lven
News
Piecu spēļu viesizrādes noslēdzam ar uzvaru Jūrmalā
08. February 2020.
Dalīties:

Sestdien, 8.februārī, BK “Ventspils” ar spēli Jūrmalā noslēdza savu 5 spēļu viesizrādes 11 dienās. Lai arī ventspilnieki aizvadīja saraustītu spēli, un šī cīņa bija kurzemniekiem viena no mazrezultatīvākām, tomēr izdevās izcīnīt uzvaru pār BK “Jūrmala Betsafe” komandu ar rezultātu 69:62.

Ventspils komandai bija izveidots ļoti grūts spēļu grafiks, jo 11 dienu laikā bija jānokļūst gan Nīderlandē, gan Igaunijā, gan Ukrainā, gan jāpaviesojas Latvijas vidienē. Tomēr kurzemnieki šo lielo spiedienu izturēja godam un svinēja tikai uzvaras. Patiesībā arī šī uzvara bija desmitā pēc kārtas abās līgās kopā ņemot.

Kopumā spēle izvērtās gana spraiga. Bija manāms ventspilnieku sagurums, kas bija vērojams gan spēles tempā, gan arī neierastā zemā tālmetienu precizitātē. Turklāt ventspilnieki laukumā devās vien 7 vīru sastāvā. Laukuma malā palika Māris Gulbis, Kristaps Ķilps un Dāvids Vīksne, bet mājās palika Ronalds Zaķis un Artūrs Grīnbergs.

Jūrmalas komandai lielisku spēli aizvadīja Ervīns Jonāts, kurš kopumā guva 20 punktus, bet ventspilnieki pretī lika Šortsu un Vašpunu, kuru abi sameta katrs pa 16 punktiem. Lai arī jūrmalniekiem labi padevās spēli iesākt, uzvarot pat pirmajā ceturtdaļā, tomēr tālāko spēles gaitu kopumā kontrolēja ventspilnieki. Jūrmalnieki gan visu spēli “elpoja pakausī”, bet svarīgākos spēles punktus mājiniekiem neizdevas realizēt, kuri varēja panākt lūzumu spēlē. Līdz ar to uzvara ventspilniekiem un  pavisam drīz, 12.februārī, ilgi gaidītā mājas spēle, pretiniekos  Igaunijas klubs Parnu Sadam, kuriem izdevās panākt sensāciju, uzvarot VEF RĪgas komandu. Jāpiemin, ka līdzās Laurim Blauam pievienojies arī bijušais ventspilnieks Linards Jaunzems, kurš pusi no šīs sezonas aizvadīja ventspilnieku rindās.

Ventspils: Vašpuns 16, Šorts 16, Kaufmanis 11, Čavars 11 (12 atl.b.), Bērziņš 8, Luters 3, Vītols 3.

Basketbola klubu “Ventspils” finansiāli atbalsta Ventspils Brīvosta Pārvalde, Ventspils pilsētas dome, VATS, Ventspils Reiss, JOMA, Moller Auto Ventspils, Ventbetons V, Olimpiskais centrs “Ventspils”, Virši A, VENDEN, Branchess.

 

All news
Next games

en Visas tiesības rezervētas. Pārpublicēšanas gadījumā saite uz bkventspils.lv ir obligāta.
Kontakti: E pasts: sports@bkventspils.lv, tālrunis/fakss + 371 63621966, Mobilais tālrunis + 371 25433053
Sadarbības un reklāmas jautājumi, informacija medijiem: E pasts: info@bkventspils.lv
Tālrunis/fakss + 371 63621966, Mobilais tālrunis + 371 22007768

Izstrāde: BRIGHT
Lietojot bkventspils.lv vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai saskaņā ar mūsu privātuma politiku
Piekrītu