News
“Ventspils” atstāj Latvijas Universitāti bez vēl vienas uzvaras
18. December 2020.

Piektdien, 18.decembrī, BK “Ventspils” aizvadīja mājas spēli “Pafbet” Latvijas Igaunijas basketbola līgā, kur uzņēma”Latvijas Universitātes” komandu. Jāatzīmē, ka ventspilnieki studentiem neatstāja nekādas cerības uz uzvaru, jau pirmajā puslaikā nostiprinot pārsvaru ar 30:8, bet visā spēlē uzvarot ar rezultātu 93:58.  Ventspils komandas vērtīgākais spēlētājs ar 18 punktiem, piecām rezultatīvām piespēlēm un četrām atlēkušajām bumbām bija Kristaps Mediss.

“Ventspils” šai spēlei bija gatavojušies ar lielu apņēmību, jo iepriekšējās tikšanās reizēs studenti bija pamtīgi iekrampējušies un nācās pacīnīties par uzvaru. Šoreiz šādas vaļības kurzemnieki neatļāvās un ar komandas līderu palīdzību pirmajā ceturtdaļā rezultāts auga progresīvā ātrumā. Turklāt ventspilnieki demonstrēja interesantu un atlētisku spēli, kas noteikti patika arī līdzjutējiem pie TV ekrāniem. Pirmā ceturtdaļa noslēdzas ar rezultātu 30:8.

Otrā ceturtdaļa lielāko tiesu neatšķiras no pirmās. Lai arī Latvijas Universitātei pārsvaru izdodas uz brīdi sadeldēt, bet tas ir piliens Baltijas jūrā, ko vēlāk ventspilnieki papildina ar + 24, un puslaikā dodas ar rezultātu 51:17.

Pēc pārtraukuma viesi laukumā devās ar augsti paceltu galvu, lai arī ventspilnieki sāka apņēmīgāk, tomēr studenti nepadevās un rezultātu centās deldēt, neļaujot ventspilniekiem tik strauji audzēt rezultātu. Tomēr šādas pavērsiens nebija uz ilgu laiku, jo Ventspils komanda sasniedza par +40 uz rezultāta tablo. Pēdējā spēles minūtēs ventspilnieki nedaudz atslāba, jo spēles uzvarētājs bija jau noskaidrots, kas ļāva studentiem rezultāta pietuvoties, tomēr izlieto ūdeni vairs nekādi neizdevās sasmelt, un ventspilnieki sagādāja studentiem 12. zaudējumu 12 aizvadītās spēlēs.

Līdzās Kristapa Medisa iespētam, jāatzīmē arī  Kristofera Kofija 17 gūtie punkti, četras atlēkušās bumbas, četras pārtvertas bumbas. Kristofers izcēlās arī ar četriem ļoti efektīviem blokiem. Māris Gulbis pievienoja 14 punktus un septiņas atlēkušās bumbas.

Komandas finansiālie atbalstītāji un sadarbības partneri šajā sezonā: Ventspils pilsētas dome, Vats, Ventspils reiss, Kurzemes Filharmonija, Ostas celtnieks, Olimpiskais centrs “Ventspils”, VK Tranzīts, Joma, Moller Auto Ventspils, CTI MANAGEMENT, Virši A, Branchess un Ventas Balss.