lven
Jaunumi
Basketbola kluba “Ventspils” sistēmas spēlētāji un treneris Matīss Graudiņš papildina Latvijas izlases rindas
07. Jūnijs 2019.
Dalīties:

Basketbola kluba “Ventspils” un  junioru komandas “Ventspils Augstskola” spēlētāji bagātīgi papildinājuši Latvijas izlases rindas.

Latvijas U19 vīriešu izlasē iesaukti Ričards Vitoļskis un Agris Stankevics, kā arī BK “Ventspils” spēlētājs  Dāvids Vīksne, kuri palīdzēs Latvijas izlasei cīnīties par Pasaules kausu.

Izlases galvenais treneris Artūrs Visocskis – Rubenis  sākotnēji izlases kandidātos bija iekļāvis arī “Ventspils Augstskolas” komandas kapteini Ralfu Lāci, taču pēc aizvadītiem treniņiem U19 sastāvā Lācis pievienojās U20 izlasei. “Centra spēlētāju Ralfu Lāci pārorientējām uz U20 izlasi, kurai viņa augums varētu noderēt. Mums šajā pozīcijā izvēles iespējas ir lielākas. Ralfs ir talantīgs un labi apmācīts spēlētājs, kuram vēl jāuzlabo fiziskā sagatavotība. Kad tas tiks izdarīts, viņš būs vērtīgs spēlētājs”, atzina Visockis – Rubenis.

U19 Pasaules kausa izcīņa 29. jūnijā sāksies Grieķijas pilsētā Heraklionā.

Latvijas izlases U19 kandidātu sarakstā bija iekļauts arī BK “Ventspils” spēlētājs Kristaps Ķilps, kurš pērn ar U18 izlasi izcīnīja Eiropas čempionāta sudraba medaļas un dalību U19 izlasei Pasaules kausā. Sezonas laikā Ķilps iedzīvojās traumā, kas liedza palīdzēt arī klubam sezonas izšķirošās spēlēs, tāpēc tika pieņemts lēmums, ka Kristaps palīdzēs vēlreiz U18 izlasei.

Latvijas U18 izlasi vadīs Raimonds Feldmanis. Treniņnometne sāksies 25. jūnijā. Gatavošanās laikā paredzētas pārbaudes spēles ar Vācijas, Lietuvas un Gruzijas U18 izlasēm, kā arī līdzdalība U18 Baltijas kausa izcīņā Kauņā.

Eiropas U18 čempionāts Grieķijas pilsētā Volosā sāksies 27. jūlijā, grupas turnīrā Latvijas komanda spēlēs ar Grieķijas, Slovēnijas un Francijas izlasēm. Astotdaļfinālā būs jāspēlē ar kādu no D grupas vienībām (Spānija, Horvātija, Somija, Nīderlande). Uzvarētāji turpinās cīņu par 1.-8.vietu, zaudētāji par 9.-16.vietu.

Savukārt “Ventspils Augstskolas” spēlētājs Ralfs Ērkšķis iekļauts Latvijas U20 vīriešu izlases kandidātos. Latvijas U20 vīriešu izlases (1999. dzimšanas gads un jaunāki) galvenais treneris Kristaps Zeids uz gatavošanos Eiropas čempionātam uzaicinājis 14 spēlētājus, kuriem gatavošanās procesā varētu pievienoties vairāki U19 izlasē iesaistītie basketbolisti.

Eiropas U20 čempionāts no 13. līdz 21. jūlijam risināsies Izraēlas pilsētā Telavivā, Latvijas komanda C grupas turnīrā cīnīsies ar Vācijas, Spānijas un Horvātijas komandām. Astotdaļfinālā C grupas četrinieks tiksies ar D grupas vienībām (Lietuva, Grieķija, Slovēnija, Polija). Uzvarētāji turpinās cīņu par 1.-8.vietu, zaudētāji par 9.-16.vietu.”

Latvijas izlasei palīdzēs arī mūs “Ventspils Augstskolas” galvenais treneris Matīss Graudiņš, kurš  vadīs Latvijas U19 sieviešu izlasi (2000. dzimšanas gads un jaunākas)

Galvenais treneris Matīss Graudiņš gatavos U19 sieviešu izlasi startam Pasaules kausa izcīņā, kas no 20. līdz 28. jūlijam notiks Taizemes galvaspilsētā Bangkokā.

Vēlam panākumus visiem sportistiem un treneriem, sasniedzot visaugstākos rezultātus!

Basketbola klubu “Ventspils” finansiāli atbalsta Ventspils Brīvosta Pārvalde, Ventspils pilsētas dome, VATS, Ventspils Reiss, JOMA, Moller Auto Ventspils, Olimpiskais centrs “Ventspils”, Virši A, VENDEN.

Visas ziņas
Tuvākās spēles

Visas tiesības rezervētas. Pārpublicēšanas gadījumā saite uz bkventspils.lv ir obligāta.
Kontakti: E pasts: sports@bkventspils.lv, tālrunis/fakss + 371 63621966, Mobilais tālrunis + 371 25433053
Sadarbības un reklāmas jautājumi, informacija medijiem: E pasts: info@bkventspils.lv
Tālrunis/fakss + 371 63621966, Mobilais tālrunis + 371 22007768
Privātuma politika

Izstrāde: BRIGHT
Lietojot bkventspils.lv vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai saskaņā ar mūsu privātuma politiku
Piekrītu