lven
Jaunumi
BK Ogre/Kumho Tyre viesosies Ventspilī
17. Marts 2017.
Dalīties:

Sestdien, 18. martā, beidzot savā laukumā spēli Olybet Latvijas Basketbola līgā aizvadīs BK “Ventspils”, pretiniekos BK “Ogre/Kumho Tyre komanda. Spēles sākums 17:00.

2:0 Šī būs abu komandu trešā tikšanās reize, bet ne pēdējā. Vēl jāaizvada viena spēle izbraukumā, un tas notiks jau šajā mēnesī – 29. martā. Abās iepriekšējās tikšanās reizēs ventspilnieki izcīnīja uzvaras. Pašā pirmajā tikšanās reizē BK “Ventspils” izbraukumā ogrēniešus pārspēja ļoti pārliecinoši (101:70). Spēli rezultatīvi aizvadīja Rihards Lomažs, kurš guva 19 punktus, bet BK “Ogres/Kumho Tyre” rezultatīvākais spēlētājs bija Kristaps Pļavnieks ar 13 punktiem. Arī otrā spēle 5. novembrī, kas notika Ventspilī, norisinājās bez pārsteigumiem, ventspilnieki uzvar pārliecinoši (116:86). Šajā spēlē ar 17 gūtiem punktiem izcēlās Māris Ziediņš, bet Ogrei atradās divi rezultatīvi spēlētāji – Lauris Mizis un Gints Antrops, abi sameta ventspilnieku grozā pa 20 punktiem katrs.

Izmaiņas. Ir daudz ūdeņu aiztecējuši kopš abu komandu pēdējās tikšanās reizes, kā nekā pagājuši vairāk kā 4 mēneši, tāpēc abās komandās ir notikušas izmaiņas. BK “Ventspils” komandā nespēlēs Rihards Lomažs, kā zināms, tad viņam traumas dēļ šī sezona ir beigusies. Tāpat komandas pieteikumā vairs neatradīsim Šeiku Mbodžu un Rihardu Kuksiku. Toties atgriezies ir Andrejs Gražulis, un pirmo spēli savā jaunajā komandā aizvadīs Tods O’Braiens, kurš komandai pievienojās šajā nedēļā. Ogres komandai 27.februārī pievienojās Renārs Magone, kuru izīrē no BK “Jēkabpils”, bet komandu atstājis Gints Antrops, kurš šobrīd redzams VEF Rīga formas kreklā.

Uzvaras: Šobrīd “Ventspils” komanda ir aizvadījusi 24 spēles un izcīnījusi 22 uzvaras. Cita aina ir Ogres komandai 26 spēlēs izcīnītas 11 uzvaras.

Spēles likme. Ventspilniekiem šā brīža pirmā vieta turnīra tabulā ir ļoti pārliecinoša, taču tā vēl nav kabatā, tāpēc jāturpina tikai un vienīgi uzvarēt katrā spēlē. Citi uzdevumi pretiniekam Ogre/Kumho Tyre. Šobrīd viņi turnīra tabulā atrodas pirmie aiz strīpas. Tas nozīmē, ka Ogre šobrīd ieņem 7.vietu turnīra tabulā un var neiekļūt labāko sešiniekā. Tāpēc ogrēniešiem katra uzvara ir ļoti svarīga.

Pirms un pēc spēles: Sestdiena Olimpiskajā centra “Ventspils” paies karstā basketbola zīmē, jo šajā dienā tiks noskaidroti arī Ventspils pilsētas basketbola čempionāta medaļnieki. Plkst. 13:00 par bronzas medaļām cīnīsies Ventspils Brīvostas pārvaldes komanda pret studentiem no Ventspils Tehnikuma, bet plkst.19:00, uzreiz pēc Olybet LBL spēlēs, milžu cīņas jeb lielais fināls – Baltijas ekspresis pret Z/K Grifs.

Visas ziņas
Tuvākās spēles

Visas tiesības rezervētas. Pārpublicēšanas gadījumā saite uz bkventspils.lv ir obligāta.
Kontakti: E pasts: sports@bkventspils.lv, tālrunis/fakss + 371 63621966, Mobilais tālrunis + 371 25433053
Sadarbības un reklāmas jautājumi, informacija medijiem: E pasts: info@bkventspils.lv
Tālrunis/fakss + 371 63621966, Mobilais tālrunis + 371 22007768

Izstrāde: BRIGHT