šobrīd jau aktīvi strādā pie komandas komplektēšanas, un jau drīzumā komandas līdzjutēji tiks informēti par papildinājumiem sastāvā.

BK “Ventspils” 6. jūnijā izcīnīja savu 10. Latvijas čempionu titulu, sešās spēlēs pārspējot “VEF Rīga” komandu.

Visas ziņas
Tuvākās spēles

Visas tiesības rezervētas. Pārpublicēšanas gadījumā saite uz bkventspils.lv ir obligāta.
Kontakti: E pasts: sports@bkventspils.lv, tālrunis/fakss + 371 63621966, Mobilais tālrunis + 371 25433053
Sadarbības un reklāmas jautājumi, informacija medijiem: E pasts: info@bkventspils.lv
Tālrunis/fakss + 371 63621966, Mobilais tālrunis + 371 22007768
Privātuma politika

Izstrāde: BRIGHT
Lietojot bkventspils.lv vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai saskaņā ar mūsu privātuma politiku
Piekrītu