lven
Jaunumi
Ar spēli pret dāņiem sākam FIBA Eiropas kausu
06. Marts 2018.
Dalīties:

Trešdien, 7.martā, BK “Ventspils” uzsāks cīņu FIBA Eiropas kausā, kur savā laukumā olimpiskajā centrā “Ventspils” tiksies ar Dānijas klubu “Bakken Bears”. Spēles sākums plkst. 19:00.

BK “Ventspils” savu Eiropas ceļu šajā sezonā sāka FIBA Basketbola Čempionu līgā, kopumā B apakšgrupā aizvadot 14 spēles, izcīnot 6 uzvaras un piedzīvojot 8 zaudējumus. Diemžēl šī uzvarēto, zaudēto spēļu bilance ierindoja ventspilniekus apakšgrupas tabulā uzreiz aiz labāko četrnieka un liedza tālāku dalību šajā turnīrā. Tomēr kurzemniekiem tas deva iespēju turpināt dalību Eiropas turnīrā un pārcelties uz FIBA Eiropas kausu.

Ventspilnieki FIBA Eiropas kausu sāks ar astotdaļfinālu un pretiniekos ir trāpījies Dānijas klubs no Orhūsas pilsētas “Bakken Bears”. Dānijas klubs Eiropas kausu sāka ar grupas turnīru, kur B apakšgrupā izcīnīja 4 uzvaras un piedzīvoja 2 zaudējumus – Avtodor Saratov un BC Nevezis/. Orhūsas lāčiem tas ļāva ierindoties grupas turnīra 2. vietā un tiesības cīnīties nākamajā kārtā. Arī tur tika izveidots apakšgrupu turnīrs, kur Dānijas klubam veicās jau labāk, izcīnot 1. vietu grupas turnīrā. Tiesa, atkal nācās izcīnīt 4 uzvaras un piedzīvot 2 zaudējumus, tomēr tas ļāva kļūt par grupas līderiem un iespēju cīnīties astotdaļfinālā pret ventspilniekiem.

Arī Dānijas čempionātā Lāči šobrīd ir regulārās sezonas līderi. Kopumā šobrīd ir aizvadījuši 20 spēles, izcīnot 17 uzvaras un piedzīvojot 3 zaudējumus.

“Bakken Bears” kopumā FIBA Eiropas kausam ir pieteikuši 15 spēlētājus, no kuriem 6 ir viesspēlētāji – 5 spēlētāji pierakstījušies ar Amerikas Savienoto valstu pilsonību, bet centra spēlētājam Mihelam Dioufu ir Senegālas pase. Komandas vidējas vecums ir 27 gadi, bet augums 200 cm.

Viens no komandas līderiem ir 24 gadus jaunais amerikānis Akoon-Purcell. Viņš FIBA Eiropas kausā ir aizvadījis visas 12 spēles, laukumā pavadot 32 minūtes. Vidēji spēlē gūstot 20 punktus, izcīnot 5 atlēkušās bumbas un atdodot 4 rezultatīvas piespēles. Amerikāņu un Trinidadas- Tobago uzbrucējam iespaidīga statistika arī Dānijas čempionātā, kur arī spēlē vidēji gūst 20 punktus, izcīna 5 atlēkušās bumbas un atdod 3 rezultatīvas piespēles. Vēl viens spēlētājs, kurš varētu sagādāt ventspilniekiem galvassāpes ir amerikānis Jays Crockket. Arī šis uzbrucējs vidēji spēlē Eiropas turnīrā gūst 15 punktus, izcīna 7 atlēkušās bumbas un atdod 2 rezultatīvas piespēles.

Ventspils komandas statistikas līderi Eiropas turnīrā līdz šim ir bijuši Aigars Šķēle un Emanuēls Ubilla. Abi vidēji spēlē ir guvuši pa 12 un 11 punktiem. Šķēle statistikas ailei vēl pievienojis 6 izcīnītās bumbas, bet Ubilla tik pat rezultatīvas piespēles.

Nelielas izmaiņas komandas sastāvā ir veicis BK “Ventspils”, papildinot sastāvu ar Ukrainas un Amerikas pilsoni Denisu Ikovļevu. Komandai spēlēs pilnvērtīgi vēl nevar palīdzēt Bruševics, kā arī Hamiltons.

Spēles tiešraidi varēs vērot oficiālajā FIBA Eiropas kausa Youtube kontā, Sportacentrs.com portālā un TV kanālā.

Visas ziņas
Tuvākās spēles

Visas tiesības rezervētas. Pārpublicēšanas gadījumā saite uz bkventspils.lv ir obligāta.
Kontakti: E pasts: sports@bkventspils.lv, tālrunis/fakss + 371 63621966, Mobilais tālrunis + 371 25433053
Sadarbības un reklāmas jautājumi, informacija medijiem: E pasts: info@bkventspils.lv
Tālrunis/fakss + 371 63621966, Mobilais tālrunis + 371 22007768

Izstrāde: BRIGHT