lven
News
BK “Ventspils” Eiropas turnīrā pretī nāks ungāri vai rumāņi
04. July 2019.
Dalīties:

Ceturtdien, 4.jūlijā, Basketbola klubs “Ventspils” izlozē uzzināja savus iespējamos pretiniekus FIBA Basketbola Čempionu līgas kvalifikācijas 2.kārtai. “Ventspils” komanda 26. septembrī izbraukumā tiksies ar kādu no pirmo kārtu pārvarējušajām komandām  – savu valstu čempioniem  Ungārijas Sombathejas “Falco” vai Rumānijas  Oradejas CSM. Atbildes spēle plānota 29.septembrī Ventspilī.  Čempionu līgas pamatturnīrā iekļūs komanda, kura uzvarēs divu spēļu summā.  FIBA Basketbola Čempionu līgai šī būs ceturtā sezona un “Ventspils” komanda Latviju šajā turnīrā pārstāv no pirmās sezonas.

BK “Ventspils” ģenerālmenedžeris Ralfs Pleinics: “Šobrīd, lai veiktu kādu prognozi par gaidāmiem pretiniekiem, varam atskatīties tikai uz aizvadīto sezonu. No tā varam secināt, ka gan ungāri, gan rumāņi var nokomplektēt solīdas komandas ar spēcīgiem un pieredzējušiem spēlētājiem.  Es liktu vienlīdzības zīmi starp abām komandām, tāpēc pateikt, kura iekļūs otrā kārtā un būs mūsu pretinieki, noteikti nevaru. Mūsu uzdevums šobrīd ir gatavoties jaunai sezonai, komplektēt konkurētspējīgu sastāvu un gatavoties Latvijas basketbolu pārstāvēt Eiropā. Iesim soli pa solim, iekļūstot regulārā sezonā, prognozes izteiksim arī par D apakšgrupu”.

Pārvarot kvalifikāciju, ventspilniekiem paredzēta vieta  D apakšgrupā, kur ielozētas kurzemniekiem jau labi pazīstamas komandas.  Zināms, ka pretīs stāsies Grieķijas komanda  Saloniku PAOK, spēcīgā Turcijas komanda  Stambulas “Bešiktaš”, labi zināmā Francijas vienība Dižonas JDA, kā arī kaimiņi Klaipēdas “Neptūnas”. Līdz šim “Ventspils” ceļi basketbola laukumā nav krustojušies ar Itālijas klubu  Brindisi “Happy Casa”  un Saragosas Spānijas “Tecnyconta” (Spānija). Vēl viena vieta rezervēta komandai no kvalifikācijas turnīra, kas varētu būt “Inter Bratislava” (Slovākija), “Fribourg Olympic” (Šveice)  vai “Telekom Baskets” (Vācija).

FIBA Basketbola Čempionu līgas kvalifikācija sāksies 17.septembrī, bet pamatturnīram starts tiks dots 8.oktobrī. Par aizvadītās sezonas  FIBA Basketbola  Čempionu līgas uzvarētāju kļuva Itālijas klubs Boloņas “Segafredo Virtus”.

BK “Ventspils” šobrīd notiek aktīva komandas komplektācija, kur kopā ar galveno treneri Artūru Visocki- Rubeni tiek veidota jauna komanda 2019./2020. gada sezonai, gatavojoties cīnīties kvalifikācijas turnīram FIBA Basketbola Čempionu līgā, kā arī Latvijas – Igaunijas basketbola līgas turnīram. Šobrīd spēkā esoši līgumi nākamai sezonai ir Mārcim Vītolam, Artūram Grīnbergam, Kristapam Ķilpam, Dāvidam Vīksnem, Jānim Bērziņam, Ronaldam Zaķim, Vladam Mikuļskim un Denisam Vikentjevam, kuriem nesen pievienojies arī Jānis Kaufmanis .

 

All news
Next games

en Visas tiesības rezervētas. Pārpublicēšanas gadījumā saite uz bkventspils.lv ir obligāta.
Kontakti: E pasts: sports@bkventspils.lv, tālrunis/fakss + 371 63621966, Mobilais tālrunis + 371 25433053
Sadarbības un reklāmas jautājumi, informacija medijiem: E pasts: info@bkventspils.lv
Tālrunis/fakss + 371 63621966, Mobilais tālrunis + 371 22007768

Izstrāde: BRIGHT
Lietojot bkventspils.lv vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai saskaņā ar mūsu privātuma politiku
Piekrītu