lven
News
“Ventspils” komandas pašizolācijas laiks tiek pagarināts, spēle pret Valmieru nenotiks
13. January 2021.
Dalīties:

Sorry, this entry is only available in Latvian.

BK “Ventspils” informē, ka komanda atradīsies pašizolācijā līdz 18.janvārim, tādējādi tiks pārcelta spēle pret Valmiera Glass/Via komandu no 15.01.2021. uz vēlāku laiku.

BK “Ventspils” ģenrālmenedžeris Ralfs Pleinics: “Diemžēl, veicot atkārtotu testēšanu komandas spēlētāju un treneru vidū, tika konstatēti vēl divi inficēšanās gadījumi ar COVID-19. Tas nozīmē, ka klubs nevar atsākt treniņus ierastajā režīmā, un, ievērojot SPKC norādījumus , ir spiests atrasties izolācijā līdz 18.janvārim. Šajā dienā veiksim nu jau trešos testu samērā īsā laikā , un tikai “kovidbrīvās” personas piedalīsies 22.janvāra spēlē pret Ogri. Bija cerība, ka varēsim piedalīties spēlē pret Valmieru, tomēr vīruss ir viltīgāks par mūsu cerībām. Esam pateicīgi visām iesaistītajām personām, LBS un basketbola klubiem par izpratni, kā arī mediķiem par iejūtīgu attieksmi un operativitāti.”

Šobrīd komandā pozitīvus COVID-19 testus ir saņēmuši trīs komandas spēlētāji. Vēlam ātru atlabšanu sportistiem, bet komandas līdzjutējus aicinām būt atbildīgiem, ievērot valstī noteiktos ierobežojumus, sargāt sevi un savus tuvos!

All news
Next games

en Visas tiesības rezervētas. Pārpublicēšanas gadījumā saite uz bkventspils.lv ir obligāta.
Kontakti: E pasts: sports@bkventspils.lv, tālrunis/fakss + 371 63621966, Mobilais tālrunis + 371 25433053
Sadarbības un reklāmas jautājumi, informacija medijiem: E pasts: info@bkventspils.lv
Tālrunis/fakss + 371 63621966, Mobilais tālrunis + 371 22007768

Izstrāde: BRIGHT
Lietojot bkventspils.lv vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai saskaņā ar mūsu privātuma politiku
Piekrītu