lven
Jaunumi
Basketbola kluba “Ventspils” sistēmai pievienojas U18 Eiropas vicečempions Dāvids Vīksne
13. Novembris 2018.
Dalīties:

Basketbola klubs “Ventspils” parakstīja sadarbības līgumu ar Dāvidu Vīksni (195 cm,18 gadi), kurš šovasar Latvijas izlases sastāvā izcīnīja Eiropas U18 vicečempionu titulu. Līgums noslēgts uz 4 gadiem. Šobrīd Dāvids pārstāvēs kluba junioru komandu “Ventspils Augstskola”.

Basketbola kluba “Ventspils” valdes loceklis Ralfs Pleinics: “Dāvidam sekmēm basketbola laukumos līdzi sekoju pēdējās divas sezonas. Uzskatu, ka Dāvids ir basketbolists, kuru savas komandas sastāvā vēlētos redzēt jebkurš treneris. Viņa sniegums pagājušās vasaras U18 Eiropas čempionātā tikai vēlreiz to apliecināja-cīnītājs, kurš laukumā spēj atrisināt sarežģītus uzdevumus komandas interesēs. Ar basketbolista pārstāvjiem, pēc U18 čempionāta beigām,  vienojāmies, ka Dāvids jau no šīs sezonas sākuma būs Ventspilī, tomēr dzīve ievieš korekcijas cilvēku plānos visnegaidītākajā veidā. Bet, kā jau teicu, Dāvids ir cīnītājs, un nu viņš ir Ventspilī, kā bijām vienojušies, un es ticu, ka kopā mums izdosies piepildīt šī talantīgā jaunieša sapņus. Virzīsimies soli pa soli , un pirmais mērķis – dalība U19 pasaules čempionātā Latvijas izlases sastāvā.”

Dāvids Vīksne ir dzimis 2000. gada 7.novembrī Siguldā. Savas basketbola prasmes jaunais uzbrucējs uzsācis slīpēt Siguldas sporta skolā, pēc tam arī Cēsīs, bet vēlāk pārcēlies uz BK “Valmiera/Ordo” basketbola kluba jauniešu sistēmu.  Šajā vasarā, kopā ar BK “Ventspils” spēlētāju Kristapu Ķilpu, izcīnīja vēsturisku sasniegumu Eiropas U18 čempionātā basketbolā, tiekot pie sudraba godalgām. Līdz tam pārstāvējis arī U16 Latvijas izlasi. Aizvadītajā Eiropas čempionātā Dāvids vidēji spēlē guva 5 punktus.  Neilgi pēc čempionāta Dāvids cieta smagā negadījumā, bet šobrīd ir veiksmīgi atlabis un gatavs atgriezties basketbola laukumā.

Basketbola klubs “Ventspils” jau gandrīz 20 gadus savā paspārnē piesaista jaunus un talantīgus spēlētājus, dodot iespēju viņiem attīstīties un sasniegt augstus profesionālus rezultātus. Kā vieni no spilgtākiem piemēriem ir Jānis Strēlnieks, Ronalds Zaķis, Akselis Vairogs, kurš šobrīd jau sevi pilnveido trenera ampluā, Ronalds Zaķis, Andrejs Gražulis, Mārtiņš Meiers, Artūrs Bērziņš, Jānis Timma un vēl daudzi citi basketbolisti.

Visas ziņas
Tuvākās spēles

Visas tiesības rezervētas. Pārpublicēšanas gadījumā saite uz bkventspils.lv ir obligāta.
Kontakti: E pasts: sports@bkventspils.lv, tālrunis/fakss + 371 63621966, Mobilais tālrunis + 371 25433053
Sadarbības un reklāmas jautājumi, informacija medijiem: E pasts: info@bkventspils.lv
Tālrunis/fakss + 371 63621966, Mobilais tālrunis + 371 22007768
Privātuma politika

Izstrāde: BRIGHT
Lietojot bkventspils.lv vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai saskaņā ar mūsu privātuma politiku
Piekrītu