lven
News
VEFinš brauc uz Ventspili
20. November 2020.
FOTO: VEF Rīga
Dalīties:

Piektdienas vakarā, 20.novembrī, norisināsies viena no sezonas intriģējošām spēlēm, jo BK “Ventspils” savā laukumā uzņems principiālos pretiniekus VEF Rīga Pefbet Latvijas Igaunijas basketbola līgas ietvaros. Spēles sākums 19:00, tomēr to līdzjutējiem būs iespējams vērot tikai TV tiešraidē, ko nodrošina Best4Sport TV.

Pilnīgi iespējams, ka piektdienas vakarā Olimpiskais centrs “Ventspils” pildītos ar Ventspils un Rīgas basketbola draugiem. Kā nekā gaidītākās spēles sezonā, kurā spēlētāji no katras komandas laukumā dodas tikai ar vienu domu – uzvarēt. Šīs spēles vienmēr ir pilnas ar emocijām un izteiktu cīņas sparu, pāri visam vēl skaļais līdzjutēju atbalsts. Tomēr šogad būs jāiztiek ar atbalstu pie TV ekrāniem, bet spēlētāji vienalga laukumā dosies ar elektrizētu enerģiju.

Šī būs otrā abu komandu tikšanās reize šajā sezona. Pirmo ventspilnieki aizvadīja izbraukumā, kur ļoti līdzīgā cīņā piekāpās tikai ar 3 punktu pārsvaru – 93:96. Ja ne pašu kļūdas un garām aizmestie soda metieni, spēles rezultāts varētu būt bijis arī savādāks .

Aizvadītajā spēlē VEF Rīga rezultatīvākais spēlētājs ar 21 punktu bija Aigars Šķēle, bet ventspilnieku rindās nepārspēts palika komandas kapteinis Māris Gulbis, kura kontā 31 punkts un 5 atlēkušās bumbas. Jādomā, ka abas komandas šobrīd tieši spēles plānu veido tā, lai ierobežotu šo abu vīru darbību, kas katrai no komandām varētu atnest panākumu spēlē.

Šobrīd BK “Ventspils” Latvijas komandu tabulā ieņem 2.pozīciju, 8 spēlēs izcīnot 7 uzvaras, kamēr VEF Rīga tik pat spēlēs nav zaudējusi ne reizi un šobrīd izvirzījušies līderos. Kopumā šīs spēle varētu ieviest korekcijas turnīra tabulā, bet kā tas izdosies, to parādīs spēles rezultāts.

Atgādinām, ka spēle notiks bez skatītāju klātbūtnes, tomēr līdzjutēji tiek aicināti sūtīt virtuālus laba vēlējumus, kā arī ir iespēja sagatavot atbalsta plakātus, kurs klubs apņemas izvietot skatītāju tribīnēs. Savukārt laba vēlējumus video un audio ierakstā variet sūtīt uz epastu sports@bkventspils.lv , arī tos mēs spēles laikā atskaņosies kā uzmundrinājumu mūsu komandai.

Komandas finansiālie atbalstītāji un sadarbības partneri šajā sezonā: Ventspils pilsētas dome, Vats, Ventspils reiss, Kurzemes Filharmonija, Ostas celtnieks, Olimpiskais centrs “Ventspils”, VK Tranzīts, Joma, Moller Auto Ventspils, Virši A, Branchess un Ventas Balss.

All news
Next games

en Visas tiesības rezervētas. Pārpublicēšanas gadījumā saite uz bkventspils.lv ir obligāta.
Kontakti: E pasts: sports@bkventspils.lv, tālrunis/fakss + 371 63621966, Mobilais tālrunis + 371 25433053
Sadarbības un reklāmas jautājumi, informacija medijiem: E pasts: info@bkventspils.lv
Tālrunis/fakss + 371 63621966, Mobilais tālrunis + 371 22007768

Izstrāde: BRIGHT
Lietojot bkventspils.lv vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai saskaņā ar mūsu privātuma politiku
Piekrītu