News
“Ventspils” klūp Valmierā
14. February 2021.

Sorry, this entry is only available in Latvian.

Sestdien, 13.februārī, BK “Ventspils” aizvadīja Pafbet Latvijas Igaunijas basketbola līgas izbraukuma spēli, kur tikās ar Valmiera Glass/ViA komandu. Lai arī ventspilniekiem padevās izcila spēles pirmā ceturtdaļa, tomēr spēles turpinājums lika vilties un piedzīvots pirmais zaudējums šai Valmieras komandai ar rezultātu 81:87.

Pirmajās divās tikšanās reizēs Ventspils svinēja uzvaru pār valmieriešiem, tiesa, iepriekšējā tikšanās reizē uzvara bija drīzāk izglābšanās. Sestdienas spēle iesākās ļoti pārliecinoši, lai gan ventspilnieki spēlēja bez Kameruna Randla, tomēr ierindā bija atgriezies Gulbis. Savukārt Valmieras komandā debiju piedzīvoja Kārlis Apsītis.

Pirmajā ceturtdaļā Ventspils komanda atstāja pārliecinošu iespaidu. Gulbis atklāja spēles rezultātu un arī to turpināja ļoti pārliecinoši, viņam piebalsoja Kristaps Mediss un Vilijams Reimens. Valmieriešiem uz brīdi izdodas pietuvoties, bet tad ar skaistām epizodēm izcēlās Kofijs, kurš kļuva arī par šīs spēles produktīvāko spēlētāju (25p/11ab). Ceturtdaļa noslēdzas ar rezultātu 34:18 ventspilnieki labā/

Arī otrā ceturtdaļa iesāka labāk viesi, bet tad spēlē apgriezienus uzņem mājinieki, galvenokārt to diriģejot Elksnim un Engeram. Ceturtdaļa noslēdzas vairs tikai ar +10 ventspilniekiem (51:41).

Trešā ceturtdaļa patiesībā bija spēles pagrieziena punkts, kurā mājinieki ne tikai atspēlējot vadību, bet pat izvirzoties vadībā. Savs pienesums tam bija Apsīša tālmetieni, kurus vēl papildināja arī viņa komandas biedri. Labi cīnījās Kofijs, kurš ne tikai labi darbojas zem groziem, bet bija arī precīzs savos metienos. Diemžēl pārējā ventspilnieku komanda “kliboja”, kam sekoja -11 punktu deficīts 59:70.

Pēdējā ceturtdaļā skaidrs bija viens- jāuzsāk pakaļdzīšanās, tomēr ar to tik labi nesekmējās. Lai arī gan Kofijs, gan Gulbis, gan Ausējs kopīgiem spēkiem centās atspēlēt izsēto, vēl Mediss pēdējās minūtēs iemeta tālmetienu, kas raisīja cerību un laimīgu izglābšanos, tomēr valmierieši vairs otro reizi nepieļāva šādas vaļības un  neļāva viesiem izglābties kā tas bija iepriekšējā tikšanās reizē. Līdz ar to Valmieras Glass/ViA komanda svinēja savu pirmo vēsturisko uzvaru pār BK “Ventspils” komandu ar rezultātu 87:81.

Ventspils komandā labāko sniegumu demonstrēja Kriss Kofijs, viņam 25 punkti un 11 atlēkušās bumbas, bet Māris Gulbis guva 15 punktus.

Nākamā tikšanās reize abām komandām jau pēc dažām dienām, kad valmierieši viesosies Ventspilī 17.februārī, Spēles sākums 17:00, to tiešraidē translēs Best4SportTV.

Komandas finansiālie atbalstītāji un sadarbības partneri šajā sezonā: Ventspils pilsētas dome, Vats, Ventspils reiss, Kurzemes Filharmonija, Ostas celtnieks, Olimpiskais centrs “Ventspils”, VK Tranzīts, Joma, Moller Auto Ventspils, CTI MANAGEMENT, Virši A, Branchess un Ventas Balss.