lven
News
“Ventspils” ar Valmieru tiksies divas spēles pēc kārtas
12. February 2021.
Dalīties:

Sorry, this entry is only available in Latvian.

Sestdien, 13.februārī, BK “Ventspils” dosies uz Valmieru, lai aizvadītu Pafbet Latvijas Igaunijas basketbola līgas spēli pret vietējo Valmiera Glass/ViA komandu. Ventspilnieki ar valmieriešiem tiksies divas spēles pēc kārtas, jo jau 17.februārī vēl viena spēle notiks Olimpiskajā centrā “Ventspils”.

Šobrīd Pafbet Latvijas Igaunijas līgā notiek tās spēles, kuras ir iespējams organizēt, jo COVID 19 infekcijas izplatības dēļ kādai no komandām ir jādodas pašizolācijā, un spēles tiek pārceltas. Arī Ventspils komanda ir bijusi pašizolācijā, tāpat kā Valmieras komanda. Tagad abas komandas ir gatavas izspēlēt divas spēles, kuras bija palikušas neizspēlētas.

Iepriekš abas komandas tikās 24.oktobrī, kur Ventspils komanda svinēja drošu uzvaru ar rezultātu 113:90, bet 5.decembra spēle jau izvērtās saspringtāka, kur ventspilnieki uzvaru nokārtoja tikai pašā spēles galotnē ar rezultātu 70:65.

Šobrīd “Ventspils” komanda ar 11 uzvarām un 4 zaudējumiem ierindojusies turnīra tabulas 2.vietā, savukārt valmierieši ar 2 uzvarām un 13. zaudējumiem iekārtojušies 5.vietā.

Spēles sākums 13.  februārī paredzēts 17:00, to tiešraidē translēs Best4Sport TV kanālā.

Komandas finansiālie atbalstītāji un sadarbības partneri šajā sezonā: Ventspils pilsētas dome, Vats, Ventspils reiss, Kurzemes Filharmonija, Ostas celtnieks, Olimpiskais centrs “Ventspils”, VK Tranzīts, Joma, Moller Auto Ventspils, CTI MANAGEMENT, Virši A, Branchess un Ventas Balss.

 

All news
Next games

en Visas tiesības rezervētas. Pārpublicēšanas gadījumā saite uz bkventspils.lv ir obligāta.
Kontakti: E pasts: sports@bkventspils.lv, tālrunis/fakss + 371 63621966, Mobilais tālrunis + 371 25433053
Sadarbības un reklāmas jautājumi, informacija medijiem: E pasts: info@bkventspils.lv
Tālrunis/fakss + 371 63621966, Mobilais tālrunis + 371 22007768

Izstrāde: BRIGHT
Lietojot bkventspils.lv vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai saskaņā ar mūsu privātuma politiku
Piekrītu