News
“Ventspils” uzvar “Ogri” un svin trešo uzvaru pēc kārtas.
11. October 2020.

Sestdien, 10.oktobrī, BK “Ventspils” aizvadīja savu trešo Pafbet Latvijas Igaunijas basketbola līgas spēli, kur izbraukumā tikās ar BK “Ogre” komandu. “Ventspils” komanda demonstrēja cīņas pilnu sniegumu un svinēja uzvaru visā spēlē ar rezultātu 83:76 ( 19:16;  20;19, 12:17; 22:24). Jau trešo spēli pēc kārtas lielisku sniegumu demonstrē komandas kapteinis Māris Gulbis, pretinieku grozā sametot 34 punktus.

Spēli pārliecinošāk iesāka laukuma saimnieki, rezultātu atklājot ar Uģa Pinetes tālmetienu, arī turpmākās spēles pirmās minūtes paiet ogrēniešu zīmē. Tomēr ventspilnieki nedomā viegli atdot spēli, tāpēc “iesildījuši rokas un kājas”, sāk savu izrāvienu,  esot precīziem gan no tālmetienu, gan soda metienu līnijas.  Pirmo ceturtdaļu “Ventspils” noslēdz ar pārsvaru 19:16.  Otrā ceturtdaļa iesākas ar sāpīgām traumām abām komandām. Cīņā par bumbu traumu gūst Jānis Antrops, bet pēc tam neveiksmīga epizode Andrejam Šeļakovam, kurš neveiksmīgi pagrieza ceļgalu, un spēle Andrejam bija beigusies. “Ventspils” komandai izdodas noturēt pārsvaru un puslaikā dodas vadībā ar 39:35.

Otrais puslaiks raksturojams ar teicienu – kā pa viļņiem. Vispirms ventspilniekiem izdodas pamatīgs izrāviens, galvenokārt pateicoties Mārim Gulbim, kurš precīzs ir no tālās distances. Tomēr ogrēnieši pretī liek amerikāņu aizsarga Laionsa caurgājienus un Pinetes centību, kas rezultējas ar neizšķirtu rezultātu 66:66. “Ventspils” neapjūk, vēl vairāk – sakārto savu aizsardzību, pieredzējušie spēlētāji dod skaļas norādes pirmziemniekiem, un ventspilnieki atkal pārņem vadību, gūstot 12 punktus pēc kārtas. Ausējs un Mediss pieliek punktu ar precīziem tālmetieniem, un “Ventspils” svin savu trešo uzvaru ar rezultātu 83:76.

Rezultatīvākais spēlētājs komandā Mārīs Gulbis, kura kontā 34 punkti. Viņam arī 7 atlēkušās bumbas un 1 rezultatīva piespēle.  Artūrs Ausējs pievienoja 17 punktus, bet Kristaps Mediss 12.

Nākamo spēli BK “Ventspils” arī aizvadīs izbraukumā, kur tiksies ar vēl vienu Latvijas komandu, kura svinējusi 3 uzvaras pēc kārtas – “VEF Rīga”.  Spēle paredzēta 17.oktobrī plkst. 17:00 Elektrum Olimpiskajā sporta centrā.
Gulbis 34 , Ausējs 17, Mediss 12, Kofijs 6 (13 REB), Randlss 6, Ķilps 6, Šeļakovs 2, Lācis, Vīksne, Šulcs.
Komandas finansiālie atbalstītāji un sadarbības partneri šajā sezonā: Ventspils pilsētas dome, Vats, Ventspils reiss, Olimpiskais centrs “Ventspils”, VK Tranzīts, Joma, Moller Auto Ventspils, Virši A, Branchess un Ventas Balss.