News
“Ventspils” savā laukumā uzņem Francijas čempionus “Le Mans”
14. January 2019.

Otrdien, 15.janvārī, Basketbola klubs “Ventspils” savā laukumā FIBA Basketbola Čempiona līgas grupas turnīra 11.kārtas spēlē uzņems Francijas čempionus “Le Mans”. Spēles sākums Olimpiskajā centrā “Ventspils” plkst. 19:00. Spēli tiešraidē varēs vērot Best4Sport TV kanālā.

Pirmajā tikšanās reizē izbraukumā 31.oktobrī ventspilnieki piedzīvoja zaudējumu ar rezultātu 76:91. Pirmo spēles ceturtdaļu abas komandas aizvadīja līdzīgi, tomēr jau no otrās ceturtdaļas, ventspilnieki vairākkārt iekrita aizsardzībā, un arī pašu uzbrukums nevedās viegli. Trešā ceturtdaļā Ventspils komandai izdevās uzlabot savu sniegumu, pat to uzvarot, tomēr komanda vēl atradās iedzinējos ar 6 punktiem. Pēdējās ceturtdaļas sākumā izdevās rezultātu sadeldēt pat līdz 4 punktiem, tomēr vairākas kļūdas un nepareizi pieņemti lēmumi ļāva Francijas komandai attālināties un svinēt uzvaru ar 15 punktu pārsvaru. Aizvadītā spēlē rezultatīvākais ar 22 punktiem bija Džonatans Arledžs, bet Mārim Gulbim 16 punkti, 6 atlēkušās bumbas un 3 rezultatīvas piespēles, savukārt Rihardam Lomažam 12 punkti, 2 atlēkušās bumbas un 4 rezultatīvas piespēles.

“Le Mans” komanda FIBA Basketbola Čempionu līgu iesāka nepārliecinoši, piedzīvojot vairākus zaudējumus, tomēr pēdējās divās spēlēs izdevās uzvarēt Turcijas komandu “Banvit” (85:71), kā arī Vācijas komandu “MHP Riesen” (73:68), kas uzvarēto/zaudēto spēļu bilancē dod rezultātu 4/6, 14 punktus un par vienu vietu augstāk nekā Ventspils komandai – 6. vietā. Savukārt BK “Ventspils” komanda ar 13 punktiem atrodas turnīra 7.vietā un ,lai pacīnītos par iekļūšanu nākamā kārtā, vairs nevar atļauties zaudēt nevienu spēli, kā arī cerēt uz pretinieku veiksmēm un neveiksmēm.