lven
News
Lomažs: “Mums jāaptur viņu ātrā spēle un jāpatur prātā, ka uzvarētāju noskaidro divu spēļu summā”
06. March 2019.
Dalīties:

Viens no BK “Ventspils” līderiem Rihards Lomažs pirms FIBA Eiropas kausa spēles pret Turcijas vienību “Pinar Karsyaka” kā allaž ir noskaņots kaujinieciski un ceļu gatavs nav griezt nevienai komandai, arī turkiem. Lomažs apgalvo, ka komandā noskaņojums ir līdzīgs. Neliels kreņķis un sarūgtinājums gan esot par izstāšanos no FIBA Basketbola Čempionu līgas, kurā bija visas iespējas aizķerties arī ilgāk, tomēr tas noteikti netraucēšot spēlei šovakar, jo par to vairs domāts netiekot.

“Šobrīd ir bijusi neliela pauze no Eiropas turnīra spēlēm, bet mēs esam spēļu ritmā, jo ir bijušas vairākas spēles Latvijas Igaunijas līgā, kā arī bija neliela pauzīte no spēlēm, kurā labi patrenējāmies. Komandas sastāvā ir notikušas arī nelielas pārmaiņas. Šovakar mums pretī nāks ļoti spēcīga komanda, un es domāju, ka esam tai gatavi. Turcijas vienības spēcīgākās puses ir centra spēlētājs ar labiem ārējiem spēlētājiem, kuri ir guvuši pieredzi Eirolīgas spēlēs. Tas arī būs mūsu galvenais uzdevums jeb spēles plāns apturēt šos spēlētājus. Noteikti mums jāaptur viņu ātrā spēle un jāmēģina ļaut viņiem spēlēt 5 pret 5. Tā kā būs ātri jāatgriežas aizsardzībā un jāspēlē bez kļūdām.”

Rihards Lomažs uzsvēra, ka būtiski ir paturēt prātā, ka ir 2 spēles un būs vēl arī atbildes spēle Izmirā 13. martā: “Pagājušo gadu mums tas nedaudz patraucēja turpināt turnīru, mēs pilnībā aizmirsām, ka mums ir otra spēle. Līdz ar to sanāca, kas sanāc. Ceru, ka šovakar visi to turēsim prātā, ka ir vienalga kāds iznākums plusi vai mīnusi, bet ir vēl jāspēlē arī otra spēle Turcijā. Mēģināsim pēc iespējas labāk nospēlēt šovakar, tad visam vajadzētu būt kārtībā”.

Spēli trešdien, 6.martā, BK “Ventspils” aizvadīs savā laukuma FIBA Eiropas kausā pret Turcijas vienību “Pinar Karsyaka”. Spēles sākums 19:00.

All news
Next games

en Visas tiesības rezervētas. Pārpublicēšanas gadījumā saite uz bkventspils.lv ir obligāta.
Kontakti: E pasts: sports@bkventspils.lv, tālrunis/fakss + 371 63621966, Mobilais tālrunis + 371 25433053
Sadarbības un reklāmas jautājumi, informacija medijiem: E pasts: info@bkventspils.lv
Tālrunis/fakss + 371 63621966, Mobilais tālrunis + 371 22007768

Izstrāde: BRIGHT
Lietojot bkventspils.lv vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai saskaņā ar mūsu privātuma politiku
Piekrītu