lven
Jaunumi
Atsākas cīņas Eiropā ar spēli pret PAOK
04. Decembris 2017.
Dalīties:

Otrdien, 5.decembrī, atsāksim dalību FIBA Čempionu līgā, kad izbraukumā tiksimies ar Grieķijas vienību no Saloniku pilsētas “PAOK”. Spēles sākums 19:30, un to tiešraidē translēs Best4Sport TV.

Kā zināms, tad FIBA Čempionu Līgā bija iestājusies neliela pauze, jo tika aizvadītas 2019. gada Pasaules kausa kvalifikācijas spēles. Šajā nedēļā turnīrs atsākas, un ventspilniekiem šī būs pirmā apļa pēdējā spēle.

BK “Ventspils” ar “PAOK” vienību tikās arī pērn šī paša turnīra ietvaros. Toreiz grieķu komandā vēl spēlēja bijušais ventspilnieks Žanis Peiners. Pērn abās spēlēs ventspilnieki piedzīvoja zaudējumu, turklāt savā laukumā pamanoties zaudēt pat ar 30 punktu starpību. Šobrīd ir jauna sezona, jaunas komandas, par ko liecina arī turnīra tabula. “PAOK” ir klājies pavisam smagi, jo izdevies uzvarēt tikai vienā spēlē, pārspējot Itālijas klubu “Capo d’Orlando”, kas šobrīd atrodas turnīra B grupas tabulas pēdējā vietā. Neskatoties uz to itāļiem ir viena uzvara, un tā ir izcīnīta tieši pret ventspilniekiem.

Šobrīd BK “Ventspils” komanda pēc aizvadītām 6 spēlēm ar 3 uzvarām un 3 zaudējumiem atrodas turnīra 4. vietā, kamēr “PAOK” ieņem 7.vietu. Aizvadītājās spēlēs rezultatīvākais spēlētājs ir bijis Aigars Šķēle, vidēji spēlē gūstot 14 punktus, atdodot 4 piespēles un izcīnot 7 atlēkušās bumbas. Savukārt “PAOK” līderis ir Lakijs Džonss ar vidēji spēlē gūtiem 12 punkti.

Kā jau iepriekš ziņots, tad pēc divu apļu turnīra katras grupas četras labākās komandas iekļūs FIBA Čempionu līgas izslēgšanas turnīrā, bet 5. un 6. vietas ieguvēji varēs piedalīties FIBA Eiropas kausa izcīņā, savukārt 7. un 8.vietas ieguvējiem turnīrs būs noslēdzies.

Arī nākamo spēli ventspilnieki aizvadīs izbraukumā, kad tiksies ar pagājušās sezonas čempioniem “Ieberostar Tenerife”, kurus BK “Ventspils” savā laukumā uzvarēja. Spēle notiks 13. decembrī Tenerifē. Mājas spēle Eiropas turnīrā būs 19. decembrī, kad savā laukumā tiksies ar Lietuvas klubu “Neptunas”.

Visas ziņas
Tuvākās spēles

Visas tiesības rezervētas. Pārpublicēšanas gadījumā saite uz bkventspils.lv ir obligāta.
Kontakti: E pasts: sports@bkventspils.lv, tālrunis/fakss + 371 63621966, Mobilais tālrunis + 371 25433053
Sadarbības un reklāmas jautājumi, informacija medijiem: E pasts: info@bkventspils.lv
Tālrunis/fakss + 371 63621966, Mobilais tālrunis + 371 22007768

Izstrāde: BRIGHT