lven
News
Latvijas karsējmeiteņu konkursā ventspilniecēm 2. un 3. vieta
10. April 2019.
Dalīties:

Svētdien, 7.aprīlī, BK Ventspils karsējmeiteņu Lielā un Junioru komandas devās uz Rīgu, lai piedalītos Latvijas karsējmeiteņu konkursā, kurš norisinājās Latvijas Telpu futbola Zvaigžņu spēles ietvaros. 8 komandu konkurencē mūsu Juniores ierindojās 3.vietā, bet Lielā komanda izcīnīja 2.vietu, no 1.vietas ieguvējām Baronesēm atpaliekot vien dažus punktus.

Visām komandām bija jāsagatavo 2 priekšnesumi – garā deja līdz 2 minūtēm un īsā deja līdz 1 minūtei. Žurija, piecu cilvēku sastāvā, kuri ir savas jomas profesionāļi, vērtēja tehniku, horeogrāfiju, akrobātiku, tērpu izvēli un komandas kopējo tēlu. Pasākuma pārsteigums bija mūsu Junioru komanda, kuri savā  jaunajā vecumā (12 – 15 gadi) spēja uzrādīt stabilu un profesionālu sniegumu, apsteidzot pieredzējušākas komandas, ierindojoties 3. vietā uzreiz aiz konkursa līderēm. Arī trenere Katrīna Sviķe atzīst, ka ir patīkami pārsteigta un gandarīta par augsto sniegumu.

Savukārt BK Ventspils karsējmeiteņu komanda žūriju pārsteidza ar stabilo un profesionālo sniegumu. Priekšnesumus komanda demonstrēja bez kļūdām, tomēr nācās samierināties vien ar 2. vietu. Pašas meitenes izjūt nelielu sarūgtinājumu, tomēr ir pateicīgas, ka šādas konkurss Latvijā notiek , un ir iespēja redzēt arī citu komandu varējumu.

Paldies mūsu meitenēm par ieguldīto darbu, sirsnīgi pateicamies trenerēm Katrīnai Sviķei  un Elīzai Eidai. Liels paldies Latvijas Telpu futbola asociācijai par karsējmeiteņu konkursa organizēšanu, šīs kustības atbalstīšanu un veicināšanu.

All news
Next games

en Visas tiesības rezervētas. Pārpublicēšanas gadījumā saite uz bkventspils.lv ir obligāta.
Kontakti: E pasts: sports@bkventspils.lv, tālrunis/fakss + 371 63621966, Mobilais tālrunis + 371 25433053
Sadarbības un reklāmas jautājumi, informacija medijiem: E pasts: info@bkventspils.lv
Tālrunis/fakss + 371 63621966, Mobilais tālrunis + 371 22007768

Izstrāde: BRIGHT
Lietojot bkventspils.lv vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai saskaņā ar mūsu privātuma politiku
Piekrītu