lven
News
“Ventspils” nolīgst Ronaldu Zaķi
09. August 2018.
Dalīties:

Ilggadējais BK “Ventspils” spēlētājs Ronalds Zaķis arī turpmākās 2 sezonas aizvadīs ventspilnieku rindās, pastiprinot groza apakšu centra pozīcijā. Lai arī Ronalds Zaķis ir dzimis Talsos un audzis Kuldīgā, tomēr par savām mājām Ventspili sauc vairāk kā 15 gadus.

Ronalds Zaķis BK “Ventspils” komandai pievienojās 2006. gadā, bet pirms tam vairākus gadus bija arī Ventspils Augstskolas basketbola komandas audzēknis. Uz īsu brīdi pievienojies VEF Rīga komandai, tad devās leģionāra gaitās uz Slovēnijas komandu “Union Olimpija”, bet 2016. gadā atkal atgriezās Ventspilī.  Kopā ar ventspilniekiem izcīnījis 3 Latvijas čempiona titulus un kļuvis arī par Baltijas Basketbola līgas čempionu.

31 gadu vecais centra spēlētājs pagājušajā sezonā Latvijas čempionātā aizvadīja 35 spēles, vidēji spēlē gūstot 12 punktus, izcīnot 6 atlēkušās bumbas un atdodot 1 rezultatīvu piespēli. Savukārt Eiropas Basketbola Čempionu līgā vidēji spēlē bija rezultatīvs ar 10 punktiem, izcīnīja 7 atlēkušās bumbas un atdeva 2 rezultatīvas piespēles.

BK “Ventspils” galvenais treneris Roberts Štelmahers uzskata, ka darbs pie Ronalda profesionālās izaugsmes nav beidzies, un arī nākamās sezonās basketbolists varētu būt liels atbalsts Ventspils komandai cīņā zem groziem: “Ronalds ir ilggadējs kluba iedzīvotājs. Es uzskatu, ka profesionāls sportists var progresēt jebkurā vecumā. Ļoti labi zinām viņa iespējas un potenciālu, domāju, ka arī šajā komandas modelī pratīsim viņu izmantot. Esam pārliecināti, ka arī pats spēlētājs būs motivēts sasniegt augstus rezultātus kopā ar komandu.”

BK “Ventspils” komanda ir uzsākusi  gatavošanos jaunajai sezonai un šobrīd aktīvi aizvada treniņa procesu. Vēl tiek turpināts darbs pie komandas komplektācijas, kā arī saskaņots pirmssezonas spēļu kalendārs.

All news
Next games

en Visas tiesības rezervētas. Pārpublicēšanas gadījumā saite uz bkventspils.lv ir obligāta.
Kontakti: E pasts: sports@bkventspils.lv, tālrunis/fakss + 371 63621966, Mobilais tālrunis + 371 25433053
Sadarbības un reklāmas jautājumi, informacija medijiem: E pasts: info@bkventspils.lv
Tālrunis/fakss + 371 63621966, Mobilais tālrunis + 371 22007768

Izstrāde: BRIGHT
Lietojot bkventspils.lv vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai saskaņā ar mūsu privātuma politiku
Piekrītu