lven
News
LINARDS JAUNZEMS PIEVIENOJAS BASKETBOLA KLUBAM “VENTSPILS”
24. July 2019.
Dalīties:

BK “Ventspils” turpina gatavoties jaunajai 2019./2020. gada sezonai un papildina sastāvu ar latviešu basketbolistu Linardu Jaunzemu. Vienošanās ar Jaunzemu noslēgta uz divām sezonām.

Basketbola kluba “Ventspils” valdes priekšsēdētājs Ralfs Pleinics: “Noslēdzot vienošanos ar Linardu, ceram uz atlētiskumu gan uzbrukumā, gan aizsardzībā. Neapšaubāmi talantīgs basketbolists, kurš ir gatavs palīdzēt mūsu komandai palīdzēt sasniegt visaugstākos mērķus”.

24 gadus vecais Linards Jaunzems basketbolu ir sācis spēlēt Iecavas sporta skolā, pēc tam pārcēlies un Rīgu, kur turpmākos gadus, studējot Latvijas Universitātē, arī pārstāvēja studentu vienību. Aizvadītajā sezonā Latvijas Igaunijas basketbola līgā laukumā devās 25 spēlēs, vidēji katrā spēlē gūstot 19 punktus, izcīnot 6 atlekušās bumbas un atdodot 3 rezultatīvas piespēles.

Basketbola kluba “Ventspils” spēlētājs Linards Jaunzems : “Man ir liels prieks pievienoties Latvijas titulētākajam basketbola klubam un jāsaka, ka ir piepildījies viens no maniem bērnības sapņiem. Esot pavisam gados jaunam basketbolistam, es ļoti vēlējos kādreiz nokļūt šajā klubā. Sagaidu un esmu tam gatavs, ka būs jāspēlē basketbols pavisam citā līmenī, kā, piemēram, Basketbola Čempionu līgā. Trenējoties un spēlējot BK “Ventspils”, saskatu iespēju progresēt pašam kā basketbolistam, līdz ar to palīdzot arī savai komandai sasniegt pēc iespējas augstākus rezultātus. Pārrunājām savu lomu komandā ar galveno treneri Artūru Visocki – Rubeni, kurā treneris man ir paredzējis noteiktus uzdevumus, kas deva man vēl lielāku pārliecību par pievienošanos “Ventspils” klubam”.

BK “Ventspils” šobrīd notiek aktīva komandas komplektācija, kur kopā ar galveno treneri Artūru Visocki – Rubeni tiek veidota jauna komanda 2019./2020. gada sezonai, gatavojoties cīnīties kvalifikācijas turnīrā FIBA Basketbola Čempionu līgā, kā arī Latvijas – Igaunijas basketbola līgas turnīram. Šobrīd spēkā esoši līgumi nākamai sezonai ir Mārcim Vītolam, Artūram Grīnbergam, Kristapam Ķilpam, Dāvidam Vīksnem, Jānim Bērziņam, Ronaldam Zaķim, Vladam Mikuļskim un Denisam Vikentjevam, kuriem pievienojušies arī Jānis Kaufmanis un Klāvs Čavars.

BK “Ventspils” sezonu sāks 26.septembrī, kad izbraukumā tiksies ar FIBA Basketbola Čempionu līgas kvalifikācijas kārtas pārvarējušo komandu – savu valstu čempioniem Ungārijas Sombathejas “Falco” vai Rumānijas Oradejas CSM. Bet pirmo mājas spēli savā laukumā ventspilnieki aizvadīs 29.septembrī, kas būs atbildes spēle Basketbola Čempionu līgas kvalifikācijas 2.kārtai par iekļūšanu regulārās sezonas pamatturnīrā.

Basketbola klubu “Ventspils” finansiāli atbalsta Ventspils Brīvosta Pārvalde, Ventspils pilsētas dome, VATS, Ventspils Reiss, JOMA, Moller Auto Ventspils, Olimpiskais centrs “Ventspils”, Virši A, VENDEN, VK Tranzīts, Diāna.

All news
Next games

en Visas tiesības rezervētas. Pārpublicēšanas gadījumā saite uz bkventspils.lv ir obligāta.
Kontakti: E pasts: sports@bkventspils.lv, tālrunis/fakss + 371 63621966, Mobilais tālrunis + 371 25433053
Sadarbības un reklāmas jautājumi, informacija medijiem: E pasts: info@bkventspils.lv
Tālrunis/fakss + 371 63621966, Mobilais tālrunis + 371 22007768

Izstrāde: BRIGHT
Lietojot bkventspils.lv vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai saskaņā ar mūsu privātuma politiku
Piekrītu