lven
News
“Ventspils” komandai pievienojas amerikānis Vils Reimens
05. February 2021.
Dalīties:

Basketbola klubs “Ventspils” ir panācis vienošanos ar amerikāņu basketbolistu Vilu Reimenu (Will Rayman), kurš komandai pievienojies līdz sezonas beigām.

23 gadus vecais uzbrucējs Vils Reimens 2020.gadā absolvējis Kolgeitas universitāti ASV.  Studentu basketbola karjeras laikā vidēji spēlē gūti 13,7 punkti un savāktas 6,7 atlecošās bumbas.

Šo sezonu Reimens uzsāka Igaunijas vienībā “Tartu Ulikool Maks & Moorits”, kas bija viņa pirmā profesionālā basketbolista pieredze. Reimens  Pafbet Latvijas Igaunijas basketbola līgas ietvaros aizvadīja 8 spēles,  vidēji spēlē gūstot 23 punktus un izcīnot  10 atlecošās bumbas. Vēlāk dodoties uz Vāciju, kur pievienojās uz īsu brīdi Getingenes klubam, bet šobrīd nonācis Ventspilī, kur turpinās izšķirošās cīņas Latvijas Igaunijas līgā.

BK “Ventspils” ģenerālmenedžeris Ralfs Pleinics:  “Vilu, kā potenciālo BK “Ventspils” komandas basketbolistu mēs izskatījām jau labu laiciņu pirms sezonas sākuma, tieši tajā brīdī, kad mūsu kluba nākotne bija tādās kā krustcelēs. Tajā brīdī nevarējām sniegt konkrētas atbildes uz jautājumiem, kas interesēja sportistu, tāpēc vienoties līdz galam neizdevās. Sezonas pirmo pusi spēlējām apzinoties, ka būs nepieciešams papildinājums spēka uzbrucēja vai centra pozīcijās. Tādu, savu iespēju robežās , arī meklējām, līdz radās iespēja izmantot situāciju Vācijā un noslēgt līgumu ar Vilu līdz sezonas beigām. Ceram, ka būsim konkurētspējīgāki aizsardzībā un vēl ātrāki uzbrukumā”.

Vils Reimens ventspilnieku rindās debitēs 6.februāra spēlē izbraukumā pret “Latvijas Universitātes” komandu.

Šobrīd BK “Ventspils” komandas turnīra tabulā ieņem 2.vietu, 14.spēlēs izcīnot 10 uzvaras un piedzīvojot 4 zaudējumus.

Komandas finansiālie atbalstītāji un sadarbības partneri šajā sezonā: Ventspils pilsētas dome, Vats, Ventspils reiss, Kurzemes Filharmonija, Ostas celtnieks, Olimpiskais centrs “Ventspils”, VK Tranzīts, Joma, Moller Auto Ventspils, CTI MANAGEMENT, Virši A, Branchess un Ventas Balss.

All news
Next games

en Visas tiesības rezervētas. Pārpublicēšanas gadījumā saite uz bkventspils.lv ir obligāta.
Kontakti: E pasts: sports@bkventspils.lv, tālrunis/fakss + 371 63621966, Mobilais tālrunis + 371 25433053
Sadarbības un reklāmas jautājumi, informacija medijiem: E pasts: info@bkventspils.lv
Tālrunis/fakss + 371 63621966, Mobilais tālrunis + 371 22007768

Izstrāde: BRIGHT
Lietojot bkventspils.lv vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai saskaņā ar mūsu privātuma politiku
Piekrītu