lven
News
BK “Ventspils” ir pabeigusi e-basketbola komandas komplektāciju un gatavi pirmajai spēlei
17. April 2020.
Dalīties:

21.aprīlī Latvijā aizsāksies nebijis projekts – Latvijas e-basketbola līgas turnīrs, kurā savu dalību pieteikuši arī Basketbola kluba “Ventspils” komanda.  Pafbet Latvijas Basketbola līga un Latvijas labākie vīriešu basketbola klubi – “VEF Rīga”, BK “Ogre”, “Valmiera Glass VIA”, “Latvijas Universitāte”, BK “Liepāja” un, protams, BK “Ventspils” – ārkārtējās situācijas dēļ pusvārdā aprauto basketbola sezonu pagarinās, noskaidrojot labākos e-basketbola turnīrā.

Iekļūt kādā no Latvijas e-basketbola komandas sastāviem bija iespēja ikvienam, kuram pieejams ir Playstation 4 konsole, Playstation Plus un NBA 2K20 spēle, kā arī laiks treniņiem un spēlēm, kuras notiks otrdienās un ceturtdienās.

Ikviens interesents varēja no 7.aprīļa līdz 17. aprīlim aizpildīt pieteikuma formas sev tīkamajā komandā. BK “Ventspils” saņēma 43 pieteikumus. Mēs pateicamies ikvienam, kurš izteica vēlmi aizstāvēt BK “Ventspils” godu e-basketbola laukumā. Ir izvēlēti 7 komandas dalībnieki, kuri turpmāk pārstāvēs ventspilniekus Pafbet Latvijas e-basketbola līgas turnīrā. 

1. Avatara profils – komandas kapteinis

Nikname: bils_LV

Spēlētāja numurs spēlē: #34

Pozīcija laukumā: PG

2. Avatara profils

Nikname: Ziirgs

Spēlētāja numurs spēlē: #11 un #3

Pozīcija laukumā: C un PG

3. Avatara profils

Nikname: Kasiits_LV

Spēlētāja numurs spēlē: #31

Pozīcija laukumā: SG/SF

4. Avatara profils

Nikname: Atels20

Spēlētāja numurs spēlē: #13

Pozīcija laukumā: SG/SF

5. Avatara profils

Nikname: moins8

Spēlētāja numurs spēlē: #8 un #9

Pozīcija laukumā: SG/PF

6. Avatara profils

Nikname: makarons29

Spēlētāja numurs spēlē: #29

Pozīcija laukumā: PG/SG

7. Avatara profils

Nikname: Filantrops

Spēlētāja numurs spēlē: #31

Pozīcija laukumā: SG

Komandas menedžeris: Rets Ralfs Zilgme 

BK “Ventspils” e-basketbola komandas kapteinis bils_LV: ” Ventspils  e-basketbola komandas sastāvā ir iekļuvuši spēlētāji, kuri ir jau labi pazīstami e-spēlētāji šajā vidē. Daudz esam kopā spēlējuši vairākas spēles un pat piedalījušies Lietuvas veidotos turnīros. Mūsu komandu veido dažāda vecuma un dažādu profesiju pārstāvji no vairākām Latvijas pilsētām, bet mūs visus vieno kopīga aizrautība pret šo spēli un atslodze pēc garas darba dienas. Komandai pievienojies arī jauns talantīgs spēlētājs no jauno spēlētāju drafta,. Šobrīd komanda ir pilnībā nokomplektēta, ir izveidoti spēlētāju avatari mājas un izbraukuma spēļu formas tērpos, gatavs arī mājas spēles laukums, esam aizvadījuši arī vairākus kopīgos treniņus un pārbaudes spēles.  Tagad ar nepacietību gaidām pirmo oficiālo Pafbet Latvijas e-basketbola cīņu” .

E-basketbola līgas spēlēs BK “Ventspils” savā spēles laukumā aizvadīs dzeltenās formās, bet izbraukuma spēles zilās krāsas formās. Arī mājas spēļu laukuma noformējums būs līdzvērtīgs BK “Ventspils” laukumam. Uz spēlētāju formas krekliem un laukuma būs attēloti arī BK “Ventspils” ilggadējie atbalstītāji – Ventspils pilsētas dome, Ventspils Brīvostas pārvalde un “Vats”.

Pirmo spēli Ventspils e-basketbola komanda aizvadīs savā laukumā 21.aprīlī (šobrīd vēl tiek saskaņots spēles sākuma laiks), kad tiksies ar BK “Ogres” e-basketbolistiem. Visu spēļu tiešraides būs pieejamas Best4Sport televīzijā un līgas YouTube kanālā.

Kā jau iepriekš zināms, tad BK “Ventspils” 2019./2020. gada sezona noslēdzās priekšlaicīgi, jo 12.martā tika pieņemts lēmums izsludināt ārkārtējo stāvokli valstī, saistībā ar bīstama vīrusa izplatību Covid 19, atceļot visus masu pasākumus, tajā skaitā arī sporta spēles un treniņus.

All news
Next games

en Visas tiesības rezervētas. Pārpublicēšanas gadījumā saite uz bkventspils.lv ir obligāta.
Kontakti: E pasts: sports@bkventspils.lv, tālrunis/fakss + 371 63621966, Mobilais tālrunis + 371 25433053
Sadarbības un reklāmas jautājumi, informacija medijiem: E pasts: info@bkventspils.lv
Tālrunis/fakss + 371 63621966, Mobilais tālrunis + 371 22007768

Izstrāde: BRIGHT
Lietojot bkventspils.lv vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai saskaņā ar mūsu privātuma politiku
Piekrītu